MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Наймодніші кольори нігтів на осінь
Наймодніші кольори нігтів на осінь
OlenochkaДата: Субота, 31.08.2019, 11:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Осінь наближається до нас семимильними кроками, і хоча у нас літо, а температура висока, знову потрібно буде витягнути з дна шафи теплі светри і високі чоботи. Щоб хоча б трохи скоротати це найменш улюблену пору року, варто придивитися до чарівних тенденцій на майбутній сезон. Зрештою, ніщо так не покращує настрій, як ідеальний манікюр, подивіться які кольори будуть в моді цієї осені.

1. Брудний Корал



2. Бірюза



3. Природно у версії диско



4. Фіолет



5. Класичний ню



Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 2465211.jpg (65.0 Kb) · 5617812.jpg (70.8 Kb) · 7419238.jpg (67.3 Kb) · 5472888.jpg (71.4 Kb) · 4481164.jpg (70.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.09.2019, 14:44 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
А що вам подобається? Напишіть нам
 
OlenochkaДата: Неділя, 29.09.2019, 10:45 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
Аксесуари для окулярів з AliExpress

У цьому записі ви знайдете практичні і стильні аксесуари для окулярів з AliExpress.

У сьогоднішньому пості ми підготували огляд практичних і стильних доповнень до окулярів, які стануть в нагоді вам, якщо ви носите окуляри кожен день, але також для сонцезахисних окулярів. Всі продукти з нашого рейтингу мають середній бал вище 4 зірок і безкоштовну доставку.
Прикріплення: 6038778.jpg (57.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.10.2019, 21:47 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4513
Цитата
Ми запитали кілька наших читачів, за що вони люблять осінь. Перевірте, що написали.

Осінь-найменш улюблена пора року? Нічого більш неправильного! Наші слова доводять, що осінь можна любити. Перевірте, які її головні переваги.

За що ви любите осінь?
,, Осінь асоціюється зі мною з ароматним чаю, теплою, м'якою ковдрою і печивом і гарбузом з ароматом кориці. Чи може бути щось прекрасніше? Все, що залишилося-хороша книга або шоу На Netflix, і я на небесах"" Марія, 15 років.

Восени завжди збираю каштани і створюю букети з різнокольорових листя. Я люблю прогулянки в сусідньому парку, коли світить сонце". Аня, 19 років.

, Для мене сенс осені-Хеллоуїн. Як тільки закінчаться свята, я починаю продумувати маскування і планувати з подругами деталі заходу, такі як музика, закуски і цікаві розваги". Юлія, 15 років.

,, Я люблю осінь для тонни речей! Збір грибів, яблучний пиріг з морозивом, латте гарбузовий, ароматичні свічки, камін, багаття, відсутність комарів, золоті листя, мої улюблені светри і капелюхи. Можливо, є ще багато інших речей, але більше нічого не спадає на думку". Магда, 17 років.

"Восени ми завжди ходимо всією сім'єю збирати гриби, які потім разом чистимо і готуємо з думкою про свята „ Частина йде на сушку, частина оцту, а решта просто готуємо і морозили. Весь рік я насправді чекаю цього, і це з грибком асоціюється у мене восени". Оля, 16 років.

"Може бути, я якась дивна, але я люблю дощ. Є в ньому щось спокійне. Коли йде дощ, я надягаю навушники на вуха і йду прогулятися в парк. Мені подобається те, що порожньо навколо, тому що всі ховаються. Найчастіше після такої прогулянки йду за гарячим шоколадом в кафе. Запах свіжомеленої кави, що витає в повітрі, неповторний. І це тепло, розпливаючись по всьому тілу, як я беру перший ковток гарячого напою. Це дивовижне почуття і я відчуваю його тільки восени, тому я так люблю цю пору року". Тося, 17 років.

"Гарбузовий пряний латте зі Старбакс! " . Луїза, 15 років.

"Я люблю осінь за сукні-светри і чоботи до колін, за пальто, бордові лаки для нігтів (як-то в інший час року мені не підходять), туман (не плутати з смогом) та виготовлення будиночків з листя, шишок і гілочок". Ася, 18 років.

А Ви за що любите осінь? З нетерпінням чекаємо Ваші коментарі!


Джерело dlanastolatek
 
OlenochkaДата: Пятниця, 01.11.2019, 15:35 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4513
Зимові аксесуари 

Прикріплення: 5157928.jpg (70.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 09.11.2019, 13:56 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4513
11.11 починається великий розпродаж на AliExpress! Дізнайтеся подробиці акції!

В період 11-12 листопада, тобто через секунду, відбудеться великий розпродаж на AliExpress. Це справжнє свято для всіх шанувальників цієї платформи, і більшість з них чекають цілий рік! Під час розпродажів знижки досягають навіть 70%, так що, не буду приховувати, що є шанс на те, щоб купити щось круте!
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Наймодніші кольори нігтів на осінь
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом