MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » DIY: Баночка хорошої енергії
DIY: Баночка хорошої енергії
OlenochkaДата: Субота, 18.01.2020, 13:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Банка хорошої енергії. Ви коли-небудь чули про це? А може, у вас вдома є така? Якщо ні, не соромся, прочитати записи, в якому все пояснено.



Напевно у кожного з Вас є улюблене слівце, золота думка, може якась цитата з фільму, пісні або книги. Це слова, які приводять нас у гарний настрій, мотивують до дії. Б'юся об заклад, що більшість з нас має якийсь плейлист наприклад, мотивуючий до занять.

Банку хорошої енергії-це не що інше, як посудина заповнена вщерть цитатами, золотими думками, фотографіями, будь чим. Є одна умова: те, що Ви там знайдете, буде кожен раз покращувати Вам настрій.

DIY: Баночка хорошої енергії
Необхідні речі:

кольоровий Папір, палички від морозива
фломастер
скляна банка
ідея


У моїй хорошій енергетичній банці є барвисті картки, але вони також можуть бути паличками для морозива. Я розділила їх за кольором. Рожеві стосуються сфери любові, зелені – дружба, синій – мотивації, Жовті-це компліменти. Є ще білі-порожні. Коли я витягую порожню записку, це означає, що я повинна написати на ній щось хороше. Всі веселощі полягають в тому, що коли мені сумно або я зла беру одну записку, і це робить мені кращий настрій. На листочках паперу знаходяться цитати з моїх улюблених книг або смішні висловлювання, які завжди покращують мені настрій.

Це дійсно чудова річ. Такий подарунок можна зробити собі або близькій людині, може, подрузі, яка має проблеми з самооцінкою, може молодшій сестрі або брату з золотими порадами на майбутнє підліткового життя, може батькам з вдячністю за все, що ви для нас робили? Все залежить від Вас!


Спробуйте і поділіться враженнями. Подарунок сподобався? Ваша банка дійсно виділяє позитивну енергію? Поділіться враженнями в коментарях!

Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 5776466.jpg (31.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 19.02.2020, 22:34 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Ідея хороша
 
OlenochkaДата: Середа, 04.03.2020, 23:49 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Цитата
На св"ято весни 
Кожній дівчині іноді потрібно трохи солодощі. Цукерка, шоколад або улюблений десерт з кафе стануть ідеальним подарунком для будь-якої дівчини, за умови, що вона не на дієті.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » DIY: Баночка хорошої енергії
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом