MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Прикольні статуси для дівчат!!!
Прикольні статуси для дівчат!!!
girlorgДата: Середа, 04.12.2013, 17:28 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 1717
к чему ваша красота, когда в душе вы твари?
 
girlorgДата: Вівторок, 17.12.2013, 21:42 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 1717
But I know the difference, between
myself and my reflection. I just can't
help but to wonder, which of us do
you love ...© Evanescence.
 
girlorgДата: Пятниця, 06.06.2014, 14:05 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 1717
Знаєте що найпростіше, але в той час і найжахливіше може зробити людина? Мовчати. Мовчання породжує безпідставну злість. Через нього ламаються найважливіші розмови. Мовчання робить людей чужими та байдужими. Мовчати - означає свідомо відмовлятись від людини.
 
girlorgДата: Неділя, 08.06.2014, 16:45 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 1717
Время — это способ, которым Вселенная проверяет наши желания на истинность. Наверное, поэтому мы почти никогда не получаем все сразу.

Эльчин Сафарли
 
girlorgДата: Пятниця, 17.10.2014, 12:47 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 1717
Коли мені виповнилося дев'ятнадцять, гобіти були великими.
Дев'ятнадцять — егоїстичний вік, пора обмежених турбот. Я був вельми амбітний і прагнув досягти вершин. І це все, що мене хвилювало. Я мав друкарську машинку, яку переносив із одного задрипаного помешкання до іншого, завжди з пакетиком марихуани в кишені і з посмішкою на обличчі. Компроміси середнього віку були далекою перспективою, образи літнього віку — за лінією горизонту. Мов головний герой тієї пісні Боба Сеґера про те, що зараз вони звикають продавати вантажівки, я почувався безмежно могутнім і надзвичайно оптимістичним. У кишенях вітер гуляв, але в голові роїлися думки, котрі я хотів висловити, а душа була переповнена історіями, які я хотів розказати. Сьогодні це звучить банально, але тоді здавалося дивовижним. Я почувався дуже крутим. Понад усе на світі хотів прорвати оборону своїх читачів, здобути над ними перемогу, змусити захоплюватися і змінити їх назавжди, орудуючи тільки сюжетом, більше нічим. І я відчував, що мені під силу це зробити. Що я просто створений для цього.
Мені було дев'ятнадцять. У моїй бороді не було ані сивої прядки. Я мав три пари джинсів, пару чобіт, думку про те, що світ — це моя устриця, і за двадцять наступних років не сталося нічого такого, що могло б мене переконати у помилковості поглядів.
Але я й досі вважаю, що то був дуже гарний вік. Може, навіть найкращий період життя. Цілу ніч можеш танцювати рок-н-рол, а коли музика стихне і з голови вивітриться пиво, ти в змозі думати. І мріяти про велике. Підлий Патрульний зрештою вкаже вам на ваше місце, і якщо почати з малого, то коли він із вами розбереться, від вас точно не залишиться й мокрого місця. «Ще один готовий!» — вигукне він і покрокує далі з книжкою квитанцій у руці. Тож трохи (чи навіть багато) зарозумілості — не так вже й погано, хоча ваша мати, поза сумнівом, не цього вас учила. Моя так точно. «Гординя призводить до падіння, Стівене», — казала вона… а потім я з'ясував — десь у віці 19 помножити на два, — що падіння неминуче. Ти падаєш сам чи тебе зіштовхують у канаву. В дев'ятнадцять у тебе можуть перевірити документи в барі й звеліти забиратися до дідька, виставити твої вибачення (і дулу, яка теж шкодує) назад на вулицю, але, бігме, ніхто не перевірить у тебе посвідчення, коли ти починаєш писати картину, вірша чи розповідати історію, і якщо ти, читачу, зараз дуже молодий, то не дозволяй старшим і (на їхню думку) ліпшим переконати тебе в протилежному. Авжеж, ти ніколи не бував у Парижі. Так, ти ніколи не бігав з биками у Памплоні. Звісно, ти молокосос, у якого лишень три роки тому почало рости волосся під пахвами — то й що з того? Якщо від самого початку ти будеш недооцінювати себе, то що станеться з тобою, коли ти подорослішаєш? Давай, уперед, і не слухай, що тобі кажуть, — ось що я думаю. Сядь і викури цю сигарету до кінця.
Стівен Кінг
 
girlorgДата: Понеділок, 20.10.2014, 18:45 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 1717
Колись ти зрозумієш, що бувають люди, які ніколи не зраджують, але для цього доведеться пройти через дуже багато зрад. Колись ти зрозумієш, що зовнішній блиск - ніщо в порівнянні з внутрішньою красою. Тому що все, що зовні - це до першого дощу. Те, що всередині - горить завжди. Нехай навіть воно згасло до ледве-видних вуглинок. Але, досить скласти губи трубочкою і ласкаво подути - вогонь поступово розгориться і зігріє тебе. Колись ти зрозумієш, що багато формули і афоризми, яких ти нахапався в навколишньому світі - порожні, нехай і красиві, набори слів - не більше того. Важливі лише ті істини, до яких ти сам дійшов. Колись ти зрозумієш, що доброта, ніжність, ласка і турбота - це прояв внутрішньої сили, а не слабкості.
 
girlorgДата: Четвер, 23.10.2014, 23:52 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 1717
Вибір стає очевидним, коли ти розумієш, що між тим, хто хоче з тобою зігрітися і тим, хто хоче тебе зігріти - величезна різниця.
 
girlorgДата: Четвер, 30.10.2014, 14:53 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 1717
Цените людей которые умеют видеть в вас три вещи: печаль, скрывающуюся за улыбкой, любовь, скрывающуюся за гневом, и причину Вашего молчания.
 
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 23:08 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 1717
Оценить волшебство домашнего очага и семейной жизни в полной мере может лишь тот,кто много лет спал под открытым небом и считал за большой деликатес кусок мяса,сырой внутри и торопливо обугленный снаружи.
 
girlorgДата: Понеділок, 17.11.2014, 20:12 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 1717
Не нужно додумывать слишком много. Так вы создаете проблемы, которых изначально не было.
 
girlorgДата: Понеділок, 29.12.2014, 15:32 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 1717
все залежить від тебе
 
girlorgДата: Неділя, 04.01.2015, 13:59 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 1717
Але очі не бачать. Шукати треба серцем.

Антуан де Сент-Екзюпері
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 11:31 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 1717
Немає нічого вічного..але напевно, є дещо справжнє...
 
girlorgДата: Четвер, 08.01.2015, 18:31 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 1717
Помилка більшості людей в тому, що хворіють вони кимось одним, а лікуються іншими.
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 23:07 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 1717




Практическая психология

Today at 8:02 pm

Глубокие и проникновенные цитаты Ремарка

1. О счастье можно говорить минут пять, не больше. Тут ничего не скажешь, кроме того, что ты счастлив. А о несчастье люди рассказывают ночи напролет.

2. То, чего не можешь заполучить, всегда кажется лучше того, что имеешь. В этом состоит романтика и идиотизм человеческой жизни.

3. Быть может, только потому вновь и вновь возникают войны, что один никогда не может до конца почувствовать, как страдает другой.

4. Любой мир ничего не стоит, если нет мира в сердце.

5. Я думал, что любовь - это такое чудо, что двум людям вместе лучше, чем одному. Как крыльям аэроплана.

6. Ошибочно предполагать, будто все люди обладают одинаковой способностью чувствовать.

7. Счастье быть вместе по-настоящему испытывает лишь тот, кто подолгу оставался один.

8. Ни один человек не может стать более чужим, чем тот, кого ты в прошлом любил.

9. Никогда не проси прощения. Ничего не говори. Посылай цветы. Без писем. Только цветы. Они покрывают всё. Даже могилы.

10. Мне казалось, что женщина не должна говорить мужчине, что любит его. Об этом пусть говорят ее сияющие, счастливые глаза. Они красноречивее всяких слов.

11. Любовь не терпит объяснений. Ей нужны поступки.

12. Какими жалкими становятся истины, когда высказываешь их вслух.

13. Все, что можно уладить с помощью денег, обходится дешево.

14. Женщин следует либо боготворить, либо оставлять. Всё прочее — ложь.

15. Самая большая ненависть возникает к тем, кто сумел дотронуться до сердца, а затем плюнул в душу.

16. Нигде ничто не ждет человека. Всегда надо самому приносить все с собой.

17. Я стоял рядом с ней, слушал ее, смеялся и думал, до чего же страшно любить женщину и быть бедным.

18. Говорят, труднее всего прожить первые семьдесят лет. А дальше дело пойдет на лад.

19. Деньги не приносят счастья, но действуют чрезвычайно успокаивающе.

20. И что бы с вами ни случилось — ничего не принимайте близко к сердцу. Немногое на свете долго бывает важным.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Прикольні статуси для дівчат!!!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом