MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Фітнес-мода: чи варто займатися спортом в молодому віці?
Фітнес-мода: чи варто займатися спортом в молодому віці?
OlenochkaДата: Середа, 26.02.2020, 22:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Вид підлітків в спортзалі або заняттях фітнесом нікого вже не дивує, тому що мода на тренування качає все більш широкі кола, зачіпаючи і молодь. Чи доцільно займатися фізичними вправами для людей, які ще не досягли повної фізичної зрілості? Чи можна на стадії розвитку організму обтяжувати його тренуваннями? Спорт-це здоров'я, але чи все і в будь-якому віці?

Щоб не пошкодити кісткову систему, яка ще розвивається, підліткам у віці 15-18 років слід дуже обережно підходити до занять в тренажерному залі і фітнесу. Це варто того, щоб вони почали практикувати з персональним тренером, який спочатку покаже їм, що вони можуть робити, а що ні. Неймовірно актуальна техніка вправ. Перед тренуванням обов'язково потрібно як слід розігрітися-це, втім, правило, що стосується не тільки підлітків, але і будь-якого тренажера, незалежно від того, скільки йому років.
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Фітнес-мода: чи варто займатися спортом в молодому віці?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом