MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ваш перший плеєр?
Ваш перший плеєр?
OlenochkaДата: Четвер, 27.01.2022, 11:53 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Нещодавно відкопав свій раритет-MP-3 плеєр Transcend. Навіть і забув вже про нього давно.
Абсолютно допотопний, якщо порівнювати з сьогоднішніми шарманками: ні тобі татч-скріна, ні кольорових дисплеїв, ні величезної пам'яті і взагалі нічого. Тільки базові фішки-радіо, диктофон, кнопки. Маленький, гарненький, легкий. Скільки років вже йому, не менше 15. Звук відмінний.
Компактний, зручний, місткий! 1 Гб було на той час більш ніж достатньо. Знаєте, та мені і зараз вистачає 1 Гб.
Зараз, звичайний смартфон здатний замінити більшість девайсів, якщо не претендувати на високу якість. Телефон замінює практично все-телефон, фотоапарат, радіо, комп'ютер, будильник, MP3 плеєр і т.д.

Пам'ятаю, довго я ним користувався і постійно - в транспорті, він рятував від зовнішніх подразників. Потім якось закинув його, на зміну прийшли інші цікаві штуки.

Прикріплення: 5792290.jpg (23.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ваш перший плеєр?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом