MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Наступила осінь
Наступила осінь
knopaДата: Понеділок, 19.10.2015, 21:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Вам колись здавалося, що життя проходить поруч?
Наступила сіра пора з її нудними вітрами і перехожими, схожими на пінгвінів. Кудись пропали усі кольори веселки, усе неймовірне буйство фарб і запахів осені. Це все лише у моїх спогадах. Ніщо не радує мене. Я молодий і не досвідчений. Але я точно знаю чим все закінчиться. Нецікаво і нудно. Випивка вже не зігріває серце. Трішки тепліше стає у шлунку і в марній надії зігріти душу ти перекидається в себе склянку за склянкою. Холод іде на деякий час. За ним оживає старий біль, який не дозволяє битися серцю в повну силу. Гасячи спогади, ти заспокоюєш цей біль звичної дозою алкоголю. І все повторюється по колу. Алкоголь-серце-пам'ять-алкоголь. Друзі.. Друзі, всі як один, розбіглися по своїх затишних будинках. Друзі, які обіцяли завжди бути поруч. Іноді я їх розумію. Виходжу з на вулицю. Свіжий вітер вже не рве мені легені, як раніше. Місяць натикається на нейлоновий капюшон мого розчарування. Навіть бездомні собаки здаються зовсім байдужими. Життям це не назвеш. Мені двадцять один рік. Напевно, я скоро повеселішаю. І я жодного разу за осінь не бачив щастя.

Раніше я відчував наближення зими по-іншому.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Наступила осінь
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом