MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Як стати успішним (поради від багатих)
Як стати успішним (поради від багатих)
knopaДата: Вівторок, 23.06.2015, 22:02 | Пост # 1
Постів: 669
Корисні звички багатих людей

У чому ж полягає головна відмінність багатих людей від бідних, крім стану рахунків у банку? Одним з основних факторів успіху є звички, які притаманні людям різних соціальних прошарків. Бідність це в першу чергу спосіб життя, адже далеко не завжди багатство знаходять від виграшу в лотерею або в спадщину від батьків. Згідно з даними журналу Forbes 68% з 400 найбагатших американців заробили значні суми своєю працею починаючи свій бізнес з нуля. Шлях до свого першого мільйону у кожного різний, але всіх заможних людей об'єднує слідування певним щоденним діям, які з часом переходять у звички і допомагають людині збільшити свій дохід і значно підвищити якість життя.

"Не люблю бідних - у них на думці тільки гроші" Мішель Колюш

Давайте розглянемо декілька основних звичок властивих багатим і бідним людям, і ви порівняєте їх зі своїми. Задумайтеся про те скільком з них ви прямуєте? І можливо ви зрозумієте чому досі не заробили свій мільйон.

Ціль

Багаті люди ніколи не забувають про свою ціль і кожен день вживають якісь дії для її досягнення.

Планування

Всі успішні люди в обов'язковому порядку планують і організовують свій час. Як на тиждень, місяць, рік, так і на дні, години і навіть хвилини. Це дозволить не витрачати свій час в порожню і не забувати про важливі завдання. У цьому допоможуть різні інтернет сервіси або звичайних блокнот, головне все записувати і відзначати досягнення.

Телевізор

Забути про телевізор на завжди! Це допоможе вам зберегти ясність розуму і убезпечить вас від перегляду різних розважальних передач і серіалів, які занурюють ваш мозок в режим очікування і витрачають дорогоцінні години вашого життя даремно. А всі важливі новини ви і так дізнаєтеся, про них будуть говорити всі навколо.

Книги

Читання - одна з основоположних звичок, яка повинна бути дотримана в обов'язковому порядку. Але ще дуже важливо те що ви читаєте. Романи, детективи та ін. Це звичайно ж добре, але користі від них насправді не багато. Для самовдосконалення слід читати книги жанру нон-фікшн, це дозволить значно збільшити ваш інтелектуальний потенціал і професійні навички. Якщо відчуваєте втому при читанні такої літератури, можна перерватися і почитати улюблений детектив. Успішні люди, радять поєднувати читання книг розважального жанру з книгами про саморозвиток.

Концентрація

Багатозадачність не є добре для людини як би принадно це не звучало. Одним з основних якостей багатих людей вважається вміння сконцентруватися на своїй роботі. Тим самим ви спрямовуєте всі ресурси вашого мозку на виконання одного завдання і ефективність при такій роботі зростає в рази.

Удача

Ваша удача й успіх безпосередньо залежать від тих зусиль, які ви доклали для досягнення своєї мети. За статистикою всього пару відсотків успішних людей грають в лотерею або мріють про спадщину багатої бабусі. В першу чергу треба вірити в себе і свої сили. І пам'ятати, що ви отримуєте рівно стільки скільки віддаєте.

Здоров'я

Турбота про своє харчування і фігуру є ознаками забезпеченості. Основна маса багатих людей стежить за якістю і кількістю вживаної їжі, в той час як бідні страждають ожирінням і значними проблемами зі здоров'ям. Спорт так само є невід'ємною частиною життя успішної людини. Зовсім не обов'язково мучити себе ранковими пробіжками і походами в зал. Для початку цілком достатньо буде приділяти 30 хвилин в день своєму тілу, і ви вже незабаром почнете відчувати результат. Програм домашніх тренувань на будь-який смак можна в достатній кількості знайти в інтернеті. Про алкоголь і тютюн слід забути, якщо хочете прожити довге і щасливе життя.

Виробивши в собі ці звички, ви незабаром почнете помічати, як ваше життя почне змінюватися в кращий бік. Головне повірити в себе і зібрати всю свою волю в кулак.
 
OlenochkaДата: Субота, 04.11.2017, 23:47 | Пост # 2
Постів: 2532
Мрійте. Мрії збуваються і я не знаю чому
Лист молодим від Ілона Маска.

У дитинстві я мріяв про те, що стану багатим і буду подорожувати по затишних містах Європи. Але, перебуваючи в центрі Барселони я не відчував особливості моменту. Все сталося послідовно і навіть логічно. Мій шлях, який почався в невеликому селі, продовжився в столиці несподіваним для багатьох чином. А все тому, що я не боявся мріяти.

Успішне закінчення школи і складання іспитів дозволили мені вступити у хороший вуз. На подив, програмування давалося легко. Кожен профільний іспит закінчувався відмінною оцінкою. Викладачі були задоволені, але я почав сумніватися.

Мрії, якими я марив у дитинстві, випарувалися. Я перестав думати про подорожі по світу і, замість цього, заповнював резюме і вибирав майбутнє за найвищою заробітною платою. Ставши на «правильний» шлях, я потрапив у систему зі своїми правилами і зі своєю стелею. Я зрозумів, що йду не туди і опинитися в тому місці не хотів.

Дорослішаючи, нам нібито говорять: «перестань мріяти і живи у реальному світі». Але справа в тому, що реальність - не те, що нас оточує. Реальність ми створюємо для себе самі. Мислення, вчинки і ідеї впливають на сприйняття світу. Світ набагато податливіший, ніж здається. У ньому є все, що потрібно. Нам залишається це тільки взяти.

«Ви вірили, що зможете зробити що завгодно і де завгодно і стати, ким хочете, коли виростите. А потім дізналися, що все це заборонено. Вам повідомили, що потрібно вирости і перестати мріяти, що слід вести себе розумно і не ставити перед собою занадто високих цілей» - з книги «Будь кращою версією себе».

Все почалося з мрії знайти роботу програміста. Мені було 18. Тоді я зрозумів, що завтрашній успіх - результат сьогоднішніх зусиль і використовував три літні місяці для розвитку навичок і вже взимку досяг мети. Я не був надто розумним. Я просто захотів і взяв.

Щоранку нам надається шанс стати кращими і нерозумно було би його втрачати. Багато все життя мріють про речі, які досягаються простою дисципліною. А про що мрієте ви? Можливо вам потрібно зробити всього один крок.

«Тривога і сумніви долаються тільки дією, а втрачений шанс буде нагадувати про себе все життя» - зі статті «Моменти, завдяки яким ти живеш».

Мрійте. Чим вища ваша планка, тим вище ви опинитеся.

Мріяти треба вміти. Багато речей про щастя нам нав'язані. Адже дуже складно знайти справжні бажання, коли простіше взяти чужі. Я теж так робив і до сих пір можу зловити себе на тому, що деякі речі, які раніше здавалися бажаними, стали нецікавими. Але ті цілі, які вже давно присутні у моєму житті, з кожним днем ​​я ціную все більше, адже саме вони - справжні бажання.

Прокидатися і усвідомлювати, що саме так ти і хотів би прожити цей день - безцінно. Наше життя стає коротшим кожну хвилину, і хіба воно дано нам не для щастя?

Мріючи, не забувайте жити сьогоденням. Адже не помилявся Джон Леннон, коли говорив, що життя - це те, що відбувається з тобою, коли ти будуєш плани на майбутнє.

Адже мрії - це не цілі, а скоріше орієнтири. Якби все йшло за планом, жити було б нестерпно нудно.

Ваше життя - це тільки момент. І лише ви в силах зробити його кращим. Таким чином, момент за моментом, ваше життя знайде сенс на шляху до мрії.

Якщо ви все зробите правильно, то в якийсь момент зрозумієте, що мрії збулися, і кожен день приносить радість. Як чинити правильно? Приймайте рішення, слухаючи два голоси: логіки та інтуїції. Сумніви виникають в момент їхньої незгоди між собою, але коли вони щось твердять в унісон, знайте - саме це вам необхідно.

Мрійте, живіть і будьте собою.

Все можливо.

Знайте, ваше майбутнє визначається моментами, коли вам важко. Життя буде підкидати перешкоди, щоб перевірити наскільки ви готові оволодіти бажаним. Воно готове віддати вам все, що потрібно. Чи готові ви це взяти? Якщо так, то йдіть і беріть.

За матеріалами habrahabr.ru
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Як стати успішним (поради від багатих)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::