MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Моторошні страшні історії
Моторошні страшні історії
girlorgДата: Четвер, 08.01.2015, 18:40 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Я багато читала моторошних історій про заброшені доми. Рішила розказать свою..
Короче.. є в мому місті дом заброшенний такий, староватий...но шикарнейший, три поверха плюс чердак... Но стрьомний не на шутку... Мала була то проходити біля нього боялась...
Ну то всю жизнь мою мене інтересував вопрос: чо там ніхто не живе??? Ну ми з малою рішили розібратись... Короче зібрали компанію і пішли в той дом.... Зайшли ми в нього а там темно капец хотя вікон немало є .... Ну йдем ми світим фонарями а там тупо стіни поцарапані, на полу комки волос валяються...і так стрьомно шо піздец.. Короче як ми вияснили потім то вікна були забиті гіпсокартоном... Вилізли ми на другий етаж і чуєм якісь шаги. Ми всі рядочком попід стеночку попід стеночку, і залізли на чердак... А там ваще піздец.. Тупо всі стіни в плямах крові, всі двері розцарапані, і ше якось таке чуство шо хтось бігає по дому хотя ми як миші були... Ну короч після такої пригоди рішила я розібратись шо да как з цим домом... Діло було таке: десь ще на поч того століття жила в цьому домі сім'я, чоловік помер і жінка зійшла зума... Кажуть підпалила вночі той дом і її двоє деток згоріли... А дом каменний.. Стояв дальше.. Жила вона там , і кожної ночі верески, якісь странні звуки з того дому лунали... Короче сумашедша жила там.. І одного разу до неї якийсь хлопець чогось прийшов... То вона того хлопця голими руками задушила, а потім повішалась... Отака історія... Доречі вірьовку ми бачили...
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 19:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Давним-давно, коли в нас з майбутнім чоловіком ще не було спільних машин, будинку і планів на відпустку, він приніс мені квіти. Такий собі простесенький букетик не першої свіжості, який нашвидкруч купив на заправці.
– А ти знаєш, – сказала я йому, розправляючи прим’яті троянди, – в нас, езотериків, є таке повір’я, що чим довше стоять подаровані квіти, тим міцнішими будуть стосунки.
Бідний прихильник приїжджав кожного вечора, обнюхував і обшукував той букет, який стояв героїчно три тижні. Після цього він постійно носив мені квіти з заправки, і всі вони квітнули довго, розкішно і навіть трошки хвастливо.
Потім ми їздили у відпустку, я завагітніла, народилася дочка, ми купили будинок, переїхали, і він мені відкрив страшну таємницю, що, мовляв, після тих самих стійких квітів він зрозумів – ось це і є знак долі, і нічого не стане на заваді – ні вік, ні діти, ні різні вподобання, ні мій нестерпний характер, і все в нас буде добре.
А я, в свою чергу, зізналася в тому, що кожного дня замінювала зів’ялі троянди свіжими. Ходила на заправку і купувала.
В нас, езотериків, є таке повір’я – у що віриш, те і працює. ©​
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 00:36 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
в мому селі була повісилась дівчина років 19-20 вона була дуже бойовита завжди встрягала в якісь бійки одному хлопцю каблуком в лоба зарядила ....ну от вона хотіла настрашити батьків і взяла вірьовку і повісилась а батьки в той час були на зборах аа вона в сім'ї була одна батьки дуже плакали ...її не хотів священник похоронити і вони її без молитви поховали ....і тут почались чутки що вона ходить по цвинтару ,переходить дорогу ,вдіта вона в білому ,ще коли були поминки ця дівчина сиділа зі всіма і всі настрашились і повтікали з кафе де були поминки ... Одного разу її мама пішла на цвинтар помолитись за неї ііі почула як її хтось по лиці вдарив не догодила вона дочці чимось ....ще їхав якийсь хлопець біля цвинтару і в нього заглохла машина він пішов подивитись що там сталось і він побачив білу постать почав втікати а вона розвернулась і увійшла в свій гріб бляяяяя руки трясуться це писвти коли я то слухала мені потім було страшно на вулицю виходити
 
OlenochkaДата: Вівторок, 31.07.2018, 16:58 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Зустрічаємося з хлопцем 8 місяців. Вже місяць як почали вести статеве життя. Після кожного сексу спина в нього дуууже поцарапана, я не знаю що це зімною, і не відчуваю як я це роблю...... він говорить що все добре, але мені до ужаса соромно.Дівчата, чи в Вас також таке є ??? Хлопці, а як Ви ставитеся до такого???
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Моторошні страшні історії
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом