MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Переваги порядку в кімнаті
Переваги порядку в кімнаті
OlenochkaДата: Субота, 27.07.2019, 11:23 | Пост # 1
Постів: 3282
У цьому записі ви знайдете переваги, які тягнуть за собою підтримку порядку в кімнаті.

Багатьом підліткам прибирання, скоріше не пов'язане з занадто позитивом, але в цьому записі я хочу вас переконати, що це не так. Всупереч розхожій думці, прибирання і підтримання порядку в кімнаті має свої переваги. Сподіваюся, що після прочитання цього тексту охочіше почнете відкладати все на своє місце.

Переваги порядку в кімнаті

1. Прибирання заспокоює. Для багатьох людей прибирання допомагає заспокоїтися в той момент, коли вони напружені. Ти злишся? В цьому випадку миття вікон або енергійне ходіння з пилососом може допомогти тобі випустити пар. Переконайтеся, що ці способи спрацюють і у Вас.

2. Ви можете швидко знайти те, що потрібно. Скільки разів шукали ключі або телефон в поспіху? Маючи порядок, зменшуєте шанси бути в такій ситуації. Тримати все на своєму місці, може заощадити багато часу і нервів.

3. Ви можете запросити гостей в будь-який час. Порядок в кімнаті дасть вам відчуття комфорту. Навіть якщо хтось прийде до вас несподівано, ваша кімната буде виглядати акуратно, і у вас буде місце, де посадити гостя.

4. Батьки, безумовно, оцінять це. Про порядок в кімнаті найчастіше скаржаться батьки. Прибирати по своїй волі, звичайно, принесеш їм задоволення. Безумовно, вони також будуть більш схильні задовольняти Ваші потреби.

5. Спосіб від нудьги. У відпустці іноді у нас такі дні, що не хочеться нікуди йти. Ми- без мети ходимо по дому. Можна цей час використовувати ефективніше і роботи, наприклад, прибрати.

6. Повертаються старі спогади. Перебираючи шафи і ящики, ми можемо знайти багато речей з нашого дитинства, таких як старі іграшки, фотографії або сувеніри. З їх допомогою ми можемо згадати найпрекрасніші спогади нашого життя.

7. Спосіб для схуднення. Звучить неймовірно? Можливо, але це правда! Швидкі, енергійні прибирання може непогано допомогти, фізичне навантаження = спалювання калорій.

Найголовніше у всьому цьому, в гордості від виконання завдання. Ми не уникнемо прибирання, тому краще подружитися з ним і шукати позитивні результати.
Прикрепления: 3673084.jpg(42.3 Kb)

OlenochkaДата: Вівторок, 30.07.2019, 12:27 | Пост # 2
Цитата
Порядок це завжди круто

OlenochkaДата: Середа, 02.10.2019, 22:56 | Пост # 3
Порядок іноді нудно

OlenochkaДата: Пятниця, 04.10.2019, 10:11 | Пост # 4
Інколи, немає часу для своєї кімнати

OlenochkaДата: Понеділок, 07.10.2019, 15:23 | Пост # 5
А як же зручність?

Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Переваги порядку в кімнаті
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::