MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » 8 фантастичних не дорогих косметик
8 фантастичних не дорогих косметик
OlenochkaДата: Середа, 11.09.2019, 21:59 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
У цій статті я представлю Вам 8 косметичних засобів, які коштують менше, ніж $ 20, і незважаючи на це, відмінно працюють!

Можливо, ви ще не знали про це, але вам не потрібно купувати дорогі косметичні засоби, щоб виглядати як модель. Не вірно думка, що дешеві продукти, повинні бути погані. В цій статті про це дізнаєтеся.

Увага! Кожна з цих косметичних засобів була особисто перевірена мною. Я використовую їх для щоденного догляду, і я дуже задоволена.


8 фантастичних косметик

1. Fluid Under Twenty
Я повинна визнати, що це мій перший флюїд. Я використовую його вже кілька років. Прекрасно приховує, ідеально підходить для шкіри з прищами і пігментними плямами. Крім того, він антибактеріальний і ніжний, для молодої шкіри. Єдиним його недоліком є те, що доступні тільки два відтінки. Ви можете купити його в Россмані!



2. Шампунь Elseve Dream Long

Коли я дізналася про цей шампунь, відразу ж пішла його купувати. І я повинна визнати, що він працює точно так, як це описали виробники (хоча це також залежить від типу волосся). Цей шампунь, що відновлює волосся, надає пружності і блиску, а також робить менш можуть діяти напоказ. Він особливо підходить дівчатам з довгим, прямим, пошкодженим волоссям, але насправді ми всі можемо використовувати його. Шампунь має хорошу, густу консистенцію і приємний запах. Його можна купити майже в кожній аптеці і в залежності від магазину. Крім шампуню на ринку також доступні поживні речовини і маски з цієї серії.



3. Пінка для вмивання Under Twenty

Ще один косметичний бренд Under Twenty. Це піна, яка очищає шкіру і пори і має антибактеріальну дію. Дуже приємна і легка у використанні. Підходить для будь-якого типу шкіри і особливо для тих у кого схильна до прищів. Прекрасно очищає шкіру, а також покращує її зовнішній вигляд. Її можна використовувати як вранці, так і ввечері. Дуже ніжна.



.

4. Кондиціонер для волосся Syoss

Колись випадково на неї натрапила і тепер я використовую весь час, тому що добре працює на моє знищене посічене волосся. Є кілька типів цього кондиціонера, тому я думаю, що кожен знайде щось для себе (фарбоване волосся, пряме, пошкоджене тощо). Продукт ефективний і вистачає на дуже довго! Відновлює волосся, надає блиску та легкості, а крім того, залишає приємний аромат. Доступний у багатьох аптеках. Можна також підібрати правильний шампунь Syoss.



5. Туман для тіла з Avon

Не знаю як Ви, але я обожнюю їх! Мають широку гаму ароматів, дуже довго тримаються на тілі.



6. Коректор для очей з Белл

Це основа мого щоденного макіяжу. Завдяки йому моя шкіра виглядає здоровою і більш сяючою. Дуже проста в застосуванні і добре лежить. Єдиним недоліком може бути те, що відносно недовго зберігається. Є гіпоалергенна.



7. Маска для обличчя Planet Spa від Avon

Ще один продукт Avon, який я рекомендую. Крім того, що однієї упаковки вистачає на досить довго, є різні типи (за різними цінами). Маски зручні у використанні, покращують зовнішній вигляд і стан шкіри і дають відчуття комфорту і розслаблення.



8. Зволожуюча олія для тіла Farmona

Зволожує і залишає "смачний" аромат на шкірі. Має приємну консистенцію і вистачає на довго. Швидко вбирається в шкіру. Різні запахи доступні на ринку. Ви можете купити в багатьох аптеках



Ви пробували щось з цих продуктів. Дайте знати в коментарях!

Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 6105197.jpg (16.0 Kb) · 5299039.jpg (19.2 Kb) · 5052314.jpg (13.4 Kb) · 3122643.jpg (19.2 Kb) · 8324061.jpg (12.6 Kb) · 0544096.jpg (11.0 Kb) · 7267856.jpg (16.4 Kb) · 2541158.jpg (37.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 21.09.2019, 11:10 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
Осінні аксесуари з AliExpress, які ви повинні мати

Осінь-найменш улюблена пора року, особливо коли вона дощова. Ви можете собі її, але скоротати кілька способів-кружка гарячого какао, хороша книга і м'яка ковдра або... покупки! У цій статті ми підкажемо, які аксесуари на осінь купувати на AliExpress. Всі вироби мають безкоштовну доставку і середній бал 5 зірок.


Прикріплення: 7596800.jpg (51.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 27.11.2019, 23:22 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4504
Цитата
Black Friday 2019 вже за 2 дні
 
Варто перевірити чи є знижки
 
OlenochkaДата: Пятниця, 29.11.2019, 22:58 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4504
А що ви цікавого купили , напишіть нам в коментарях
 
OlenochkaДата: Субота, 30.11.2019, 12:19 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4504
Не дорогі зимові подарунки



Джерело: dlanastolatek
Прикріплення: 6028739.jpg (72.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 09.12.2019, 23:25 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4504
Цікаві аксесуари 

Прикріплення: 8943755.jpg (76.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 12.12.2019, 22:38 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4504
А як ви вважаєте чи речі якісні?
 
OlenochkaДата: Середа, 11.03.2020, 11:14 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4504
Цитата
Хочу почути думку хлопців та дівчат.От скажіть будь ласка,як ви відноситесь до нафарбованих губ у дівчини.Бо мій хлопець постійно,як вийду з намальованими губами,завжди заставляє стерти.або сам розтирає руками чи салфеткою Пояснює це тим,що йому неприємно цілуватись коли намальовані губи.(((Перейшла на блиск,всерівно біситься А я так люблю червоні губки
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » 8 фантастичних не дорогих косметик
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом