MENU
 • Page 1 of 1
 • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Як знайти роботу на канікули? Прочитай та шукай вже зараз!
Як знайти роботу на канікули? Прочитай та шукай вже зараз!
OlenochkaДата: Субота, 09.06.2018, 10:32 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Якщо не скаржишся на надлишок грошей в гаманці, то швидше за все, не один раз вже приходила ідея заробити собі на відпустку. Це дійсно чудова ідея – ти отримуєш не тільки досвід, але також можеш познайомитися з новими людьми, ну і мати гроші на дрібні витрати. Якщо вже весна,то саме час взятися за підготовку – не залишай пошуків роботи на останній момент.Звісно, типовим питанням, яке виникає в даній ситуації, це: "Окей, але де я знайду роботу?". Ну, справа виглядає так: "Хто хоче-шукає спосіб, хто не хоче – причини". Якщо ти дійсно хочеш попрацювати, то доклавши трохи зусиль, обов'язково знайдеш щось цікаве. Звичайно, для зручності ми наведемо кілька цінних порад.

Подумай, що хочеш робити – це буде тільки початок

Подумай, де б тобі хотілося попрацювати. Добре б поєднувати свої інтереси з роботою. Таким чином, якщо ти цікавишся кіньми, то обов'язково походи по стадіонах – може вони шукають когось, для сезонних робіт.
Пам'ятай, щоб не вибирати, найкраще. Якщо ти шукаєш роботу на сім тисяч, і вона має полягати в сидінні за столом протягом місяця – то немає на що розраховувати. Заховай амбіції в кишеню і приготуйся до фізичної роботи.

Не чекайте, поки робота сама знайде тебе!

Тому що не знайде і все. Якщо ти хочеш попрацювати, то тобі потрібно небагато зусиль. Ось як виглядають справжні пошуки:

• покопатися в мережі

Пошук цікавих пропозицій в Інтернеті – роби це регулярно, щодня. Як тільки ти знайдеш те, що зацікавить, відразу дзвони і домовляйся на зустріч. Не відкладай це на "через півгодини", або "завтра". Завтра вже може бути по справі.

• не нехтуй оголошеннями в газеті.

Ок, ми знаємо, що сьогодні Інтернет-це основа. Але не нехтуй традиційними, газетовими оголошеннями – є люди, які не люблять Інтернет і не розбираються в ньому, але за то із задоволенням заплатили б багато грошей, комусь молодому за виконання легкої роботи. Шукайте, телефонуйте, слідкуйте за новою інформацією.


• спілкуйтеся з батьками.

Скажи батькам відкрито про свої плани. Мова не йде про те, щоб похвалитися, але попросити про допомогу. Часто буває так, що батьки мають багато друзів – а колега, власник пекарні, а от подруга, яка має свій квітковий магазин. Вони б могли запитати чи є вакансії на місце роботи для тебе. Може вийти!


• проявіть ініціативу.

Часто люди, які цікавляться пошуками роботи, підкреслюють, що не слід тільки відповідати на оголошення – важлива також ініціатива. Покажи її! У перервах між переглядом чергових оголошень відвідуй різні місця і питай, чи не шукають когось на роботу. Ось місця, в яких варто запитати:

 • автомийки
 • автозаправні станції
 • ресторани
 • готелі
 • гаражі
 • якщо ви живете недалеко від плантації або саду там теж варто підійти

  Праця і закон

  Будьте певнені, що використовуєте тільки легальні форми роботи. Вам повинно бути 16 років і більше, закінчення середньої школи і згода батьків – і вже можна працювати, наприклад, на заводі. Звичайно, варто також запитати про інші можливості, наприклад, виводити собаку сусіда, робити покупки, навести порядок у літньої жінки. Також ви можете самостійно розмістити оголошення, наприклад, на стовпах та дошках оголошень. Літня дама не переглядає в Інтернет, але звісно, зателефонує за номером, саме на такому стовпі.

  Запобіжні заходи

  Пам'ятайте, що робота може бути також небезпечна. Необхідно дотримуватися обережності!
  По-перше, ніколи не погоджуйтеся ні на які виїзди за кордон, коли не знаєте добре людину яка вам запропонувала роботу, – це загрожує навіть викраденням. На жаль, були вже випадки (і це в багатьох випадках), коли молода дівчина поїхала на збір полуниці, а опиняється в публічному домі. Уважай на себе.

  По – друге, не погоджуйтеся на виконання обов'язків, які не маєте виконувати. Якщо ви повинні  упакувати фрукти в ящики, то не погоджуйтеся на те, щоб весь день грузити ящики на автомобілі. Не бійтеся сказати: "ні", це іноді важливіше, ніж заробити грошей.
  Будьте завжди в постійному контакті з батьками. Вони повинні знати, де ви знаходитеся і що ви робите – для вашого ж блага.


  Скільки ви можете заробити?

  За свою роботу ви швидше за все отримаєте від 20 до 50 грн на годину. Може здатися що це мало, але саме так і пізнається цінність грошей . Ну і пам'ятайте, що мова йде також про досвід та нові знайомства – вони іноді важливіші, ніж заробив гроші.
 • Прикрепления: 6833860.jpg(172.0 Kb)
   
  OlenochkaДата: Понеділок, 18.06.2018, 20:59 | Сообщение # 2
  Постів: 4149
   
  Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Як знайти роботу на канікули? Прочитай та шукай вже зараз!
  • Page 1 of 1
  • 1
  Search:
  New reply
  Імя:
  Текст повідомлення:
  Код безпеки:

  | Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


  ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

  15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом