MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Як стрес впливає на нас
Як стрес впливає на нас
OlenochkaДата: Вівторок, 10.03.2020, 22:54 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Перевірте, як стрес впливає на ваше здоров'я і благополуччя.

Наше психічне здоров'я також впливає на наш фізичний стан. На жаль, ми часто забуваємо про це, тим самим завдаючи шкоди собі, приводячи до хвороб і виснаження організму. Страждають і наші відносини з близькими. Сучасний хід не сприяє хорошому самопочуттю і оволодінню емоціями. Подивіться, які наслідки несе стрес.


Цитата
На що впливає стрес?
1. Колір обличчя-тривалий стрес може негативно вплинути на стан нашої шкіри. Деякі також в результаті стресу починають дряпати пустули на обличчі, що робить його ще гірше. Зупиніться на мить, зробіть глибокий вдих і спробуйте заспокоїтися. Не варто переводити свої емоції на обличчя. Пиття меліси допомогло багатьом дівчатам впоратися з цією проблемою.

2. Імунітет - в результаті стресу може бути знижений, але ж в цей період він особливо важливий. Крім правильної дієти, ретельного миття рук, намагайтеся частіше посміхатися і-перш за все-відпочивати. Ти заслуговуєш цього!


3. Погана успішність-не піддавайся! Ти багато чому навчилася для цього тесту, ти підготовлена, і обов'язково його пройдеш. Не турбуйся про запас, тому що стрес може змусити забути все, що дізналися. Негативні думки-геть!

4. Сварки-не варто передавати злі емоції далі, але з іншого боку, їх теж не варто накопичувати. Знайдіть щось, що дозволить вам жити і дихати, а не провокувати суперечки з іншими.

***

Стрес руйнує красу, і ця краса-кожна з нас. Іноді впертість в досягненні мети не йде нам на користь. Я не відмовляю вас в цей момент зупинитися, абсолютно, але пам'ятайте при цьому, що здоров'я у вас тільки одне. Не турбуйся, що у тебе щось не вийде. Вір в цей проект, в дію, в себе!
 
OlenochkaДата: Четвер, 12.03.2020, 22:56 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
А як ви справляєтеся зі стресом?
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Як стрес впливає на нас
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом