MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чи їхати навчатись в Польщу?
Чи їхати навчатись в Польщу?
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 12:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Батьки кажуть, щоб кидала навчання тут і поступала в Польшу, бо там є родичі, і що жити буду в них і можливостей більше. Щодня сваримось через це. Вони не розуміють що у мене тут друзі, коханий, що я не знаю і не люблю польську і не хочу
 
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 12:25 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Україна - класна країна. Але її для мене нема . Це не та Україна, за яку воювали наші предки. Це якась УРСР, перефарбована в синьо-жовте . Я люблю понад усе свою країну , свою мову, свою культуру, свою історію, але державу любити нема за що. Ми забули ким ми є . Ми забули свою мову і культуру. Ми живемо в смітті , як свині . Ми навіть не держава . Ми не суб'єкт геополітики. Ми її об'єкт . І ми самі винні, бо не бачимо далі свого живота . В своїй більшості
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чи їхати навчатись в Польщу?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом