MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ультрамодернове лицарство, чи пострагулізм?
Ультрамодернове лицарство, чи пострагулізм?
OlenkaДата: Субота, 17.12.2016, 01:49 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Ті, хто гуляє по львівських (і не лише) скверах, парках та просто по вулицях, мабуть, бодай раз але спостерігали таку картину (опишу найколоритніший її різновид): Йде дівчина, вдягнута скажімо в блузку чи топік та міні-спідницю, на високих шпильках.. ну при параді одним словом. Поряд з нею йде її принц, кавалер (супутник інакше кажучи) весь такий в спортивному костюмі… і в руках несе таку маленьку але добре помітну здалека… дамську сумочку! І це навіть не обов’язково сумка, що є громіздкою або важкою… це може бути така манюсінька сумочка – трішки більша за косметичку… І от ця леді (?) йде собі і так тупенько (тобто чарівно) либиться, а цей джентльмен (???) йде собі поряд так гордовито і поважно несе ту сумочку.Давайте розберемося звідки ж взялися ці «сумчасті»…Адже справа навіть не в одязі і ситуації. Більше в принципі. У кожної здорово мислячої людини одразу виникає питання: “Що це???”… що ж це за клоунада?- Вищий вияв поваги і любові з боку хлопця?- Жест доброї волі і довіри (свого майна?) з боку дівчини?- То така нова мода?- Може обоє думають що сумочка більше пасує до наряду парубка?- Чи взагалі думають що носити дамські сумочки то чоловіча справа?- Невже тій дівчині так важко її нести? Тоді для чого вона її бере з дому?- Хіба сумочка не є елементом жіночого гардеробу, а не тягарем, який треба комусь спихнути?- Невже всі геройські вчинки того кавалера закінчуються на цьому?- Невже він більше не знайшов чим показати себе з хорошого боку?- Невже тій дівчині настільки важливо показати всьому місту який в неї кавалер слухняний, що їй байдуже як він виглядає?- Невже так треба показувати перемогу жіночого самолюбства над інтелектом?Але я спостерігав і інше. Я не побачив жодного хлопця, який би поміг скажімо якійсь старенькій піднести її торбу вагою 30 кг бодай до тролейбуса… Все-таки виходить, що вони роблять це не за внутрішнім покликом джентльмена… запахло голубизною…?…
 
OlenkaДата: Субота, 17.12.2016, 14:47 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Підтримую!!! Тіло дійсно не потребує зайвих дірок на тілі. Тіло повинно дихати. Візьмімо такий вид пірсингу, як проколювання язика – скажіть мені, будь-ласка, що може бути ще більш безглуздішим – та ж язиком ми користуємося усе своє життя, по 100 разів на день – як же то має бути незручно. Для чого ускладнювати собі життя – якщо порівняти – скільки користі і скільки шкоди від такої акції – думаю коментувати зайве.
До речі, кілька слів про стильність. Стиль людина свій виробляє протягом усього життя, він може змінюватися і таке інше. Але ж стиль – то поняття надто велике, і підкреслити свою стильність можна багатьма речами, не обовязково сережками на пупку чи ще десь.
 
OlenkaДата: Субота, 17.12.2016, 14:47 | Сообщение # 3
Постів: 3286
Ну… Переконати когось (до того як він подорослішає і шось усвідомить) то є марна справа…
а тема цікава.
Ну ладно.. скажімо пірсінг ви всі свій познімаєте через 5 років максимум… іто якшо вам близько 20… не буде ж 30 літня тьотка бігати з купую заліза шо стирчить зі всіх дир? хоча як їй 15-20 то вона впевнена шо то пісєц як моднячо і круто!
То ще можна зняти потім.. і воно заросте якшо пощастить. (Буває що від того пропадає смакова чутливість.. один раз повимахувався – до кінця своїх днів не відчуваєш смаку їжі.)
Але уявівть собі! Через 50 років настане епоха старих бабок з татуюваннями на сідницях!!! Бабка з татухою – то буде шось! ото наржуться її внуки! “Бабцю, що то в тебе на спині зайчик з плейбоя і написано сексі бейбі?”
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ультрамодернове лицарство, чи пострагулізм?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом