MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Приємні слова фрази для коханої половинки
Приємні слова фрази для коханої половинки
girlorgДата: Вівторок, 22.10.2013, 15:53 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Пишемо...
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 23:56 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Ти:стильна,добре,чарівна,ніжна,дивна,чесна,весела,стройна
Неперевершено-ефектна))
 
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 02:51 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
...так живу, немов літаю
я....- кожну мить, коли зі
мною Ти...
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 21:11 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Мой внутренний котик мурчит когда я рядом с тобой.
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 21:48 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
......холодно.
і я не про погоду.
будь моєю ковдрою.......
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 23:03 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 1717
подаруй мені свою присутність
 
OlenkaДата: Вівторок, 17.03.2015, 15:16 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Ти моє сонечко...)) хі
 
OlenkaДата: Понеділок, 23.03.2015, 18:15 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Знаєш, мене гріє думка, що одного разу ми будемо прокидатися в одному ліжку.
Я буду готувати тобі сніданки, будити поцілунками.
А вечорами засипати в обіймах твоїх, дивлячись наш улюблений фільм.
І це буде наша казка, де тільки ти і я.
 
OlenkaДата: Вівторок, 24.03.2015, 17:22 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Скільки б ми не
сварились,ти все одно у
мене Найкращий...
 
OlenkaДата: Середа, 13.05.2015, 20:46 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Давайте говорити один одному компліменти ... "- співається в пісні Б. Окуджави. Дійсно, давайте!
А тим більше, потрібно їх говорити, коли йдеться про любовні або сексуальних іграх. І тільки щиро вимовлені слова любові дійдуть до вух жінки, тому не говорите банальності.
Перш, ніж зайнятись любовними втіхами, чоловік і жінка спілкуються вербально, то Тобто на словах. І значення кожного вами сказаного слова може або запалити жінку, або, навпаки, розчарувати. По-перше, підбирати слова потрібно по ситуації, і під характер дівчини.
Ви можете вбити всі почуття, і вам доведеться шукати нову партнерку для сексу, якщо ви скажете скромною, сором'язливою жінці: "Я прив'яжу тебе до столу ...". І, навпаки, над вами посміється розкріпачена дама, яка почула - "Ой, ти така м'яка і пухнаста".
Чоловікові доводиться балансувати на межі брутальності, напористості і ніжності в словах. Багато з чоловіків вважають, що найважливіше - це те, що і як вони роблять в ліжку. Невірно! Безсловесний фізичний контакт - це фантазія чоловіки. Жінки завжди любили вухами.
А якщо ці слова будуть сказані в потрібній кількості і з потрібною інтонацією, то еротична вербальна атака потрапить прямо в ціль. Адже сама ерогенна точка жінки знаходиться між її вухами. Правильно, це її мозок. І чим изобретательнее буде вербальний вплив на мозок, тим більше пристрасті ви отримаєте натомість.
Не кожна жінка може розкритися в сексі при першому і тим більше, випадковому, сексуальному контакті.

В її жіночих тайничков є стільки всього цікавого, що стосується, наприклад, ставлення до лесбійського кохання або інтимного гоління, або ще чого-небудь. Чоловікові для розуміння всіх тонкощів даної жіночої натури потрібно проявити витримку і терпіння. І це вам воздасться. Жінка, оточена розумінням і ласкою мови, легко розкривається і видає більше пристрасті в сексі.
Справжній майстер еротичного жонглювання словами не тільки говорить дамам компліменти, а й фантазує на тему: де і як ви могли б зайнятися любов'ю , захоплюючи в світ фантазій свою партнерку. До речі, для цієї мети можна використовувати телефон. Він стерпить всі слова, що ви не наважуєтеся сказати навпростець, а також приховає перший збентеження або шалену радість партнерки.
Найкраще жінками сприймаються слова:
- З тобою я готовий випробувати все на світі
- Від тебе прекрасно пахне
- Ти запаморочила мені голову
- Я твій з голови до п'ят
- Я люблю тебе!
- Обожнюю твоє вологе тіло
Користуйтеся ними, і успіх завоювання вам гарантований. Звичайно, при цьому не забувайте додати щось від себе.
Отже, у вас все вийшло, і ви з партнеркою думаєте в одному напрямку. Чудово! Але, не забувайте, що вербальна еротика - це налаштування на сексуальну близькість.
Далі не перегравати, щоб не почати діяти дамі на нерви. Мова вам дано не тільки для ведення промов, тому не будьте егоїстом і постарайтеся, що б ви обидва отримали задоволення від сексу.
 
OlenkaДата: Пятниця, 22.05.2015, 18:30 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Я не боюсь залишитися самотньою.
Просто він така людина, з якою я хочу провести все своє життя. Ділити горе і радість, турбуватись і щоб про мене турбувались, говорити ніжні слова і чути їх у відповідь, лягати спати обіймаючи кохану людину, мріяти разом, дивувати його, робити сюрпризи. В решті решт подарувати йому маля.
Тому я і виходжу заміж. Через те, що кохаю цю людину до нестями. Ось і все.

За гроші все можна купити, але найцінніший скарб, це поруч людина яка не зрадить і підтримає будь-коли, будь-де і у будь-якій ситуації.
 
OlenkaДата: Середа, 27.05.2015, 22:54 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
я вже дуже хочу побачитись з тобою
 
OlenkaДата: Неділя, 31.05.2015, 10:25 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Немає на світі нічого яснішого і простішого його любові. І вся та любов викликає бажання оберігати і піклуватися. Просто бути поруч. Милуватися. Слухати. Стежити захопленими очима. Злитися. Сваритися. Любити. Засинати, щосили притиснувши до себе. Прокидатися разом. Нікому і ніколи не віддавати.
 
OlenkaДата: Неділя, 31.05.2015, 10:28 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
Насправді, так рідко можна зустріти людину, з якою добре у всіх сенсах. Слухати, дивитися, навіть просто мовчати. До якої не страшно повернутися спиною і розуміти - удару не буде. З якою легко і просто, і не потрібно зображати з себе незрозуміло що. Коли можна бути самим собою і розуміти, що це почуття взаємне.Такі люди приходять в наше життя вкрай рідко і від того вони цінніші і тому так боляче і страшно втрачати їх. Доля часом грає з нами в жорстокі ігри, посилаючи нам таких людей, а потім віднімаючи. Даючи тим самим зрозуміти, що нічого не вічне в цьому світі. Цінуйте таку людину, якщо доля зробила Вам такий подарунок, постарайтеся зробити все можливе, щоб не втратити це щастя.
 
OlenkaДата: Субота, 06.06.2015, 00:35 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
Лише нещирі почуття демонструються надто голосно, і цим вони відрізняються від справжніх, які зберігаються для особливих випадків.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Приємні слова фрази для коханої половинки
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом