MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Оригінальні "надобраніч"своїми словами - смс,viber (Солоднико веселкових снів!)
Оригінальні "надобраніч"своїми словами - смс,viber
girlorgДата: Неділя, 06.01.2013, 20:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
1.Бажаю солодких, ніжних снів

2.Ти нечимнота ))) Надобраніч солоденьких тобі снів до завтра папуські. 

3.Надобраніч ! Казкових Снів !

4.Хороших снів

5.Надобраніч!  Бажаю тільки приємних снів! 

6.Приємних вам снів

7.Надобраніч.

8.Чудових снів. 

9.Надобраніч))зозулька

10.Надобраніч золотко)

11.Надобраніч))*)*)* Найсолодших тобі снів))** Цьомік))*

12.Надобраніч, красуня!

13.Надобраніч. Гарних снів і спокійної ночі. Нехай новий день принесе багато приємних моментів.

14.Надобраніч! Карамельних снів тобі!

15.Надобраніч :* Пака, а я в туман.

16.Кіцьоохха надобраніч* мур мур мяуууу я б тебе аррррр Солоткого тобі сну***.

17.Надобраніч сонечко ясне хай присниться тобі щось красиве.

18.Надобраніч) Спи сухенький)).

19.Надобраніч) бажаю щоб тобі приснилось те про що ти мрієш=)) 

20.Вже лягаю спати) Надобраніч))* До завтра)). 

21.Надобраніч киця!)*Шоколадних сновидінь)))

22.Принцеса надобраніч=*

23.Закривай гарненько очі, хай тобі цієї ночі сниться щось таке казкове, чарівне і кольорове. я тебе цілую в ротик надобраніч! ти мій котик*****). 

24.Надобраніч, моя найулюбленіша квіточка. 

25.Надобраніч Побажаю спокою і тиші,.

26.На добраніч, мій шматочок щастя,

27.Have a pleasant night's sleep)*

28.НІду спати....На добраніч тобі, мій цікавий співрозмовнику.адобраніч Лягайко спунькати

29.Надобраніч манюня. Солодких снів.

30.Надобраніч сонце..я люблю тебе моя кохана....

31.Уявлю що ти поруч

32.Sweet dreams are made of this...❤
 
girlorgДата: Неділя, 06.01.2013, 20:06 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Всім солодких і пухнастих снів! Цьомчики***.
 
girlorgДата: Неділя, 06.01.2013, 20:08 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Пухнастих снів*********
Спокійної ночі І ПУХНАСТИХ СНІВ*)
)кольорових і шоколадних снів*.
я спати:** ванільних снів
Казявочка моя,надобраніч! Шоколадно-молочно-ванільних снів тобі бажаю!:-)
 
nadiykaДата: Неділя, 04.08.2013, 20:25 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 43
Спи, любимый, сладко-сладко,
Ты, наверно, хочешь спатки?
Закрывай покрепче глазки -
Я люблю тебя, как в сказке!
 
girlorgДата: Вівторок, 03.09.2013, 00:47 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
добраніч кролік,солодких снів.
добраніч зайка...солодких снів:** любцяю тебе сонечко=*‎
приэмних снiв кохась :*
 
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 18:55 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 1717
Надобраніч кошеняя!
надобраніч зайчення !
надобраніч, моя люба, й дорога !
дівчинко моя ти золота!
 
girlorgДата: Неділя, 16.11.2014, 23:48 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 1717
зая моя, тобі теж солодких снів)бажаю,щоб ангел прилетів до тебе і на своїх
крилах приніс небесні сни)цьомчик ...
 
girlorgДата: Вівторок, 18.11.2014, 22:46 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 1717
Доброї ночі,любий***:
солодких снів***: я завжди з тобою))) ...
 
girlorgДата: Субота, 22.11.2014, 15:52 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 1717
СМС НА ДОБРАНІЧ
Маленька, надобраніч! Я тебе кохаю, не можу без тебе, кожна хвилина тягнеться як година, година як день, а день як вічність! Солодких снів коханнячко моє!
В ліжечко лягай, міцно очка закривай, прийде скоро сон веселий, нагадає він про мене, нічки доброї бажаю, цьом солодкий посилаю.
Я візьму собі подушку,
покладу її під вушко,
буду ніжно спати,
уві сні Тебе чекати.
Надобраніч сірий котик, я цілую Тебе в ротик!
Люди не ангели, закривають очі... я тебе цілую, спи. спокойної ночі!
Закрий очі, зірку уяви, ту де я сиджу.
Тебе побачу, підійду і ніжно-ніжно обійму
та тихо на вушко прошепочу:
Коханий, я Тебе так хочу.
У сни Твої я з радісю прийду і поцілунки ніжні подарую,
в обіймах своїх просто задушу, скажу:
Кохаю! І в Твоїх біймах я засну.
Сміється сонце мені в очі,
відкривати їх не хочу.
Бо я думаю про Тебе,
я не хочу Тебе від неба,
мені потрібен тільки Ти,
приходь тихенько в мої сни
Спи красуне, засинай!
Гарний сон спостерігай
Приємний, милий, кольоровий
Солодкий, радісний, чудовий!
Я буду линути до тебе з подихом зимового вітерцю через сотні кілометрів, щоб зануритись з тобою... в пелену марень і фантазій! А коли ти прокинешся залишу поцілунок на твоїх губах на цілий день,до нової ночі!!!
В ліжечко лягай, міцно очка закривай, прийде скоро сон веселий, нагадає він про мене, нічки доброї бажаю, цьом солодкий посилаю :-*
Місяць мерзне на небі , а в ліжечку твоїм гарячо. Спи спокійно, радість моя, Добрих і солодких снів.
Ліжечко чекає тебе , Піжама занудьгувала дуже. Стукається сон в твоє вікно, Кошеня моє, на добраніч!
Тихо... Десь чайка спить.
Самотньо щось. Напевно, не засну.
Хай сон твій оберігає хтось,
А я в руки книжку візьму...
Тихо. Десь зірочка сумує,
А ти вже спиш. Солодких снів, малюк,
Хай завісою ночі укриє тебе
І чмокне твій ангел так ніжно, кохаюччи..,
Сьогодні так яскраво сяють зорі, Можливо, як я полюбили вони..
Спи кошеня солодко, солодко, напевно, ти в ліжечку, тихо очки закривай, я люблю тебе ти знай.
Бажаю доброї ночі сотню разів! Прощання під час розлуки Несе з собою стільки солодкої муки, Що до ранку могла б прощатися я...
Коли дивлюся в твої очі, Я згадую океан, Який мені приснився в снах, І зграя птахів над ним кружляючись, Мені співали голосом твоїм, Спокійно спи, все ще попереду!
Наступає вечір, засинає місто, знай - на цьому світі ти комусь важливий...
На добраніч! Цілую тебе в очки, як принцеса принців в солодких казках!
В нічне небо ти поглянь і там побачиш три зірки, три зірочки вгорі горять, тобі на добраніч говорять!
Що ж не пишеш ти малюк, Ти напевно солодко спиш, Якщо раптом прокинувся ти, То, будь ласка, пробач! Просто я хочу сказати, Що хочу тебе обійняти.

Загадка таємна природи, Не в силах мені її зрозуміти. З тобою в думках на сході, А спати лягаю - хочу обійняти!
День і ніч? Доба геть! Завтра теж буде ніч. Знову без тебе? Смуток! Вмираю? Ну і хай! Я не я? Без тебе! Думок немає, де немає тебе! Чекаю тебе. Чекаю! Приходь, якщо скажеш, Чекай!!!

Дивлюся, як ніжно посміхаєшся уві сні, І місячне світло заплуталося в твоїх віях... Я так люблю дивитися на це в тиші, Коли стираються часу межі...
Не буду я писати ні вірш, ні прозу, а напишу лише від себе - дівчинка моя я так ЛЮБЛЮ ТЕБЕ. На добраніч, Кохана. Чекаю, нудьгую, сходжу з розуму без тебе.

Знаєш, я не знаю сам, як виразити те, що хочу... Я просто хочу сказати, що чомусь чекаю тебе, чомусь нудьгую по тобі, чомусь хочу щось зробити для тебе і чомусь в тебе вірю! Спокійно ночі і спасибі що ти є - моя мрія і надія!

Що ж не пишеш ти малюк, Ти напевно міцно спиш, Якщо раптом прокинувся ти, То будь ласка пробач! Просто я хочу сказати, Що хочу тебе обійняти...
Ніч — це мир солодких марень, Мир без печалі і без сліз, Мир, де не потрібно зайвих слів. Бажаю солодких, ніжних снів.

Сон твій ніжно охороняючи, ніч йде велика, та зірки ласкаво бульмочать: Спи кошеня, доброї ночі!

Закрий очі. Відчуваєш, хтось ніжно цілує твої губи - це я ніжно цілу тебе перед сном. На добраніч!

Приляж, розслабся, ні про що не думай....Відчуваєш, хтось ніжно цілує твої губи? Hе лякайся --це я ніжно цілую тебе перед сном... На добраніч, солодка (ий)!

На добраніч, мій шматочок щастя,
Такий бажаний, немов сонечко в негоді.
Приляж, розслабся і поспи,
Мабуть мене побачиш ти.
Прийдеш до мене уві сні - я злякаюся,
А вдень прийдеш - я закричу!
Гаразд, я жартую, я знущаюся,
Адже ти знаєш, як сильно я тебе люблю.

Наступила ніч, тиша,
І де зараз твоя рука?
І що за думки в голові?
Чого ти хочеш в темноті?
Ти не тримай його так міцно,
Адже це ТЕЛЕФОН твій, сонце!
Мій милий ангелок, дивлячись на нічне небо, я подумки говорю про свої відчуття до тебе.
Я так хочу бути почутим твоїм серцем...
Цілуючи кінчики твоїх крил.

Солодких снів і спасибі за те що ти є - моя мрія і надія!

Я хочу подарувати цієї ночі поцілунок, який промайне через квартали сонного міста і увірветься саме в твоє вікно, занурить тебе в солодку пелену марень і фантазій, пройде по твоєму тілу обпалюючою хвилею і повернеться на мої губи з твоїм солодким смаком і ніжним ароматом

Спитьвубита жаба, спить задушена пташка, сплять в пробірці ембріони, сплять в Єгипті фараони, в пектині дрімає мушка, спи, а то приб'ю подушкою.

Хай тобі присниться ніжний, білий, ласкавий звір -
Він погладить твою попку і трішки заведе,
Поцілує тебе в шийку і потім ще в живіт,
Потім спуститься трохи нижче і ....... !!!!
На добраніч!
Твій звір!
На добраніч, приємного сну.
Бажаю побачити козла і осла.
Козла до півночі, осла до ранку.
На добраніч, приємного сну.

Симпапулька моя, на добраніч! Дуже хочу до тебе в ліжечко, цілувати і обіймати.

В нічне небо ти поглянь і там побачиш три зірки три зірочки вгорі горять тобі на добраніч говорять!

Сьогодні тихо безтурботно посміхнеться нічка ніжно, хай присниться все що хочеш, На добраніч ангел!!!!

Ночь- це світ лише солодких марень,
Світ без печалі і сліз,
Світ, де не потрібно зайвих слів,
БАЖАЮ НІЖНИХ, СОЛОДКИХ СНІВ!

Посилається улюбленій людині в 4:00
Як, ви ще спите? Тоді ми йдемо до вас! солодкі, кольорові сни!!!!!!

Ангели півночі, заходу, сходу - охороняйте мою улюблену дівчинку поки вона спить, мою маленьку крихіту, я так кохаю її, тільки обережно вона така ніжна...

Я хочу, щоб ти був моїм плюшевим ведмедиком, якого я могла б брати з собою в ліжко щоночі.

На добраніч! Цілу тебе в очки, як принцеса принца в солодкій казці!!!!!

Кожного разу, коли закриєш очі
Хай присниться солодки-солодкий сон
А коли прокинешся... немов у казці,
Збудеться насправді він!

Я не сплю я просто поволі моргаю

Я прийду до тебе уві сні... А коли ти прокинешся, мої гарячі поцілунки ніжно застигнуть на твоїх губах...

Пишу я щоб побажати на добраніч,
Мабуть побачимося ми завтра знов,
Тепер розлука немає межі,
Що це (ім'я)? Може це любов?

В світі є одна країна лише з Місяця її видно.
Там живе веселий гном.
Гном на сопілці грає, сни як метелики літають
Пригадай найсолодший сон і до тебе прийде він знов

Пишу я, щоб побажати тобі на добраніч,
Мабуть, побачемся ми завтра знов!
Тепер розлуки немає більше ночі,
Що це, Ім’я, може бути любов?
Як мені хочеться бути з тобою в цій темній глушині нічній, мій єдиний і найкращий! иться котик - білий, м'який обормотик,
Він з тобою спатиме, буде сон твій охороняти,
Ти притиснися до нього сильніше
Разом буде вам тепліше!
На добраніч!!!
Твій котик
Доброї ночі очі дівочі,доброї ночі дівочі вуста.Посмішка мила доброї ночі,доброї ночі добра моя.
 
Ти грибок, а я опенька
Ти великий - я маленька
А як підросту до літа
Буду "ВО" яка кобіта
 
girlorgДата: Середа, 26.11.2014, 00:01 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 1717
Давай обнімемся і підем спати.
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 16:53 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 1717
але ти мені снилася боса і непричесана
там де ми були чистими,
там де ми були чесними.
 
OlenkaДата: Понеділок, 02.02.2015, 20:06 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Правила ПРАВИЛЬНОЙ СМС-переписки с МУЖЧИНОЙ.

1. ПРАВИЛО ОТВЕТА

Звучит оно так!

После получения первой СМС от него – жди полчаса!

После получения очередной СМС от него – жди в два раза больше, чем ждала ответа ты!

Я сам знаю, как это работает, и сам неоднократно видел это на других мужчинах.

Когда мы заинтересованы в девушке и ждем ее ответа, мы тоже занимаемся делами и посматриваем на телефон. Иногда хочется сорваться и написать ей, но ты сидишь и думаешь:

– Держись!!!

И когда приходит от нее ответ – ты радуешься ему гораздо больше, чем если бы он пришел сразу же!

Часто, когда тебе приходит СМС, у тебя возникает соблазн ответить на него сразу же. Этого делать нельзя!

Во‑первых, из‑за этого первого правила. Во‑вторых, у тебя должно быть время обдумать, что написать. СМС‑переписка – это очень тонкая штука. Один только символ может поменять весь смысл СМС, направление его мыслей, его ощущения и действия!

2. КРАТКОСТЬ

Почему так важна краткость? Не только потому, что краткость сестра таланта, нет.

Просто если ты катаешь ему СМС пусть даже гениального содержания на несколько страниц – это не круто! Это показывает твою излишнюю
заинтересованность в нем. Я это слово подчеркнул, как видишь.

То, что ты с ним общаешься и переписываешься, уже говорит о твоем интересе.

Твоя СМС не просто должна быть короткой. Она должна быть чуть короче, чем у него. Чтобы соблюдалось правило: он в тебе заинтересован чуть больше, чем ты в нем.

В данном случае длина СМС = интерес.

Сколько раз я был свидетелем картины, когда мужчины в бане хвастаются:

– Смотри, какую я зацепил! Я ей написал пару слов, а она мне в ответ поэму настрочила! Как она на меня подсела!

Ха‑ха‑ха! Он не должен думать, что ты на него подсела. Все, с этого момента он начинает тебя мучить. Он начинает закручивать гайки и болты! НЕТ!

Твоя СМС короче его.

Исключение: когда он написал что‑то правильное, показывающее, что он проставляется перед тобой, ты можешь его наградить в этом случае длинной СМС, вниманием и т. п. Например, он пишет, что любит тебя.

3. СМАЙЛИКИ, ЗНАКИ ПРЕПИНАНИЯ, ПРЕДСТАВЛЕНИЯ– НА ФИГ

Любой твой лишний символ может изменить направление его движения в какую‑то сторону. Очень часто, если ты очистишь придуманную СМС от смайликов и знаков препинания, у него возникнет к тебе больше вопросов и больше образов в голове.

Все лишнее – удаляем. Чтобы СМС читалась легче.

4. ОБРАЗ В СМС

На этот случай у меня есть классная история из жизни.

Однажды сижу я вечером с девочкой, ничего не делаю, никому не звоню, и тут приходит СМС такого содержания: «Привет, извини, я люблю другую, поэтому тебе придется сделать аборт!» Парень ошибся номером. Но я решил поприкалываться и собрать материал для женщин.

«Слава богу, что так получилось, на самом деле ребенок не от тебя, я давно хотела тебе об этом сказать. Мы с его отцом завтра идем в загс. Счастья тебе с твоей новой девушкой!»

Парень перезванивает на мой телефон, я не отвечаю. Приходит СМС:

«Как, ты мне изменяла? Почему я ничего не знал? Ты просто меня убила, я не думал, что ты такая шлюха!»

Я пишу: «Значит, тебе можно трахаться на стороне, а мне нельзя? Всего хорошего, желаю тебе счастья!»

Приходит еще одна СМС, с десятиминутным интервалом!

«Ну ты и сука! Я тебя разыгрывал, хотел проверить твои чувства, твою реакцию, а ты меня просто убила! Я не знаю, что сказать! Это правда? Серьезно?»

То есть это, скорее всего, не проверка, потому что, собственно, что тут проверять! Либо он полный дебил, беременной женщине такое писать! Либо просто передумал за счет того, что был сформирован правильный образ! Здесь сработало бессознательное. Оно переключилось на конкуренцию.

И последняя СМС от него, внимание: «Зайка, нам надо поговорить, давай я заеду к тебе сейчас! Как‑то все глупо получилось! Я не хочу с тобой расставаться, я тебя ОЧЕНЬ СИЛЬНО ЛЮБЛЮ!!!»

Вот как это работает.

Когда ты придумываешь СМС, помни, что у тебя должен быть образ уверенной успешной девушки. Успешной в отношении мужчин в первую очередь. Тебе есть с кем провести время, у тебя есть поклонники.

Пока парень ее жалел, он не испытывал никаких к ней эмоций. Хотел пошутить, грубо и жестко. Когда он получил от нее СМС в ответ и увидел, что у нее все классно, она обойдется и без него, он тут же заволновался.

5. ЭМОЦИОНАЛЬНАЯ РАСКАЧКА

В СМС это можно реализовать так:

Начинаем с негатива!

СМС: «Ну ты и сволочь!»
Ждешь полчаса, получаешь кучу СМС и звонков в твой адрес. После получаса:

СМС: «Ой, милый, я телефоном ошиблась, прости меня плз… не могу говорить»

То есть сама специально косячишь, а потом просишь прощения. Это хорошая эмоциональная раскачка. Мужчина чувствует, как будто его бабахнули по голове кирпичом, а потом просят прощения. Он эмоционально за эти полчаса сильно вложится в тебя.

Потом бывает крайне интересно, кому и за что ты такую СМС послала. Придумаешь легенду любую. Например: «Один мой друг детства, которого я познакомила со своей лучшей подругой, встретился с ней, переспал и пропал! Не звонит, не пишет ей».

Начинаем с позитива!

СМС: «Знаешь, я так тебя люблю!»

Это классно, когда у тебя отношений с ним еще нет. После знакомства или первого свидания. Это очень сближает. Ты отправила ему такую СМС. И ждешь полчаса, час.

Он в это время зреет. Пугается, или сходит с ума, или начинает гордиться собой. Хвастаться. Говорить друзьям:

– Я познакомился с девушкой. Она сразу в меня влюбилась.

А они ему ответят:

– Ну ты крутой мужик!

Через полчаса ты:

«Прости, я не тебе отправила СМС, а подруге».

И тут такой облом! Полчаса у него была конфетка, пряник. И у него вдруг взяли и забрали тот пряник. Он захочет его обратно!

Чаще всего после этой СМС от него последуют СМС вроде «А меня не любишь значит?:)» и всякие приколы по этому поводу. Это говорит, что его эмоции это качнуло!

Еще один вариант прислал один мой фанат. Он ему запал в душу, и парень несколько раз это перечитывал, восторгаясь девушкой!

Она до секса говорила ему: «Я обычно не влюбляюсь. Да и ты не в моем вкусе» (а такого говорить ни в коем случае нельзя мужчине).

После секса она пишет:

«Я тебя люблю».

Парень, недолго думая, пишет ей стандартный ответ из моей книжки:

«Не надо меня любить, это опасно».

«Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ, СЕКС! Я хотела написать, а ты все понял по‑своему».

Три раза перечитывал, хлопая глазами – удивила!

6. ИНТРИГА

Интрига в СМС очень важна. Именно она позволяет тебе тратить время на что угодно, пока его мозги думают о тебе и обо всем, что с этим связано.
У интриги есть преимущество. Те женщины, которые ее не делают, проигрывают тем, кто ее делает. Далее есть ряд примеров из жизни, где показано, как девушки с помощью интриги отбивали парней у более привлекательных подруг.

Какая СМС вызывает интригу и как проверить это?

Интригующая СМС порождает в его голове вопросы, которые связаны с ним. Если СМС придумывается с целью вызвать у него вопросы, связанные с ним, то она будет правильной.

То есть СМС: «Я кое‑что знаю» – это не интрига. Тут нет связи с ним. Она может его не зацепить. Ну, знаешь ты кое‑что, и что из этого?

СМС: «Я кое‑что знаю о тебе» или еще лучше: «Я кое‑что узнала о тебе» – это СМС, порождающая в его голове вопрос, на который он захочет получить ответ.

Как только у него возникает желание получить ответ и он не может этого сделать, так как ты пропала на время от получаса до дня, его мозг переключается на попытки предположить, что ты хотела ему сообщить про него. И все, этот мыслевирус запущен. Он будет поедать его мозг.

За это время ты быстренько придумываешь ответ. Чем красивее этот ответ, тем интереснее игра дальше. Хорош тот ответ, который интригу продолжает. И сближает вас. Ответ должен содержать еще большую интригу. Это информация, которую ты про него можешь собрать, преподнесенная в интересном свете.

Как проверить, работает ли интрига?

Чем сильнее интрига, тем больше раз он тебе перезвонит или напишет, тем больше вопросов тебе задаст.

Можно придумывать самые разные интриги. Издевательские в том числе. Одна девушка на моем тренинге придумала СМС:

«На следующее свидание возьми с собой камень. Это важно для тебя!»

Чем больше тебя прет от того, что ты придумываешь, тем лучше. Когда тебе доставляет удовольствие сам процесс игры, ты все делаешь правильно!

7. ЦЕЛЬ СМС

У каждой СМС должна быть своя цель. Какие могут быть цели:

1. Вызвать ревность.

2. Создать желание встретиться.

3. Породить интригу.

4. Влюбить его.

5. Заставить его действовать, ухаживать и т. п.

6. Эмоционально раскачать.

7. Погладить его по самооценке.

Мужчины все делают ради какой‑то цели. Забудь про «просто общение по СМС». Нас, мужчин, это бесит невероятно.

СМС вызывает либо эмоции, либо интригу, либо ревность, и т. п.

Интрига – это и есть тот самый мыслевирус, который будет ему заброшен и будет поедать его мозг изнутри сам по себе. Пока ты занята и далеко от него.
Но не может быть СМС, у которой стоит цель «проинформировать», как это любят делать многие девушки. Тогда твой рейтинг плавно падает в наших глазах!

НЕПРАВИЛЬНО: Она пишет «Сегодня я была на таких интересных курсах, нам рассказали много интересного».

Что она хотела этим мне сказать? Какая цель? По‑видимому, она пыталась меня заинтриговать. Но наступила на стандартные грабли. Чтобы эта СМС стала мне интересна, нужно добавить связь со мной. Вот если бы она написала

ПРАВИЛЬНО: «Сегодня мне на курсах рассказали кое‑что интересное про тебя, я в шоке».

Да, вот это интересно. Цель – интрига.

Любому больше всего интересно то, что с ним связано. Прости, но все, что связано с тем, что интересно тебе, – не так цепляет. Это факт.

НЕПРАВИЛЬНО: «Я сегодня была на танцах, потом пошла в магазин и купила себе классную блузку».

Девушка отчиталась. Черт возьми. Какая тут цель? Отчитаться?

Хочется у нее спросить – тебе что, никто не говорил, что мужикам это неинтересно? Что они такие СМС удаляют, не успев дочитать?

ПРАВИЛЬНО: «Когда я мерила блузку в магазине, меня чуть не снял какой‑то парень, который тебя знает».

Какая цель? 1. Возбуждение. Тебя пытался снять какой‑то парень, когда ты что‑то мерила. Он видел тебя голой? Ай‑ай‑ай! 2. Конкуренция. Залезли на его территорию. Черт, пора суетиться, выбираться из норы и устраивать разборки.

РЕЗЮМЕ

1. Ответ. На первую СМС отвечать не раньше чем через 30 минут.

2. Краткость. СМС должны быть короче, чем у него.

3. В СМС не должно быть лишних слов, приветствий, смайлов.

4. Твой образ в СМС должен быть выгодным.

5. Раскачивай эмоции в СМС, они должны быть разными.

6. Используй интригу в СМС.

7. У СМС должна быть правильная цель.

Данная статья взята из книги "Охота на самца".
 
OlenkaДата: Неділя, 08.03.2015, 19:27 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Всі мої думки тільки про тебе, серце моє стукає лише для тебе. Цей світ не для мене без тебе...
 
OlenkaДата: Середа, 13.05.2015, 20:10 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
СМС побажання на добраніч
добраніч, спати лягаю і тобі пора лягає. Вночі я тобі насниться, будемо разом веселиться!

Доброї ночі! Солодких снів! Засинай, моя любов! Нехай у сні тобі насниться те, що вранці відбудеться. А тепер ти відпочивай і силоньок набирай!

Маленький котик, пухнасті вушка, солодко цілу, до завтра, спокушкі.

Самих тобі солодких, ніжних, красивих, незабутніх, приятнейших, смачних, незвичайних, екстравагантних, екстремальних, шикарних, обладнаних, крутих, м'яких, пухнастих ... а ще ажурних, кришталевих, барвистих, мармеладних, шоколадних і еротичних СНІВ!

Нехай ковдрою ніжним ніч тебе вкриє, і солодкий сон подарує ясна місяць. Нехай вся любов і ніжність на планеті сьогодні вночі будуть тільки для тебе! Спокойной ночи!

Кіс, на добраніч, солодких снів, я рву на частини тишу, ну чому ми так далеко один від одного, а хоча щоночі наші душі зустрічаються і ми хоч на мить стаємо ближче ...

Тихо, тихо ніч лягає. Солодко спи і нехай присниться самий, самий солодкий сон, нехай триватиме довго він!

Спи міцно і солодко, нехай м'якою буде ліжечко!

Кішки сплять, собачки сплять. Тільки мені не спиться. Тому що хочеться зараз. Мені з тобою поруч опинитися. Спи Улюблена зараз. І уяви ніби. Рядком з тобою лежу. Я твоя ІГРАШКА.

Доброї ночі я скажу, сонце я тебе люблю!

Ніч настала. Я не спав СМС тобі писав. Побажати спокійної ночі. Що Люблю тебе я дуже.

Я повернуся до тебе ти знай. А приїду буде рай.

Нехай сон торкнувшись століття твоїх,
розповість казку про любов,
а в цій казці про двох,
лише будемо тільки я і ти.

SMS добраніч
Вам присланий солодкий чарівний сон! Посилку можете забрати в ліжку коханого! Спокойной ночки!

Чекаю поцілунок твій ніжний, солодкий, скоріше хочу тебе обійняти, тебе люблю я сильно сильно, лягай скоріше кошеня спати, солодких снів!

В нічне небо ти поглянь і там побачиш три зірки, три зірочки вгорі горять, тобі на добраніч говорять!

Настала ніч-пора лягати і нехай тобі чудовий сон наснитися, заснеш ти солодко, безтурботно у своїй постельці-ніжно, ніжно!

З цим маленьким листом посилаю ніжний сон, щоб оченята закривалися, губки ніжно посміхалися, носик щоб сопів у подушку, спи малюк цілу в вушко.

добраніч тобі я бажаю, Ніжно цілую, люблю , обіймаю!

Самою ласкавою і милою, ніжною, доброю і красивою, побажати хочу я дуже солодких снів і доброї ночі!

Д-уховно
Про -підбадьорливого
Б-езумно
Р-омантічних
О-балденно
І-нтересно
Н-ежно
О-Зірне
Ч- удесно
К-лубнічних
І-... просто хороших снів!

Камасутру НЕ гортай, оченята краще закривай ..

Пишу я, щоб побажати тобі добраніч, бути може, побачимося ми завтра знов! Терпіти розлуку, немає більше сечі, адже це, Сонечко, любов!

Ти спиш? Не спи тебе прошу, уяви, що поруч я лежу, що ніжно гладжу твоє тіло, в твої уста впиваються сміливо і тихо в вушко я шепочу, про те як я тебе ХОЧУ!

Спати лягай і думай про мене,
Ну а я присниться тобі у сні!

Спи кошеня, солодко, солодко! Я хочу до тебе в ліжечко! У тій якій ти лежиш, я хочу до тебе малюк!

Я прийду до тебе уві сні ... А коли ти прокинешся, мої гарячі поцілунки будуть ніжно остигати на твоїх губах ...

Побажаю солодких снів, моря щастя і квітів.
 
OlenkaДата: Пятниця, 12.06.2015, 17:33 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
Ти олівець візьми у руки
і намалюй свій сон мені.
Хай я побачу всі мрії й муки,
що сняться поночі тобі.

Мені тихенько, ти, на вушко,
Скажи, що снилося тобі?
Скажи мені, моя ти пташко,
Що там заховано, у сні?

Можливо, щось тебе бентежить,
або кошмари мучать уві сні?
Ти знай завжди, я буду стежить,
Щоб ти мала спокій там, у сні.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Оригінальні "надобраніч"своїми словами - смс,viber (Солоднико веселкових снів!)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом