MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Коротко на запитання "Що таке твіттер"
Коротко на запитання "Що таке твіттер"
OlenkaДата: Субота, 10.12.2016, 23:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
Найрозповсюдженішою короткою відповіддю на запитання "Що таке твіттер" є "суміш інтернет-мессенджера та блоґу". Є у цьому якесь раціональне зерно, але насправді не все так плоско. У твітері ви можете створювати свій френд-лист чи контакт-лист, додаючи людей до своєї персональної стрічки і читати їхні твіти. Цей аналог "френдування" у твітері називається "фолловінг", буквально "слідування", хоча я б радше назвав це слідкуванням. Ми ж бо слідкуємо за тим, що роблять наші фолловери (типу "френди").Окрім штатного читання-надсилання твітів у загальний потік, у твіттері передбачена можливість прямих повідомлень (Direct messages). Тобто, конкретний твіт конкретній людині. Штука корисна, але повноцінний інтернет-мессенжер не замінить: немає тієї гнучкості і зручності.

Тепер щодо паралелей з блоґами. Найчастіше, твіттер використовують як доповнення до основного блоґу. Особливо, якщо ви ведете тематичний блоґ і не хочете засмічувати його офтопіком. У твіттері можна розповісти зацікавленим читачам, які сайти ви відвідуєте, яку музику слухаєте, де відпочиваєте тощо. Ну і анонсувати нові статті на основному блозі. Так, до прикладу, робить автор Блогорідера hellveen (@blogoreader). Є й приклади використання твіттера як ще одного засобу надсилання стрічки новин (тишком-нишком завів собі твіттер-акаунт УНІАН - @unian, є твіттер й в української служби ВВС - @bbcukrainian) чи інформування про окремі події (наприклад, минулорічні Відеонагороди MTV - @vma чи інавгурація Обами - @obamainaugural).

До слова, у США зараз набуває поширення використання twitter-а з бізнесовою метою - десь навіть читав, що переважна більшість твіттер-акаунтів заводяться для просування певних сайтів чи продуктів на ринок. А у Німеччині, наприклад, твіттер застосовується переважно "з особистою метою", задля розваги так би мовити.
Прикріплення: 0829166.jpg(10.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Коротко на запитання "Що таке твіттер"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом