MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як правильно сортувати сміття?
OlenochkaДата: Четвер, 19.03.2020, 22:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Сегрегація відходів тепер ваш обов'язок. Ви підтримуєте цією дією навколишнє середовище і допомагаєте нашій планеті. Але чи знаєте ви, як правильно це робити? Дізнайтеся це в цьому пості!

Домогосподарства, які заявили, що будуть розбирати сміття, щомісяця отримують кольорові мішки, призначені для різних відходів. Ознайомтеся з правилами того, що кидати і в який мішок, щоб робити це правильно.

Як правильно сортувати сміття?

СИНІЙ МІШОК-ПАПІР
Ми кидаємо: паперові пакети, записні картки, зошити, листівки, газети, обгортковий папір, паперові пакети, картон.

Ми не кидаємо: паперові рушники і серветки, жирний і брудний папір, коробки з-під молока, соків, одноразові пакети для їжі.

ЗЕЛЕНИЙ МІШОК-СКЛО
Ми кидаємо: пляшки та банки з напоями та продуктами харчування, пляшки з алкогольними напоями та рослинними оліями.

Ми не кидаємо: свічки, кераміку, дзеркала, лампочки, жаростійке скло.

МІШОК ЖОВТИЙ-МЕТАЛИ, ПЛАСТИК (ПЛАСТИК)
Ми кидаємо: пластикові пляшки, корки, пластикові пакети для харчових продуктів, коробки для молока, соків, пакети для чистячих засобів (наприклад, пральні та підлогові рідини), шампуні, пластикові пакети, банки для їжі та напоїв, алюмінієву фольгу, ковпачки.

Ми не кидаємо: іграшки, пляшки з вмістом, пакети з пінополістиролу, банки з фарбою, батареї.

КОРИЧНЕВИЙ МІШОК-БІО
Ми кидаємо: овочеві та фруктові відходи, скошену траву, листя, тирсу, яєчну шкаралупу, залишки їжі, кавову і чайну гущу.

Ми не кидаємо: кістки, м'ясо, супи, масло, землю, камені, золу.

ЧОРНИЙ МІШОК-ЗМІШАНІ ВІДХОДИ
Кинути: все, чого не можна повернути або використовувати в переробці, залишки м'яса, зношений одяг, засоби особистої гігієни (наприклад, гігієнічні прокладки, ватяні диски, папір) і плівку забруднену жиром, розбите дзеркало, мішки з пилососа, аерозолі, екскременти домашніх тварин.

Ми не кидаємо: відходи, що підлягають сегрегації, небезпечні відходи, наприклад, фарби, розчинники, ліки, голки, батареї, меблі, електронне обладнання.

Речі, які не присвоюються жодному з мішків, наприклад, прострочені ліки або батарейки, слід скидати в спеціальні кошики, які, наприклад, знаходяться в аптеках або магазинах.


Джерело:dlanastolatek.pl
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом