MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповідати на її фразу "Це все що ти хотів сказати?"
Що відповідати на її фразу "Це все що ти хотів сказати?"
OlenochkaДата: Субота, 28.07.2018, 21:03 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Загалом, коли посваримося і я своїй дівчині висловлюю що мені не подобається в тому, що вона зробила або сказала або як повела себе. А вона у відповідь : "Це все, що ти хотів сказати?"( А потім посля того,як я що-небудь відповім, то вона типу ображається і йде геть або кидає трубку телефону. Ця фраза ставить мене в глухий кут. Як грамотно утилізувати її? З дівчиною зустрічаємося трохи більше року.


Це відбувається тому що ти їй "виговорюєшся". Вона завжди в домінанті, помітив? Виходить, як мама відчитує дитину, він заперечує, що йому мати каже: "ти все сказав? А тепер марш робити уроки!". ЩОБ ЦЯ ФРАЗА НЕ СТАВИЛА В ГЛУХИЙ КУТ, НЕ ДОПУСКАЙ ЇЇ ПОЯВИ!

Відключиш емоції і перестанеш виговорюватися, схема "мати - дитина" сама пройде.
Почнеш розмовляти, буде "дорослий - дорослий". А щоб "переключити" дівчину, досить запитати, що вона хоче сказати з приводу своєї поведінки, яка приносить тобі дискомфорт.


Рецепт: 1) Перестати їй виговорюватися на піку емоцій. Спокійно і без крику. 2) Значимість дівчини знизити, і м'яко відбивати їй руки до таких розмов. Вона не повинна розмовляти з тобою в такому тоні. Ти програєш в суперечці з нею, бо у тебе її значимість вище, ніж твоя у неї.

- Це все, що ти хотів сказати? - Ні, я хочу вислухати все, що ти думаєш з цього приводу. Мені не потрібні сварки як і тобі, я хочу вирішити цю ситуацію раз і назавжди, щоб більше не псувала нам настрій. І для цього дуже важливо вислухати одне одного, щоб знайти корінь нерозуміння.
Прикріплення: 3272105.jpg (23.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Що відповідати на її фразу "Це все що ти хотів сказати?"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом