MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповідати на її фразу "Це все що ти хотів сказати?"
Що відповідати на її фразу "Це все що ти хотів сказати?"
OlenochkaДата: Субота, 28.07.2018, 21:03 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Загалом, коли посваримося і я своїй дівчині висловлюю що мені не подобається в тому, що вона зробила або сказала або як повела себе. А вона у відповідь : "Це все, що ти хотів сказати?"( А потім посля того,як я що-небудь відповім, то вона типу ображається і йде геть або кидає трубку телефону. Ця фраза ставить мене в глухий кут. Як грамотно утилізувати її? З дівчиною зустрічаємося трохи більше року.


Це відбувається тому що ти їй "виговорюєшся". Вона завжди в домінанті, помітив? Виходить, як мама відчитує дитину, він заперечує, що йому мати каже: "ти все сказав? А тепер марш робити уроки!". ЩОБ ЦЯ ФРАЗА НЕ СТАВИЛА В ГЛУХИЙ КУТ, НЕ ДОПУСКАЙ ЇЇ ПОЯВИ!

Відключиш емоції і перестанеш виговорюватися, схема "мати - дитина" сама пройде.
Почнеш розмовляти, буде "дорослий - дорослий". А щоб "переключити" дівчину, досить запитати, що вона хоче сказати з приводу своєї поведінки, яка приносить тобі дискомфорт.


Рецепт: 1) Перестати їй виговорюватися на піку емоцій. Спокійно і без крику. 2) Значимість дівчини знизити, і м'яко відбивати їй руки до таких розмов. Вона не повинна розмовляти з тобою в такому тоні. Ти програєш в суперечці з нею, бо у тебе її значимість вище, ніж твоя у неї.

- Це все, що ти хотів сказати? - Ні, я хочу вислухати все, що ти думаєш з цього приводу. Мені не потрібні сварки як і тобі, я хочу вирішити цю ситуацію раз і назавжди, щоб більше не псувала нам настрій. І для цього дуже важливо вислухати одне одного, щоб знайти корінь нерозуміння.
Прикрепления: 3272105.jpg(23.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповідати на її фразу "Це все що ти хотів сказати?"
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом