MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Дівчата на що ви надієтесь
Дівчата на що ви надієтесь
OlenkaДата: Пятниця, 07.04.2017, 20:37 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
не знаю можливо навієно останніми невдачами в особистому житті але таке питання, до дівчат, нащо ви розраховуєте в цьому житті? Перший алкоголь в 13, цигарка в 14, секс в 15 років, до 20 половина дівчат вже пройщли і рим і Крим і настільки потаскані, що виглядають на всі сорок. жодних принципів в житті, нічого немає за душею
В Україні за минулий рік зроблено 180 000!!!!!!!! абортів. 180 000 АБОРТІВ. В РІК. Це лише офіційно. а потім плачетесь на важке життя і що вас ніхто не любить і не розуміє і так далі! так що ж ви хочете самі вині в цьому усьому

Прикріплення: 4698712.jpg (213.8 Kb)
 
OlenkaДата: Пятниця, 07.04.2017, 20:38 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Знаєш, Влад, чесно образливо, що ви хлопці дуже часто гоните на нас дівчат!Я особисто ніколи не говорю, що ви всі мужики ко..., що ви такі,сякі, адже я розумію що ви такі через нас дівчат, а ми такі через вас! Бо взагалі першопричиною, таких дівчат які ти там написав є звичайно хлопці яких вони зустрічали, вони і зліпили з дівчат таких якими вони є зараз. Сучасними і прагнучими чим поскоріше подорослішати, і все попробувати! Не хочу говорити що мені таке покоління подобається і я б хотіла щоб мої діти були такими, але я сама виросла в такому поколінні. У роки наших батьків так само було, тільки показники дещо не такими були! Навіть взяти до уваги що ти написав про аборти, це недоречне питання, бо ви хлопці також тут берете участь, і одну з основних! Ти говориш про те на що ви дівчата надієтесь! А на що надієшся, ти? З таким настроєм, дівчатоненависника якогось! Моя порада хлопці не говоріть і не пишіть які дівчата погані і т.д., адже ви також неідеальні, краще будьте хорошими і ви неодмінно зустрінете тільки найкращих!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Дівчата на що ви надієтесь
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом