MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тримаймося разом. Слава україні!
Тримаймося разом. Слава україні!
OlenochkaДата: Понеділок, 14.03.2022, 14:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Тримаймося разом. Слава україні!
 
knopaДата: Понеділок, 18.04.2022, 15:57 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Беремо і зберігаємо спокій!
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.05.2022, 10:46 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4514
Quote
Відповідаю всім ватним ботам. Російськомовні українські воїни підтримують українську мову. Вивчення української мови, це не є "ущімлєніє рускава язіка", це є розширення власних знань. "Ущімлєніє" це коли тебе відмовляються обслуговувати в ресторані, бо ти україномовна і коли відповідають "русськім" матом на україномовне питання. Мова це ознака ідентичності, тому "расєя" там наполегливо намагається її знищити, але далеким цього не зрозуміти.
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.05.2022, 13:39 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4514
Друзі, не варто вести політичні дебати. Нас хочуть посварити зсередини! Поки наш північний сусід існує, нам треба прийняти відомий девіз: "Ми хочемо жити. Наші сусіди хочуть бачити нас мертвими. Це залишає не надто багато простору для компромісів". Тримаймося разом. Слава Україні!!!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.05.2022, 15:19 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4514
Є ще приказка, в гостях добре, а вдома краще! навіть якщо у гостей будинок краще і багатше, нас все одно тягне до себе додому, Він для нас найкращий, ... Своя мова, культура та традиції,домашня їда з городу та саду.Мені, "розові окуляри" спали про трьох роках прожиття закордоном. Було відчуття що не живу а проживаю, шо не одне і теж.Аби мати своє житло закордоном, це 30 років іпотеки -+.А після сплати рати місячної іпотеки залишається рівно те, що я отримую в україні (зарплатню) живучи в своєму будинку. Без стресу як платити коли звільнять ітд....Ми не безсмертні.
 
OlenochkaДата: Четвер, 09.06.2022, 11:05 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4514
Кому ще москалі, кацапи і рашисти файні?

І все ж, читаючи в стрічці десятки чи не сотні запитань в нікуди «як вони так могли», напишу: могли. Це було цілком собі передбачувано. Це наша проблема - нездатність памятати. Інколи вона видається нам чеснотою, ми думаємо, що це - зданість прощати. Тільки це - не прощення. Це ахіллесова пята нашого народу, понад 300-літній стокгольмський синдром, який щоразу змушує нас забувати усе зло, закривати очі у вірі, що так його не існує.
Ми забуваємо.
Ми злимось на тих, хто памятає і часто принижуємо їх у своїй злості.

1708 рік - московити вирізали абсолютно всіх жителів міста Батурин, включно з дітьми, 10-15 тисяч жертв за один день. Просто тому, що місто було столицею Мазепи.

Лютий 1918 року, війська під командуванням Муравйова взяли Київ і масово винищують його населення. Понад 5-10 тисяч загиблих. «Дума запросила перемирие, в ответ я приказал душить их газами».

Січень 1919. Червона армія Щорса під Києвом. Директорія здає столицю без бою, урочисто впускає Щорса. Щорс - комендант Києва. Попри це, Щорс занурює місто в хаос та насилля. Доходить до того, що з посади коменданта Києва його вже у лютому знімають самі ж більшовики, щоб зупинити безчинства в місті. Потім самі ж більшовики застрілять Щорса. А ми поставимо йому памятник в Києві, який щосили будемо захищати від декомунізаціі. Хоча це те ж саме, якби в Києві стояв памятник міхаілу «гіві» толстих, наприклад.

1920-ті - масові репресії проти українського села.

1932-1933 - Голодомор, про який ми почнемо по-справжньому згадувати лише з президентством Ющенка. При цьому, про нього та його винуватців більше воліють памятати люди на заході країни, де голодомору не було, ніж нащадки тих, хто його пережив. Але рефлекси та ритуали щодо шанобливого ставлення до хліба лишаться надовго.

1937 - Розстріляне відродження. Коли Голодомор був винищенням українського села, колиски українського народу, 1937 - винищення української культури, після якого ми надовго втратили міську культуру, а самі міста русифікувалися. Саме тому ви тепер говорите російською і кажете «ето наш родной язик тоже, ми нє аддадім єго расії». Хоча як ви можете не віддати те, що вам і так не належить? За деякими даними, переслідувань зазнали близько 30 тисяч осіб. Знищено цілі галузі та мистецькі течії. В тому числі, через безпосереднє знищення людей. А потім ви скажете «в украінской літєратурє нєт нічєго інтєрєсного, сплошноє нитьйо».

Червень 1941, Львів. Росіяни, панічно втікаючи від армії гітлера, розстрілюють близько тисячі людей, що утримувались в тюрмі на Лонцького. Німці виносять тіла загиблих, містяни їх оплакують. Після цього ви скажете «прєдатєлі, как оні посмєлі воєвать протів рускіх в дівізії Галічіна?».

Далі - ГУЛАГ та повішений Івасюк. Але натомість ви напишите на стіні київського будинку «цой жив!».

1995 рік. Грозний. Вщент розбомблене місто. Росіянами вбито близько 35000 мирних жителів, із них близько 5000 - діти.

11 грудня 1999 року росіяни виставляють УСІМ мешканцям Грозного ультиматум покинути місто, інакше вони вважатимуться терористами та будуть знищені. Станом на 23 грудня 2001 року на території Чечні діє понад 800 фільтраційних таборів/пунктів.

2014 рік. Україна. Ми масово відвідуємо концерти російських артистів, репостимо дудя, селфимось на Червоній площі, працюємо в компанії артємія лєбєдєва, співаємо на корпоративах газпрому, вважаємо російських журналістів професійніше українських, в містах ми зневажаємо українську мову, ми поводимось так, наче росіяни нам брати, а вони називають нас потєшнимі хохлами, бо росіяни мають хорошу память.

2022 рік. Буча. Краматорськ….
Давайте не забудемо хоча б їх.

☑️Примітка: усі «ми» та «ви» в цьому тексті, звісно ж, не стосуються тебе, дорогий читачу, ти не такий, ти хороший, а це все просто художній прийом.

Автор - Сергій Боричевський
На фото я, втомлена
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тримаймося разом. Слава україні!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом