MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Добрі вчинки (Виходячи з мого досвіду, можу дати пораду: не потрібно)
Добрі вчинки
OlenochkaДата: Середа, 08.03.2023, 12:20 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Катерина Коваль

Виходячи з мого досвіду, можу дати пораду: не потрібно питати дітей, все нормально у тебе? Ти їсти не хочеш? Діти відповідають так, як ти їх питаєш. Питаєш: нормально? Вони і відповідають: нормально. Питаєш: не хочеш? Вони і відповідають: не хочу. Задавайте питання правильно: що сталося? Розкажи, І я тобі постараюся допомогти. Їсти хочеш? Пити хочеш? Без всяких заперечень.І я ще коли допомагаю дітям, людям похилого віку в таких ситуаціях завжди попереджаю: будьте обережні, є і люди зі злим умислом, не сідайте до них в машину/ не їжте з рук незнайомців. Мені у відповідь зазвичай доноситься, що вони так не роблять, просто я викликаю довіру, але блін, всяке буває. І пильність втрачати не можна нікому: ні тому, хто пропонує допомогу, ні тим, хто її отримує.

Автору каналу повага)

https://youtube.com/shorts/ObtX6CSj8GY?feature=share
 
АнонімноДата: Середа, 08.03.2023, 21:47 | Повідомлення # 2





— Скільки тобі було років, коли ти заробив перший мільйон доларів?Напевно, 21.
— Ти тоді зрозумів, що більше можеш не працювати, бо фінансово незалежний?Я ніколи не ставив собі за мету багато заробляти. Для мене гроші — це пальне для реалізації ідей та проєктів. Звісно, є базові потреби, на які ти витрачаєш кошти — мати де жити і що їсти. Проте я мешкав п’ять років у гуртожитку КПІ, — хто знає, які там умови для життя, той розуміє, що коли ти звідти виходиш, то тебе влаштовують будь-які умови.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Добрі вчинки (Виходячи з мого досвіду, можу дати пораду: не потрібно)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом