MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Деякі неприємні моменти літа
Деякі неприємні моменти літа
OlenkaДата: Середа, 01.06.2016, 11:17 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Є, очевидно, грубі речі які ви знаєте, ваші груди потіють,стегна і в загальному інтимні місця. Ох, як ці речі, дратують, але в кінцевому рахунку нешкідливі. Звісно, є деякі інші речі, які насправді є шкідливими. Як, фекальні-питання-ховаються-у-вашому басейні. Очевидно, це не повинно бути залякуванням, до точки, де ви боїтеся, щоб назавжди покинути свій будинок. Велика ймовірність, що ви випробували більшість з цих речей раніше, навіть не усвідомлюючи цього.Плавальні Басейни 
Більшість басейнів мають у воді какашками. Це факт. Згідно ЦКЗ, 58 відсотків загальнодоступних басейнів мають позитивний тест на кишкову паличку, яка зустрічається головним чином у фекаліях.Пляж 
Ось велика річ (?) про фекалії-це не упереджено. Мабуть, вступаючи в контакт з пляжним пісок маєте високу кореляцію з діареєю і іншими gastrointesinal хвороба, які зазвичай викликані впливом калових мас. Заморожені Харчові Продукти
Багато людей люблять жувати на заморожені фрукти протягом літа, але це літо може бути не найкращим часом для цього, нагадаємо що заморожені фрукти і овочі навколо нас містять лістеріоз, бактеріальну інфекцію, яка може серйозно послабити імунну систему.Приміряти Купальники
Багато людей сприймають примірочні з тривогою, особливо коли справа доходить до купальних костюмів. Але, як з'ясовується, може і є за що переживати, це швидше за все не те що ви подумали. Мабуть, купальні костюми є одним з кращих перевізників одягу на основі бактеріальної інфекції, оскільки вони можуть нести речі, як шкіра і фекалії, плюс з дихальних шляхів бактерії. З цим не надто важко боротися , хоча ... поки маленький стриб-пластика, що приходить в промежині практично марні, якщо ти в трусах, в примірочному костюмі, все повинно бути добре.
 
OlenkaДата: Середа, 01.06.2016, 11:17 | Сообщение # 2
Постів: 3286
ЩО ЧИТАТИ ЦЬОГО ЛІТА: SUMMER BOOKLIST

Літо в самому розпалі, і час не лише проводити його за відпочинком чи роботою, а й за якісною літературою. Читати можна будь-де: вдома, на пляжі чи у потязі, головне – поринути у книгу з головою та задоволенням. Ось підбірка книг з літнім настроєм.

Пітер Мейл «Хороший рік»

«Поїхав до Франції. Приїду через півроку. Напевно» – так закручується сюжет роману. Головний герой, втративши роботу, не в змозі повернути борги, дізнається про неочікуваний спадок і переїжджає з туманного Лондону до сонячного Провансу. А в Провансі – абсолютно нове, чарівне життя, нові знайомства, і, звісно, любов. В той самий час проти героя плетуться інтриги, йде боротьба за спадок та пошук істини, яка, звісно, знаходиться у вині. А рік ще не завершився – він ще може стати вдалим! Позитивна книга – не лише для любителів усього французького, але й просто для гарного настрою.

Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Так-так, я пропоную ще раз перечитати “Маленького принца”, й відкрити для себе його новий зміст, нові відтінки. Адже читаючи цю книгу в дитинстві, ми сприймали її зовсім по-іншому, як милу казочку про принца, його троянду, про барашка та планети…

Але “Маленький принц” – не просто казка, а філософська, іронічна, трохи сумна повість. В своєму творі автор розмірковує про сутність життя, жадає розуміння, дружби між людьми. Зображаючи гротескні фігури короля, честолюбця, географа, зайнятих нікому не потрібними справами, Екзюпері протиставляє їм позитивні цінності — любов, доброту, людяність, чуйність, втілені в образах мудрого Лиса, льотчика й самого Маленького принца. “Маленький принц”, дитяча казка для дорослих, закликає творити добро, оспівує істинну красу світу й людяність.

Рей Бредбері «Кульбабове вино» 

«Кульбабове вино» – багато в чому автобіографічний роман. Події відбуваються у 1928 році у вигаданому містечку Грінтаун, штат Іллінойс. В центрі сюжету — четверо хлопчиків: брати Том, Дуглас та їх друзі Джон та Чарлі, які переживають різні пригоди й потрапляють в забавні історії.

За сюжетом дідусь Тома й Дугласа щоліта готує вино із кульбаби. Часто Дуглас розмірковує про те, що це вино має зберігати в собі поточний час, ті події, які відбулися, коли вино було зроблено: «Kульбабове вино. У самих цих словах учувався смак літа. Те вино й було спіймане і закорковане в пляшках літо».
«Кульбабове вино» – добра, цікава, мудра повість, в яку приємно зануритися з головою. «… Дрібні радості набагато важливіші великих» – пам’ятайте про це, і приємного вам читання!

Костянтин Паустовський «Блискучі хмари»

Якщо душі завгодно пригод і романтики, не вагаючись обирайте «Блискучі хмари». Це захоплюючий авантюрний детектив, що одночасно включає автобіографічні епізоди і враження від поїздок письменника по Чорномор’ю та Кавказу.

«Життя без книг, творчості, блискучих ідей, любові – це вино без запаху, морська вода без солі». Краса природи, терпкість кави, галасливі свята, радісні очі людей, дрібниці й деталі, в яких криється романтика і мудрість, – ось до цього потрібно йти, кликати за собою, доводити, що без цього не можна жити, не можна ось так тягти на собі довгі скрипучі дні. Що б не було – переконує нас автор – потрібно йти до кінця, вплітаючи в кожен свій день життя вигадливий візерунок.

Елеанор Портер «Полліанна»

Як часто ми радіємо сонцю? Небу? Чашці чаю? Усвідомленню того, що ми живі та здорові? Ми живемо в божевільному ритмі сучасного життя, переставши цінувати такі прості речі, як можливість дихати на повні груди, можливість ходити — адже сотні людей позбавлені такої можливості …

Втративши батьків, одинадцятирічна Полліанна Уіттіер приїжджає до своєї тітки міс Поллі Харрінгтон. Педантична й сувора леді приймає племінницю виключно з почуття обов’язку. Полліанні вона виділяє кімнату на горищі, без дзеркала, з голими стінами і убогими меблями. Полліанна – повна протилежність тітки Поллі: дуже жива, балакуча і життєрадісна, вона вчить оточуючих «грі в радість». Грати почали вони з батьком давним-давно. «Мені тоді страшенно хотілося ляльку, ось тато і попросив жінку, яка збирала пожертви. А та леді відповіла, що ляльок ніхто не жертвував, тому замість ляльки посилає маленькі милиці ». Тоді батько пояснив Полліанні, що потрібно радіти тому, що милиці їм не потрібні. З тих пір вони завжди грали, знаходячи привід для оптимізму в кожній події. Поступово тітка Поллі прив’язується до дівчинки і сама переймає цю дивну «гру в радість», яка раз і назавжди змінює її життя і життя всіх оточуючих.

Білл Брайсон «Подорож Європою»

Я не могла не запропонувати до читання цю книгу. Літо — high htime для подорожей, можливо ця історія надихне вас на захоплюючі мандри:) Подорож. «У загадковому механізмі подорожей є щось, що змушує нас рухатися, ніколи не зупиняючись.» Подорож – це завжди пошук і повернення: пошук чогось нового – смаків, кольорів, вражень, повернення – до самого себе, справжньому, без прикрас.

Білл Брайсон – і автор, і мандрівник – відтворює в книзі маршрут своєї подорожі по Європі: Хаммерфест, Осло, Париж, Брюссель, Кельн, Амстердам, Копенгаген, Стокгольм, Рим, Мілан, Комо, Софія … – це неповний список міст, які відвідав автор. Кожне місто, кожен куточок – по-своєму унікальний і колоритний, і ця колоритність майстерно підноситься Брайсон у своїй розповіді, щедро здобрюючись іронією, жартами і роздумами на тему.

«Подорож Європою» – не гід-путівник, а захоплююче оповідання про не менш захоплюючій подорожі.

«… Яка дивна річ туризм. Ти летиш в чужу країну, залишаючи вдома комфорт, а потім витрачаєш величезні гроші і час на безплідні спроби отримати ті самі зручності, які не втратив би, залишившись вдома … »

І все ж, незважаючи ні на що, ми подорожуємо! Не стільки заради зручності або комфорту, шопінгу або моди, а швидше ради вражень. Враження від подорожей – їх не купити ні за які гроші. За гроші купиш тільки лише квиток в місце призначення.
«Постає питання, кому могло спасти на думку тягтися 30 годин автобусом з Осло до зимового Хаммерфеста? Це найпівнічніше місто Європи … Таке могло статися тільки зі мною. Справа в тому, що я загорівся думкою побачити північне сяйво … » Ось так все і почалося …

Ірвін Шоу «Вечір у Візантії»

Герой роману “Вечір у Візантії” – Джесс Крейг, відомий кінопродюсер і сценарист, знаходиться на роздоріжжі, коли драми і розчарування минулого ще не минули, а майбутнє і вабить, і лякає новими потрясіннями.

Як на мене, це один з найкращих романів Ірвіна Шоу. Автор описує життя голівудського сценариста, якого трохи підзабули. Він намагається повернути колишню популярність. Все починається тоді, коли він приїжджає в Канни на кінофестиваль з новим сценарієм. Саме тут вібуватимуться різні події, які змінять життя героя.
Тут є і драма, і кохання. Також за описом життя головного героя проявляється американське життя того часу. Це один з тих романів, які розкривають правду про Голівуд, коли гроші стають важливіші за мистецтво та живих людей. Хоча в романі зображені 70-ті роки, коли читаєш, складається враження, ніби описуються наші дні. Справді змістовний та гарний роман — буде в нагоді тим, хто цінує добрі книги та цікавиться американською кіноіндустрією.

Текст: Наталя Власенко
 
OlenkaДата: Понеділок, 23.01.2017, 12:30 | Сообщение # 3
Постів: 3286
Дівчата, на що ви сталі схожі?! Подивіться на себе... На що ви перетворилися?! Більшість із вас п’ють, курять, лаються матом... Тільки те і робите, що сидите у контакті та читаєте тупі примітивні статуси, а всі ваші пізнання у літературі обмежуються віршиками Паші Броського. Всі ваші бажання обмежуються грошиками, тачками, дорогими коктейлями та айфонами, і більшості із вас похуй на кохання.. Похуй на почуття.. Похуй на своїх близьких.. Соромно за вас..
 
Direct LendersДата: Середа, 17.10.2018, 09:29 | Сообщение # 4

Так як Ви є Гостем, Ваше повідомлення з'явиться тільки після перевірки і схвалення модератором!
Прошу зареєструйтесь і у вас з'являться велика кількість можливостей при додаванні повідомлень

 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Деякі неприємні моменти літа
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом