MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Посилання на книги по навчанню
Посилання на книги по навчанню
knopaДата: Четвер, 18.01.2024, 17:19 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 763
https://www.teleservis.com.ua/shop/jufei-3030-2w-6v
 
OlenochkaДата: Четвер, 18.01.2024, 18:28 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 4515
https://monitor.net.ru/forum/attachments/197687/
 
OlenochkaДата: Четвер, 18.01.2024, 20:11 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 4515
210грн 

ПриватБанк: 4149 6293 6624 5603
MonoBank: 4441 1144 6582 4546
Получатель: Низомов Дмитрий

Отправка заказов осуществляется 2 раза в сутки : 9.00 - 18.00. после 100% предоплаты.
Расходы по доставке оплачивает покупатель.
Заказ аннулируется через 2 суток, если клиент отказался или не оплатил заказ.
После аннулирования заказа, возврат средств перечисленных не гарантируется.
Вся информация дублируется на Ваш email. (Проверяйте так же папку спам)
После совершения оплаты, пожалуйста, сообщите нам об этом письмом на электронную почту, в котором укажите сумму и имя плательщика, а так же номер заказа, который вы оплатили.
Можете переслать письмо с заказом которое Вы получили на свой email.
Ваш заказ не будет отправлен до получения магазином оплаты.
 
OlenochkaДата: Четвер, 18.01.2024, 22:16 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 4515
Тут вже є один коментар про Болгарію, додам і від себе, також про місто Варна.
Перед цим півтора місяці жив у Польщі і півтора роки в Німеччині. Отже:1 Болгарія дуже нагадує Україну, тільки менш розвинуту, відчуття ніби сів в машину часу і перемістився десь на 10-15 років назад.2 Болгарські топові міста — це Софія, Пловдів, Варна та Бургас. Всі інші міста невеличкі і там бідно. Варто додати, що у Пловдіві є великий циганський район Столипіно, це може когось налякати, можете погуглити. Варна на 350 тис людей, Бургас поменший, більш курортний але там є нафтопереробний завод Лукойл.3 Я раніше довго жив в Севастополі, Варна нагадує мені це місто, є шось від Криму. Місто на пагорбах, Чорне море, клімат як в Криму, тепло взимку, за півтори місяці мороз днем був десь разів 5, найчастіше за все температура вдень +6-8, часто буває і +10-12, сонця багато і це радує.4 Головний плюс країни, що інтеграція в місцеве життя максимально швидке і безболісне. Багато людей 45+ знає російську мову, бо колись її вивчали у школі. Хочете піти до лікаря — записуєтесь і через 2-3 дні ви вже там, вартість першого прийому 20-30 євро. Треба здати аналізи — так само швидко і доступно. Болгарську важко сприймати на слух, але по дефолту ви будете розуміти 70% з тексту, який бачите. Багато слів похожих на українську та російську мови. Багато молоді знає англійську. В цілому, ви відчуєте себе ніби в Україні але з якимось своїм вайбом.5 Щоб отримати тимчасовий захист (закрила) потрібно зняти житло в довгострокову аренду (6 міс і більше) і в місцевому поліцейському відділенні вам зроблять документи за 15 хвилин.6 Болгарія це про неспішний темп життя, нікому до вас немає діла, ніхто вам не шле листи (знову ж таки в порівнянні з Німеччиною), все можна вирішити, є відчуття свободи та безпеки, Болгарія дуже безпечна країна за статистикою і за фактом (у Варні).7 В Болгарії дешево. Різниця десь в 2 рази від Німеччини. З Польщею відповідно буде в 1,5 рази. Я довго не міг звикнути, що купляю торбу продуктів і чек такий маленький.8 Попередній автор писав про 800-900 євро за житло. Не знаю, я зняв чудову двокімнатну квартиру в центрі за 450 євро. В зимовий час ще десь 80 євро піде на комуналку. Обігрівання частіше за все кондиціонером.9 Варна чудова з квітня по жовтень, поки тут тепло. Дуже багато туристів, закладів, фестивалей. Місто живе. Є відкритий басейн і дуже багато свіжою риби.10 Дороги як на мене хороші, є власний аеропорт, можна полетіти в Німеччину, Австрію, Італію, Стамбул і т.д. Місто місцями виглядає файно, місцями має нереставровані будинки. За межами центру — як в спальних районах Києва, радянські панельки. Громадський транспорт на 70-80% складається з нових автобусів.11 Зимою тут трохи депресивно в плані того, що в місті нічого не відбувається. Місто чекає на туристів і зараз дрімає.12 Болгари не заробляють багато, 800-1000 євро десь середня зп. Відповідно на місцевому ринку круту роботу буде важко знайти. Якшо ви працюєте віддаленно — вам ця країна підходить.13 В перспективі можна відкрити аналог ФОПу і зробити ВНЖ, податки в Болгарії найменші в Європі, десь від 10% до 15%.14 Тут дуже гарна природа, гори, море, ну ви розумієте)В цілому, Болгарія — це файний вибір, в першу чергу через те, що все подібно до України і ви розумієте як що тут робити, тому що все логічно. Країна в Євросоюзі і частково вже в Шенгені (по повітрю та морю). Єдине, що відчувається застій, все супер повільно і різниця з Польщею, яка рухається вперед величезними кроками буде помітна (в благоустрої, транспорті, подіях і т.д.). В мене є враження, що розвиток Болгарії ще попереду, бо поки що це дуже недооцінена країна.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 19.01.2024, 12:34 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 4515
https://lodka5.com.ua/image....rk.webp
 
knopaДата: Вівторок, 23.01.2024, 01:09 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 763
Цитата
Можете також подивитися 3 фільми:
— День бабака (сурка) з Біллом Мюрреєм;
— Траса 60 з Гері Олдменом;
— Амелі з Одрі Тоту.

Ці фільми про те, як люди шукали та знаходили власну радість життя.
 
knopaДата: Вівторок, 23.01.2024, 01:13 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 763
Aleksandr Kalugin Project Manager в ФОП19.01.2024 13:59
А воно вдалося? Чи вже закінчилось щоб родити підсумки?
Думаю що можна говорити про свою фінансову незалежність, віховання та влаштування дітей, власну квартиру чи будинок, подорожі або якісь інші здобудки чи виконання планів, але врешті решт це все змінюється, виконується і постають нові плани, чи назавжди залишається в мріях, але! Головне: життя — це подорож, щлях. Якщо ти задоволений як ти його йдеш, з ким, то неважливо куди і дійшов чи ні. Головне бути в гармонії з собою та зі своїми близькими.
 
knopaДата: Вівторок, 23.01.2024, 01:16 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 763
Колись таке відчуття радості подарував переїзд у власну квартиру після років на зйомному житлі, але
Цитата
насправді воно доволі швидко минуло, можливо за декілька місяців.
Потім відчував таке, коли їздив у відпустки кудись у цікаві місця.
А зараз хз, особливо нічого не радує(
Це називається дофамінова залежність. Чим більше маєш, тим більше хочеться. Те що радовало раніше, перестає радувати і хочеться завжди чогось більше.
Причому деякі рахують це фічою а не багом, і потім живуть з девізом: «телефон — звонилка, робочий інструмент», «машина — засіб пересування», «житло — дах над голово», «вам шашчечки чи їхати?» і нічого їм в житті не приносить задоволення.
А я сумую за тими роками, коли якусь nokia з сімбіаном і камерою за 200 баксів розпаковував з трясущимися руками
 
knopaДата: Вівторок, 23.01.2024, 01:19 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 763
Це сумно і ми не пробачимо росіянам ніколи того, що вони змусили нас їх ненавидіти, бажати їм болісної смерті, каліцтв, катастроф, та катаклізмів.
Я ніколи не пробачу росіянам, що вони перетворили мирних інженерів, хліборобів, ІТшників, аграріїв, вчителів, спортсменів, пенсіонерів, будівельників, студентів, митців, лікарів на воїнів та примусили їх всіх навчитися вбивати росіян. Ніхто з них цього не бажав, кожен хотів жити у своїй мирній країні, займатися своєю справою, ростити дітей, подорожувати, творити та просто радуватись життю.
Кожен росіянин відповідальний за це і має понести колективну відповідальність. Ювженко Денис
 
knopaДата: Вівторок, 23.01.2024, 01:21 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 763
Denis Skripnik Golang Enginear (WEB3)19.01.2024 12:31Коли малий народився. Цей обісраний комочок щастя це те заради чого варто жити
 
knopaДата: Субота, 27.01.2024, 11:49 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 763
https://www.youtube.com/watch?v=YRFxDfHYZ84
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Посилання на книги по навчанню
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом