MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Іспити-екзамени. Підтримати людину морально.
Іспити-екзамени. Підтримати людину морально.
OlenkaДата: Вівторок, 19.07.2016, 11:42 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Надіюсь у тебе все добре.
Багато їж і відпочивай і нічого не хвилюйся....все буде добре.
 
OlenkaДата: Субота, 23.07.2016, 14:56 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Сонечко,моє як ти? Бідолашна з тим вступом переживаєш ..вчишся. Я все розумію кохана...
 
OlenkaДата: Неділя, 24.07.2016, 16:07 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Сонечко,моє як ти? Бідолашна з тим вступом переживаєш ..вчишся. Я все розумію кохана...я поруч і не злюся. Ти та людина з якою я хочу поєднати своє майбутнє життя.
 
OlenkaДата: Вівторок, 26.07.2016, 18:22 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Може тепер, коли іспити закінчилися і репетитори будеш знаходити для мене більше вільного часу??/
 
OlenkaДата: Вівторок, 09.08.2016, 07:35 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Вітаю зі вступом в магістратуру, ти це зробила!)

Прикріплення: 3078569.jpg (42.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 22.12.2017, 10:56 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4510
Успіху на екзамені, "Ім"я дівчини" (у ніжні формі)!

Удачі тобі завтра на іспиті. Я вірю в тебе, у тебе все вийде

Прикріплення: 9175242.png (204.4 Kb)
 
forum305Дата: Субота, 09.12.2023, 07:59 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 5
Освітній центр «Легко в учебе» надає послугу online за низькими цінами, спеціалісти налаштовані на результат, а отже, ви складете іспит на відмінну оцінку. Автори виконують швидке розв’язання задач.  Інформація: Замовити онлайн допомогу можна з таких предметів: вища математика, фізика, хімія, громадянське право, біологія, економіка, англійська мова, право, статистика, програмування та інші спеціалізації.  Замовити онлайн допомогу на іспиті

Додано (09.12.2023, 08:02)
---------------------------------------------
Допомога на іспиті на замовлення це найкраща гарантія відмінної оцінки та закритої сесії та заліку. Головне щоб послугу замовити заздалегідь, щоб фахівець був вільний у потрібний час. Замовити допомогу на іспит просто, все, що потрібно заповнити форму із зазначенням дати іспиту, предмета та зразкового екзаменаційного білета. На сайті only-student можна замовити весь білет, так і його окрему частину: тести, вирішення завдань, відповіді на поставлені запитання.  Іспит

 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Іспити-екзамени. Підтримати людину морально.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом