MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Що, мені робити якщо я стала жертвою знущань в школі?
Що, мені робити якщо я стала жертвою знущань в школі?
OlenochkaДата: Четвер, 19.07.2018, 23:11 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Що, мені робити якщо я стала жертвою знущань в школі?



У деяких людей виникає потреба в постійному знущанні над кимось. Найчастіше причиною цього є заздрість до чужих успіхів, здібностей, зовнішності і, як вони вважають, це один із способів отримання популярності. Щоб якось запобігти знущання, запам'ятай наступне:

Не звинувачуй себе. Ти не повинна соромитися себе і своїх почуттів. І не важливо, хто що робить і говорить.
Пишайся собою. Не звертай уваги на грубі слова. Ти знаєш всі свої достоїнства, тримай їх постійно в голові.
Уникай будь-якого контакту. Кривдники завжди хочуть встановити контроль над емоціями інших, тому намагайся не реагувати на їхні слова та вчинки. Звичайно, краще піти, але якщо це неможливо, то спокійним голосом скажи, що тобі їх розмови нецікаві. Ти повинна продемонструвати, що вони не в змозі встановити над тобою контроль.


Безперечно, знущання дуже ранять. Але ти подумай, наскільки важливим буде цей факт через рік. Чи буде він мати значення? Чи варто засмучуватися? Якщо твої відповіді "ні", то перестань звертати уваги на глузування.
Розкажи батькам, подрузі, брату/сестрі, тим, кому довіряєш. Вони обов'язково тебе підтримають і допоможуть.
Реагуючи на їх негатив, ти тим самим завдаєш біль собі. Гарну фразу нещодавно вичитала: «Зміни своє ставлення до проблеми. Це допоможе повернути почуття самоконтролю». Задумайся про це. Пізніше, коли кривдники будуть бачити, що тобі байдужі їхні слова, вони перейдуть на іншого, хто не в змозі відповісти їм як слід. Будь на своїй позитивній хвилі, не варті вони твоїх нервів і часу  Вибачи їм. Ще одна фраза на розум прийшла: «Велич імператора - в умінні прощати». Ображаючи їх, ти опускаєшся до їх рівня. Будь вище цього
Прикріплення: 9879297.jpg (20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Що, мені робити якщо я стала жертвою знущань в школі?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом