MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ваш перший плеєр?
Ваш перший плеєр?
OlenochkaДата: Четвер, 27.01.2022, 11:53 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Нещодавно відкопав свій раритет-MP-3 плеєр Transcend. Навіть і забув вже про нього давно.
Абсолютно допотопний, якщо порівнювати з сьогоднішніми шарманками: ні тобі татч-скріна, ні кольорових дисплеїв, ні величезної пам'яті і взагалі нічого. Тільки базові фішки-радіо, диктофон, кнопки. Маленький, гарненький, легкий. Скільки років вже йому, не менше 15. Звук відмінний.
Компактний, зручний, місткий! 1 Гб було на той час більш ніж достатньо. Знаєте, та мені і зараз вистачає 1 Гб.
Зараз, звичайний смартфон здатний замінити більшість девайсів, якщо не претендувати на високу якість. Телефон замінює практично все-телефон, фотоапарат, радіо, комп'ютер, будильник, MP3 плеєр і т.д.

Пам'ятаю, довго я ним користувався і постійно - в транспорті, він рятував від зовнішніх подразників. Потім якось закинув його, на зміну прийшли інші цікаві штуки.

Прикрепления: 5792290.jpg(23.4 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ваш перший плеєр?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом