MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Всім привіт!!!
Всім привіт!!!
OlenkaДата: Четвер, 05.02.2015, 13:49 | Повідомлення # 76
Повідомлень: 3285
Згадаю я дитинство,яким воно чотким було) Коли взимку на санках з горки спускались,або ж замутили кучу сніга й розкачувавшись на качелі пригали в тот сніг коли робили бази з снігу й ділились на команди й обкидувались снігом, а далі ті укріпленія нахер зносили , скільки радості то було
 
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 15:39 | Повідомлення # 77
Повідомлень: 3285
Про жінок

- За день жінка в середньому вимовляє близько 20 тисяч слів, що на 13 тисяч більше, ніж чоловік.

- Всі 20 найбагатших жінок світу, за винятком китаянки У Яцзюнь, отримали свої статки у спадок від чоловіка або батька.

- Жінка здатна зберігати секрет в середньому близько 47 годин і 15 хвилин.

- Якщо вірити вченим, то запах новонародженої дитини приносить жінці таку ж насолоду, що і доза наркотику наркоману.

- Жінки в Стародавньому Римі наносили на шкіру піт гладіаторів, щоб стати красивіше і поліпшити колір обличчя

- Середня жінка у Великобританії має 19 пар туфель, а носить лише 7.

- Жінок в Росії на 9 мільйонів більше, ніж чоловіків.

- Сорок відсотків дітей в США народжують у жінок, які не перебувають у шлюбі.

- Близько року життя середньостатистична жінка витрачає на те, щоб вирішити, що одягнути.

- Жінки в середньому плачуть приблизно від 30 до 64 разів на рік, у той час як чоловіки роблять це лише від 6 до 17 разів.

- Чоловіки брешуть 6 разів на день, що в два рази більше, ніж жінки.

- Наймолодшій дівчині, коли або що одержувала розлучення, було всього 10 років.

- Першими носити взуття з високим каблуком почали чоловіки в 1600-х. Жінки стали робити це, щоб виглядати мужественнее.

- Ізраїль є єдиною у світі державою, де жінки призиваються на військову службу.

- На відміну від чоловіків, для яких характерні болі в грудях і серцеві напади, жінки страждають від нудоти, порушень травлення і болю в плечах.

- Чотири відсотки жінок в США в даний момент знаходяться в положенні.

- Жіноче серце б'ється швидше чоловічого.

- Жінці, яка перенесла першу в історії успішну трансплантацію матки, вдалося завагітніти в 2013 році.

- Тривалість менструації у жінки за все її життя в середньому становить близько чотирьох років.

- У жінок більше смакових рецепторів, ніж у чоловіків.

- Жінки, які хропуть під час вагітності, рідко народжують великих дітей.

- У деяких жінок зустрічається генетична мутація, що дозволяє їм розрізняти мільйони додаткових колірних відтінків.

- Дослідження свідчать, що високі жінки частіше схильні до ракових захворювань.

- У Великобританії середньостатистична жінка протягом свого життя має у своєму гардеробі порядку 111 сумок.

- Тридцять відсотків вагітних жінок відчувають сильне бажання є неїстівні предмети. Даний розлад харчування називається збоченням смаку.

- Близько 40 тисяч американських жінок мають алергію на чоловічу насінну рідину.

- Жінка здатна завагітніти навіть через 5-8 днів після статевого акту.

- Найбільша кількість дітей у однієї жінки - 69.
 
OlenkaДата: Пятниця, 06.03.2015, 18:04 | Повідомлення # 78
Повідомлень: 3285
Шановні хлопці,нагадую вам що скоро (8-сьме березня).
Не забудьте привітати своїх гарнющих дівчат,жінок,мамів,сестер.
Адже вони є найкраще, що може бути у нас у цьому житті.
Вони будуть задоволенні,будь-якому подарунку головне щиро.

Я своїй купив 7тюльпанчиків,та красиву рамку для фотт,
Дякую за увагу.
 
OlenkaДата: Неділя, 08.03.2015, 19:30 | Повідомлення # 79
Повідомлень: 3285
Вітаю з 8 Березня бажаю щоб ти кохала і була коханою!
Прикріплення: 2790783.jpg (107.2 Kb)
 
knopaДата: Четвер, 12.03.2015, 20:52 | Повідомлення # 80
Повідомлень: 763
Люди, не смітіть будь ласка, якщо у вас є якийсь папірець,обгортка чи банка, не полініться донести його до смітника- це не так вже і
складно. Особливо часто люди смітять під час відпочинку на природі. Приберіть
за собою відходи своєї життєдіяльності . Чисто не там де прибирають-а там, де
не смітять
 
OlenkaДата: Вівторок, 17.03.2015, 21:06 | Повідомлення # 81
Повідомлень: 3285
Коли я приходжу з пар то по новому канаті іде дурний серіал друзі...і нема зовсім мультиків ніяких, от де справедливість?


8:02

Хочу старі добрі мультики ,джекі чан,сабріну юну відьму,кіт-пес,сільвестр та твіті детективи,мисливці за привидами,огі та кукарачі,каспер,джимі нейтрон,скрудж макдак,чорний плащ, ще такі чудіки їздили на скєйтах і серфах
 
OlenkaДата: Понеділок, 23.03.2015, 16:06 | Повідомлення # 82
Повідомлень: 3285
Іноді мені хочеться зупинити першу-ліпшу іномарку, відкрити двері і закричати: "Звідки? Ну звідки в тебе стільки грошей?!"
 
OlenkaДата: Середа, 25.03.2015, 11:48 | Повідомлення # 83
Повідомлень: 3285
А чи бачили ви, цю вишиватницьку манеру, заклеювати, оцією так популярною зараз, клейкою стрічкою з орнаментом чи розписом на автомобіль, всю іржу, гнилі частини кузова, подряпини І т.д.? Для вас, дорогі вишиватники, окремий котел в пеклі. © Enigma
 
OlenkaДата: Пятниця, 03.04.2015, 16:58 | Повідомлення # 84
Повідомлень: 3285
У мене є суперздатність, я ніколи нікого не засуджую і не пліткую. І це не від доброти душевної. Просто мені плювати. Навколо стільки всього цікавого, тому чхали я на те, хто з ким спить, що їсть, скільки заробляє...
 
OlenkaДата: Субота, 18.04.2015, 20:06 | Повідомлення # 85
Повідомлень: 3285
Хочу старі добрі мультики ,джекі чан,сабріну юну відьму,кіт-пес,сільвестр та твіті детективи,мисливці за привидами,огі та кукарачі,каспер,джимі нейтрон,скрудж макдак,чорний плащ, ще такі чудіки їздили на скєйтах і серфах
 
OlenkaДата: Середа, 06.05.2015, 09:39 | Повідомлення # 86
Повідомлень: 3285
Microsoft запустил сайт, который определяет по фотографии возраст изображенных на ней людей - http://how-old.net/
 
OlenkaДата: Понеділок, 25.05.2015, 20:34 | Повідомлення # 87
Повідомлень: 3285
З днем Філолога ! Нас, філоложечки !
 
OlenkaДата: Середа, 27.05.2015, 11:01 | Повідомлення # 88
Повідомлень: 3285
Сезон "а я вже їла полуницю; полуницю їла я; #Я#їла#полуницю!"....Оголошується відкритим!)
 
knopaДата: Понеділок, 13.07.2015, 18:37 | Повідомлення # 89
Повідомлень: 763
Останнім часом моє коло спілкування підозріло схожим на крапку.
 
knopaДата: Пятниця, 21.08.2015, 16:23 | Повідомлення # 90
Повідомлень: 763
Кава на ніч - продовжує ваш online в контакті
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Всім привіт!!!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом