MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Науково доведено! Люди, які люблять шоколад є стрункіші
Науково доведено! Люди, які люблять шоколад є стрункіші
girlorgДата: Понеділок, 15.07.2013, 03:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Регулярне вживання шоколаду призводить до більш компактної статури. Свідчать результати дослідження американських вчених, які спостерігали близько тисячі осіб, в порівнянні з їх переваги в їжі, споживання калорій і індекс маси тіла (ІМТ).

Вони виявили, що люди, які їли шоколад кілька разів на тиждень, в середньому, були стрункішими, ніж ті, які лише зрідка їли!
Споживанням певних видів шоколаду пов'язана з низкою позитивних змін кров'яного тиску, чутливості до інсуліну і рівень холестерину в крові. Крім того, шоколад, особливо темний, містить антиоксиданти, які можуть допомогти усунути вільних радикалів пошкодження клітин в організмі.
 
sofaДата: Середа, 31.07.2013, 14:46 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 63
так-так, я шоколад обожнюю)
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Науково доведено! Люди, які люблять шоколад є стрункіші
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом