MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Психічне здоров'я
Психічне здоров'я
OlenochkaДата: Середа, 29.04.2020, 23:01 | Сообщение # 1
Постів: 4149
З цього запису ви дізнаєтеся, як впоратися з важкими емоціями і зберегти оптимізм в цей важкий для всіх нас час.

Пандемія здивувала всіх нас. Ми не готові до таких різких змін і примусової ізоляції. У багатьох людей це відіб'ється на їх психічному здоров'ї, викликаючи занепокоєння, зниження мотивації, гнів, смуток і почуття безпорадності. Ми були позбавлені колишньої рутини, можливості проводити вільний час, як раніше, і колишнього суспільного життя. Отже, ми представляємо вам сім порад про те, як впоратися з негативними думками і продовжувати насолоджуватися життя перед лицем поширюється коронавірусу.

По-перше - використовуйте будь-які соціальні мережі з розумом. Як Ви знаєте, в мережі циркулює безліч недостовірної інформації, яка тільки й робить, що викликає у нас паніку. Тому ми повинні більш ретельно вибирати записи в Інтернеті і уникати тих, які не приносять нічого позитивного, тільки мають характер залякування.

Друге - ви повинні піклуватися про наші відносини з іншими. Під час пандемії особливу увагу ми повинні приділяти розвитку наших соціальних контактів. На жаль, в цьому випадку це повинно обмежуватися тільки телефонами, відеодзвінками або текстами.

По-третє-варто ставити собі щоденні цілі і складати новий план дня. Раніше ми звикли до рутини, яку зазвичай призначала школа або робота. Хороша організація дозволяє краще адаптуватися до поточних, складних умов і контролювати ситуацію.

Четверте-варто виділити протягом дня деякий час на фізичну активність. Це не тільки поліпшить наш настрій, даючи нам ін'єкцію ендорфінів,але і допоможе зберегти здоров'я. Все, що вам потрібно, це 30 хвилин повсякденної діяльності, яка може бути, наприклад, танці, йога або домашні тренування.


По-п'яте-добре зайнятися чимось цікавим. Щоб не турбуватися про поточну ситуацію, варто робити те, що нам подобається, але на що у нас зазвичай немає часу. Ми також можемо спробувати розвинути якийсь новий навик. Це допоможе нашим думкам зосередитися на позитиві, а не розкидати поточні проблеми від нудьги.

По-шосте - ви повинні спробувати побачити в цій важкій ситуації позитивні аспекти, наприклад, більше часу на власні пристрасті, як важливу роль відіграють в нашому житті інші люди, хто дійсно важливий для нас, скільки радості може доставити нам звичайна прогулянка або більш чисте повітря.

Сьоме-ви можете звернутися за підтримкою до найближчих. У ситуації, коли ми не можемо впоратися самі, потрібно звернутися за допомогою до сім'ї або друзям. Вони, безумовно, додадуть нам трохи підбадьорення і розради, а підтримка один одного насправді тепер входить в наші "обов'язки".


Ми повинні сподіватися на краще майбутнє, і що ситуація, в якій зараз опинився весь світ, навчить нас єдності, любові або повазі. Давайте спробуємо оцінити цінність, яку для нас свобода, природа, або контакт з іншими. Головне зараз-здоров'я, і саме про них ми повинні зараз перш за все піклуватися. Якщо у нас є така можливість, ми повинні допомагати іншим, наприклад, роблячи покупки для бабусь і дідусів або сусідів. Ситуація з часом стабілізується, і ми почнемо повертатися до нормального життя. Потрібно тільки терпляче чекати, піклуватися про себе і близьких і не порушувати карантинних правил. Ми вийдемо з неї, безумовно, сильніше, розумніше і будемо більше цінувати те, що ми втратили.

Джерело dlanastolatek
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Психічне здоров'я
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом