MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Способи Боротьби З Посіченими Кінчиками Без Різання Волосся
Способи Боротьби З Посіченими Кінчиками Без Різання Волосся
OlenochkaДата: Вівторок, 18.07.2017, 14:04 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Приблизно в цей час, кожне літо, я помічаю одну річ–моє волосся-це справжній безлад. Я не знаю, як літо так діє. Тепло? Вологість? На жаль, правда в тому, що практично неможливо зробити рівними кінчики без різання волосся. Посічені кінці самі не можуть випрямитися або зцілитися, незважаючи на те, що на упаковці від нового кондиціонеру для волосся про це можуть вказувати. Єдиний реальний спосіб позбутися від них переконатися, що вони не січуться швидше ніж кожні шість тижнів. Все ж, якщо ви хочете відкласти стрижку, є деякі речі, які ви можете зробити. Отже, перевірте ці прості способи боротьби з посіченими кінчиками без різання волосся:
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Способи Боротьби З Посіченими Кінчиками Без Різання Волосся
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом