MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: раз
XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: раз
OlenochkaДата: Понеділок, 13.03.2023, 18:07 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513


Учнів закладів загальної середньої освіти України
віком до 18 років
запрошують взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків
«МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Номінації:
- Молодша група (діти віком від 6 до 10 років);
- Середня група (діти віком від 11 до 14 років);
- Старша група (діти віком від 15 до 18 років);

Для участі у Конкурсі необхідно
до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок)
разом з заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG),
на електрону адресу: uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається
заявка у довільній формі в форматі WORD
(із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи).
Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Детальніше про Конкурс читайте в положенні.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.comФейсбук.

Докладніше тут: https://kharkivoda.gov.ua/ru/news/120004

#дети, конкурс, рисунок, всеукраинский конкурс, развитие, школьники, діти, малюнок, всеукраїнський конкурс, розвиток, школярі, мої права разом до перемоги
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: раз
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом