MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Життя в общазі
Життя в общазі
OlenkaДата: Пятниця, 03.04.2015, 16:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Побачив про однокімнатника) і зразу захотів про свого написати)
Але не просто однокімнатник а ще й одногрупник...
Нехай буде просто Т.)
Отже, цей Т. любить сильно поспати...так що вночі він взагалі нічого не чує. Будильник в нього будить не лише його і нас, а і сосідню кімнату...
Але це ще пів біди...будильник на 6.30, на сраних 6.30 РАНКУ!!
Він встає, йде в ванну, там вмивається, під музику на телефоні, потім починаєтсья саме цікаве...
Я розумію він важить там 80-85 кг...але ходить по кімнаті як СЛОН!!Стукає, гримає, сам з собою розмовляє...особливо він любить зранку вигукувати слово "ЯСНО" по 10 разів...просто так.
Також він любить поїсти, ну але не як всі люди поїсти...а реально як СВИНЯ...це просто ужас, коли ти спросоння чуєш як чавкає той вельмишановний Т. на всю кімнату...
Також він дууууже любить пити гарячий чай...але як вже зрозуміло він його не п"є а СЬОРБАЄ...але так, так, мерзько, це неможливо в словах передати...
Така процедура повторяється кожен ранок...
Ми думали що зможемо його уговорити переселитись в іншу кімнату, навіть знайшли кімнату...але відмовився.
Потім запропонували йому 1000 грн і нову кімнату...і як ви думаєте?
Він сказав що подумає...і відмовився!!!
Сказавши, що він вже звик до кімнати, до холодильника, до мікрохвильовки і до душу в кімнаті....от такі пироги...
І живем ми 3, і він 1)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Життя в общазі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом