MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповісти дівчині "Скажи мені що-небудь хороше."
Що відповісти дівчині "Скажи мені що-небудь хороше."
OlenochkaДата: Середа, 13.06.2018, 21:16 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Компліментів можна.. . тільки від душі і правдивих, щоб це була не відверті лестощі.. . ну і те, що вам дуже добре з нею (якщо це дійсно так) )))

Напиши що найкраще в світі це вона

Скажи їй, що все хороше в тебе пов'язане тільки з нею!!!

Потрібно сказати Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ або що - небудь типу Я СКУЧИВ!!!


Цитата
Давай наберемо номер телефону і скажемо "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ... ". Завжди знайдеться той, хто чекає цих слів. "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ..." - тому що ми теж чекаємо. Ми завжди чекаємо. У житті не буває чудес, тому що саме життя - це диво. Нам повинно знадобитися час, який ми провели разом. Нам потрібна чиясь рука, і багатьом людям потрібна наша рука. Одні ми не зможемо злетіти. Я зрозумів, що я один не злечу, що опустити руки - це значить трохи померти, і я підняв їх до неба, бо небо існує тільки для ангелів. Ми можемо доторкнутися до нього кінчиками пальців і спиратися на слова "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ... ".Це дає нам крила і перетворює нас в ангелів....
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповісти дівчині "Скажи мені що-небудь хороше."
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом