MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Найбільш поширені помилки в макіяжі губ
Найбільш поширені помилки в макіяжі губ
OlenochkaДата: Понеділок, 18.11.2019, 22:25 | Сообщение # 1
Постів: 4117
Подивіться, які найпоширеніші помилки макіяжу губ.

Добре виконаний макіяж здатний прикрасити кожну дівчину. Зауважимо, що це працює в обидві сторони – погано зроблений, може спотворювати, тому так важливо, щоб не робити деяких помилок, які можуть зіпсувати кінцевий результат. У цьому пості ми зосередимося на губах.Найбільш поширені помилки в макіяжі губ

1. Колір не підходить до шкіри

Зокрема, це має значення для червоної помади, яка врешті-решт, дуже впадає в очі. Якщо ви не знаєте, який колір треба вибрати, зверніться за допомогою до консультантки.


2. Неправильно підібраний відтінок губ

Така "дрібниця" має велике значення для макіяжу і може зробити дійсно велику різницю. Занадто темний контур губ буде виглядати дуже несприятливо, тому пам'ятайте про те, щоб відтінок контуру завжди був на тон світліше, ніж колір помади.

3. Відмова від губної помади

Поганий відтінок контуру може зіпсувати весь макіяж, але відсутність також не буде добре виглядати, особливо якщо помада вже була використана багато разів, і не можна точно нафарбувати.

4. Сильне підкреслення губ і очей

Про цей принцип ми вже згадували кілька разів-або сильно підкреслені губи, або очі. Занадто сильний макіяж всього обличчя змусить вас виглядати вульгарно.

5. Залишати зайву помаду на губах

Після нанесення помади на губи, слід повитирати салфеткою до губ, щоб зняти надлишок косметики з губ. Таким чином, ми не залишимо слідів, а також зробимо відтінок помади трохи менш інтенсивним.


6. Не забувати про колір зубів

Часто, коли ви малюєте рот, також зачепимо зуб, до речі. Такий кольоровий зуб дуже впадає в очі, особливо при посмішці. Обов'язково завжди перевіряйте зуби, перш ніж виходите будинок!


Джерело dlanastolatek
Прикрепления: 9284812.jpg(83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 16.01.2020, 23:08 | Сообщение # 2
Постів: 4117
Макіяж фото Прикрепления: 9803043.jpg(69.1 Kb) · 4290357.jpg(48.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Найбільш поширені помилки в макіяжі губ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом