MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Підійти до дівчини в школі
Підійти до дівчини в школі
OlenochkaДата: Четвер, 07.06.2018, 21:06 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Сподіваюся, я все-таки зможу отримати хорошу відповідь.  Дано: Я 15 років, і Дівчина 14 років. Вона хоча і молодша на 2 класи за мене. Тим не менш, "мажорна", має високу самооцінку. Півроку тому я намагався з нею замутити, були разом в таборі, але я показав себе дуже погано, як у таборі, так і в місті - вів себе як "задрот" з великої літери. Зрозуміло, вона мене відшила. Зараз хочу до неї знову підійти, але не знаю як - ми з нею вітаємося, але навіть не спілкуємося. Вона також завжди ходить з подругами. Треба якось підійти, так щоб все-таки отримати горезвісний "другий шанс". Але яким чином вийти на контакт? Думав над цим, придумав багато варіантів, але не підходять, тут треба щось незвичайне. Є думки?Краплю сарказму:

Цитата
Мажорка в 14 років? Щось новеньке. Ти напевно плутаєш поняття. Це просто дівчинка з високо піднятим носом а ніяка не мажорка. Просто приземли її в своїх очах. Знижуй до мінімуму. Дівчата до неї були? Досвід є? Які думки щодо підходу?
 

Перейдемо до порад:

1. Не вітайся з нею хоча б тиждень. Взагалі, проходь повз, не звертаючи ніякої уваги. Почне по-любому це помічати, отже з'явитися інтерес знову до тебе. 
2. Тиждень пройде. Побачиш її, що йде з подружками (мене самого бісить це стадо, яке вони в школі влаштовують), дивишся на неї впевнено, посміхаєшся, підходиш до них, кажеш їй:"Ти мені потрібна, це не на довго".
3. Відводиш її в сторону, кажеш: а) "Ти така сімпатяшка! Як я раніше не помічав тебе! Чудово виглядаєш! НАм потрібно поспілкуватися. Це просто необхідно!" б) "Мда, я тобі не заздрю. Хто це так нерівно тобі чубок підстриг/блузка пом'ята/...". Вона думала, що ти її будеш знову нагороджувати романтичними словами, пускати слину, сльози. А ти показав себе, як король. Тим самим став вище її величності. Дівчатам подобаються такі. в) Класичний приклад. "Привіт, я нещодавно спілкувався з однією людиною, яка дещо про тобе розповідала." І йдеш. Зазвичай після цього мене починають переслідувати і допитувати. Головне не відповідай. 

Порада від експерта:

Забий на неї. Межа мрій у 14-ти річної дівчинки в 90% зводиться до поцілунку на задній парті. Я б на неї забив десь на рік. А потім, вже коли вона подорослішає і ,може менше стане задирати ніс, замутити з нею. Зрозуміло за цей рік треба постійно самовдосконалюватися, ну і не забувати, що є ще дівчата крім цієї. Якщо ж ти все-таки хочеш з нею щось мати зараз, то показуй себе з кращого боку. Займися серйозно спортом або запишись в шкільну комаду з футболу, це ж легко (зрозуміло необхідно тренуватися що б бути одним з кращих в цій команді, а не підносити всім кросівки і м'ячики). І поступово вливайся в її колектив, рано чи пізно всі будуть говорити про тебе, запрошувати на загальні тусовки, ну і вона відповідно зверне на тебе увагу. Головне виявляй гнучкість, пробуй по-різному залучити її.

А взагалі молодець, що зайшов/знайшов цей форум. Тут, я думаю, ти трохи змінишся. Станеш кращим. Виходячи зі свого досвіду пораджу тобі тільки одне, вір мені, - відносини в школі краще не заводити. Дуже рідко виходить щось путнє. Хоча пробуй, набирайся досвіду. Удачі!
Прикрепления: 1369985.jpg(17.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Підійти до дівчини в школі
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом