MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Захистив/Захистила диплом (Пишемо на стіну.)
Захистив/Захистила диплом
OlenkaДата: Четвер, 24.12.2015, 00:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
тут випадково згадала, що мій диплом вже другий день, як захищено
Що ж.. я все чекала поки з плечей звалиться величезний тягар, поки з'явиться очікувана радість, але.. ані на хвильку..
Ще один доказ того, наскільки оманливе та незначне те, що нам здається таким важливим.. Досягнуто ще одну ціль, яка не принесла великого задоволення.. Просто тепер я магістр і скоро матиму ламінований тому доказ.

Але, згадуючи ці 5,5 років, я просто вражена!!! Я молилася аби Бог допоміг мені вступити до університету, Він допоміг так, що я тричі їздила забрати звідти документи - не вийшло
Щоразу перед сесією я переживала, а якщо Бог вирішить покарати мене за лінь та байдики і я таки провалю іспити (по заслузі).. Що ж, і це Бог чув і дарував мені, не по заслузі, гарні оцінки.
Після закінчення бакалавра, я подумала, а що як на цьому Його план мого навчання скінчився і я не зможу вступити на магістратуру
Але і не тут-то було: замість вступних іспитів я поїхала в Карпати допомагати з нашим молодіжним табором, а Бог потурбувався, аби іспити я могла здати окремо від усіх і ще й опинитися 2-ю в рейтингу на бюджет
Під час написання диплому я просто ревіла, так не хотіла, ледве дописала Потім переживала, що не приймуть, що не пройду антиплагіат, що зникли підписи проректора і купа-купа всього (хто знає той розуміє))..
Але і тут Бог провів аж до самого захисту.. Він просто показав Свою вірність, Він не кинув на півдороги.. Слава Богу!!!

Я не знаю що далі... більше ніяких сесій, ніяких прогулів, літніх та зимових канікул і стипендії.. Тепер робота..... Де? Коли?.. Ще нічого не знаю, але Він не підводив раніше, не підведе і тепер!

"а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться!"

Автор:
Віка Лі
https://vk.com/vika__lee
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Захистив/Захистила диплом (Пишемо на стіну.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом