MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповісти дівчині "Скажи мені що-небудь хороше."
Що відповісти дівчині "Скажи мені що-небудь хороше."
OlenochkaДата: Середа, 13.06.2018, 21:16 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Компліментів можна.. . тільки від душі і правдивих, щоб це була не відверті лестощі.. . ну і те, що вам дуже добре з нею (якщо це дійсно так) )))

Напиши що найкраще в світі це вона

Скажи їй, що все хороше в тебе пов'язане тільки з нею!!!

Потрібно сказати Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ або що - небудь типу Я СКУЧИВ!!!


Цитата
Давай наберемо номер телефону і скажемо "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ... ". Завжди знайдеться той, хто чекає цих слів. "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ..." - тому що ми теж чекаємо. Ми завжди чекаємо. У житті не буває чудес, тому що саме життя - це диво. Нам повинно знадобитися час, який ми провели разом. Нам потрібна чиясь рука, і багатьом людям потрібна наша рука. Одні ми не зможемо злетіти. Я зрозумів, що я один не злечу, що опустити руки - це значить трохи померти, і я підняв їх до неба, бо небо існує тільки для ангелів. Ми можемо доторкнутися до нього кінчиками пальців і спиратися на слова "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ... ".Це дає нам крила і перетворює нас в ангелів....
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповісти дівчині "Скажи мені що-небудь хороше."
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом