MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Як провчити наглих людей.
Як провчити наглих людей.
girlorgДата: Субота, 29.11.2014, 22:20 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Всім привіт)) Незнаю чи мене одного бісить коли продавці завязують пакети на свої морські вузли?? Вирішив провчити прадавця у магазині біля мене. Купив 300 грам печива ну вона звісно завязала його мертвою петлею потім попросив щоб вона доважила ще печива до 500 грам)))) Це потрібно було бачити як вона відчайдушно намагалася його розвязати і зрештою вона взяла новий пакет))))
 
OlenkaДата: Пятниця, 02.09.2016, 13:13 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ви знаете про що я буду шкодувати завжди? За той час, який я витрачала на людей які мені не потрібні, спитайте мене чому? Тому що сумніви, жалість, дурість, завжди перевищують перші хвилини передчуття... Не підходить людина? Все! Не починай вірити у те що ти звикнеш до неї, ні, не звикнеш, ніколи! І от я вирішила для себе, що тепер завжди буду прислуховуватися до своєї першої думки! Бо щось сильно я у фЄю добру загралася... Життя одне! Цінуйте його, живіть так як хочеться, не подобається фільм на який ви прийшли , встаньте і вийдіть з залу, хочешь викинути всі речі які не підходять, не залишайте їх десь на " чорний день" все в мусор, не подобається людина, скажи прямо, наші спільни теми вичерпали себе і наш відведений на дружбу час! Тому хто не буде отримувати від мене, дзвінків , листів, це не тому що ви погані, просто ваша роль у моєму житті скінченна! От такі в мене думки перед сном))))
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Як провчити наглих людей.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом