MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Зараз дуже багато приїхало "східняків", повернулися і неврів
Зараз дуже багато приїхало "східняків", повернулися і неврів
OlenkaДата: Пятниця, 10.04.2015, 18:56 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Зараз дуже багато приїхало "східняків", повернулися і неврівноважені з АТО, які пристають до дівчат. Особисто я вже одного разу тікала і виявляється, що я не така вже й безстрашна.Тому хлопці, заступайтесь за нас, нам потрібні ви, а не ті уроди.Дякую за увагу)
 
OlenkaДата: Пятниця, 01.05.2015, 16:12 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Я ніколи не розумів, і мабуть не зрозумію вияви патріотизму в такому вигляді. Я розумію та поважаю будь-яку громадську позицію, але навіщо робити ці написи, тим самим псувати державне або приватне майно. Ось таким написом ви позбавляєте свою країну і без того необхідних коштів. Повірте, всі і так знають хто такий Путін та що з себе має Росія. Якщо Вам вже так кортить виразити всім свою думку, то напишіть це у себе на автомобілі, у соцмережах або на лобі, третій варіант точно буде приречений на успіх. Остогидло бачити ці написи по всім містам. Ви пишете (чи малюєте) "Слава Україні" на паркані або будівлі, і тим самим наносити збитки державі, яку начебто любите. Задумайтесь та зробіть правильні висновки! (с) Сергій Войнилович
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Зараз дуже багато приїхало "східняків", повернулися і неврів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом