MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Приємні слова фрази для коханої половинки
Приємні слова фрази для коханої половинки
OlenochkaДата: Середа, 22.08.2018, 08:50 | Повідомлення # 76
Повідомлень: 4515
Кохана моя я тебе дуже сильно люблю, ти в мене найкраща, я дуже радий що ми з тобою разом. Я дуже сильно заскучав за тобою ..
 
OlenochkaДата: Четвер, 23.08.2018, 08:45 | Повідомлення # 77
Повідомлень: 4515
Люблю тебе,моє сонце:
 
OlenochkaДата: Вівторок, 16.10.2018, 19:00 | Повідомлення # 78
Повідомлень: 4515
Я не боюсь, бо я знаю - ти поруч.
 
OlenochkaДата: Субота, 03.11.2018, 13:19 | Повідомлення # 79
Повідомлень: 4515
Я кохаю тебе більше за життя
 
OlenochkaДата: Середа, 26.06.2019, 09:07 | Повідомлення # 80
Повідомлень: 4515
Цитата
Ти мені дуже сподобалась. Я запав на тебе
 
OlenochkaДата: Середа, 03.07.2019, 14:42 | Повідомлення # 81
Повідомлень: 4515
Ти дуже мила і щира людина.
 
OlenochkaДата: Неділя, 04.08.2019, 11:30 | Повідомлення # 82
Повідомлень: 4515
Прикріплення: 7980539.jpg (16.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 05.10.2019, 16:38 | Повідомлення # 83
Повідомлень: 4515
"Привет, приезжай ко мне пиццу есть. Ничего не знаю, через час жду."
 
OlenochkaДата: Середа, 23.10.2019, 22:09 | Повідомлення # 84
Повідомлень: 4515
Тексти, щоб вкрасти його серце

Подивіться, якими Текстами вкрадете у хлопця серце!

Хоча загальновизнано, що хлопці найчастіше роблять компліменти дівчатам, але також люблять, коли ми говоримо їм приємні речі. Замість того, щоб задатися питанням, чи слід вам і чи доречно, просто наважтеся і скажіть йому якийсь комплімент! Нижче ви знайдете кілька пропозицій по текстах, які допоможуть вам вкрасти його серце.

Цитата
Тексти, щоб вкрасти його серце
"Але ти сильний!". Хлопці люблять захоплюватися, тому якщо він помітить, що його сила вражає вас, він буде в захваті.

"Добре виглядаєш". Такий текст, кинутий мимохідь, ефективно поліпшити йому настрій, особливо якщо він працює на своєю статурою. Тоді найбільш доцільно. Пам'ятайте, що краще зосередитися на одній деталі, ніж в цілому, тому що такі компліменти (наприклад, "у вас чудові груди" або " я бачу, що ти займаєшся в тренажерному залі, у тебе біцепс величезний!") робить його більш щасливим

"Ти кращий". Особливо це стосується ситуацій, коли він проявив якесь вміння, тоді такий комплімент буде мотивувати його до подальших дій. Як і комплімент " ти відмінно справляєшся"”

"З Тобою я відчуваю себе в безпеці". Ні, мабуть, нічого кращого, що б ти могла сказати своєму хлопцю. Тоді ти зможеш випередити його чоловіче его. Для нього дуже важливо, щоб ти відчувала, що з ним все в порядку. Зрештою, він-Твій лицар, і має завдання захищати Тебе від усього зла цього світу

"Що б я без Тебе робила". Вимовляючи цю фразу, ви даєте своєму хлопцю зрозуміти, що він тобі необхідний для життя, і просто без нього ти не впораєшся.

Ти мій найкращий друг". Те, що ви можете з ним про все поговорити, це дуже важливо, тому якщо ви дасте йому зрозуміти, що відмінно справляється в цій ролі, безумовно, буде розпирати від гордості.

"Я люблю проводити з Тобою час". Після таких слів твій хлопець буде відчувати себе суперменом. Зрештою, кожен напевно, мріє про те, щоб інші добре себе почували в його присутності.

Компліменти, сказані в бік хлопця повинні бути щирими і виходити з серця. Не робіть нічого на силу або занадто часто, тому що це не буде справжнім. Пам'ятайте також, що хтось, почувши комплімент, почуває себе сором'язливо (не всі до них звикли), тому починайте обережно, щоб вивідати, як Ваша людина реагує на такі слова.


Прикріплення: 6450253.jpg (43.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 28.10.2019, 22:53 | Повідомлення # 85
Повідомлень: 4515
Що таке "піклуватися про когось"? Сьогодні Мій віртуальний друг задав питання: "що ти чекаєш від чоловіка?". Серед кількох фраз промайнуло"щоб він дбав про мене". Тоді мій друг запитав: "А що значить дбав?". Я відповіла: "Пам'ятав важливі для мене речі, питав мене як пройшов мій день і, якщо не дуже, підтримував і втішав, якщо я захворіла - купив ліки і подбав без всяких зайвих нагадувань і прохань".

Мій друг сказав: "Ну ясно, досить питати тебе як справи, давати грошей і на цьому ти будеш щаслива?". Я спантеличилася - це не зовсім те, що мені треба. Але якось сформулювати-що ж ще входить в поняття "піклуватися про когось" я не змогла...

Мій списочок: 1. Відчувати стан і потреби партнера невербально, тобто без довгих і нудних словосполучень 2. Забезпечувати людині простий фізіологічний і душевний комфорт
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.11.2019, 23:33 | Повідомлення # 86
Повідомлень: 4515
Цитата
А як ви називаєте своїх коханих?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.02.2020, 22:09 | Повідомлення # 87
Повідомлень: 4515
Цитата
я хотів доставити тобі трохи насолоди, щоб ти раділа життю трохи більше, ніж зараз
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.06.2021, 12:24 | Повідомлення # 88
Повідомлень: 4515
Рада допомогти! І Вам чудового дня ️
 
LamajanceДата: Середа, 03.04.2024, 04:57 | Повідомлення # 89





I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Додано (10.04.2024, 17:13)
---------------------------------------------
I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Додано (16.04.2024, 02:26)
---------------------------------------------
I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

 
LamajanceДата: Середа, 17.04.2024, 21:43 | Повідомлення # 90





I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Додано (22.04.2024, 14:24)
---------------------------------------------
I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Додано (25.04.2024, 09:44)
---------------------------------------------
I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Приємні слова фрази для коханої половинки
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом