MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Якими приємними словами можна називати дівчину?
Якими приємними словами можна називати дівчину?
girlorgДата: Неділя, 17.11.2013, 02:22 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Якими приємними словами можна називати дівчину?

Прикріплення: 7725107.jpg (23.8 Kb) · 3319682.jpg (32.7 Kb)
 
knopaДата: Середа, 25.11.2015, 09:55 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
моя муррочка
 
OlenkaДата: Вівторок, 11.04.2017, 11:10 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
О це почуття, коли бачиш здивоване і, в теж час, захоплене обличчя свого чоловіка від того, що він помітив відсутність трусиків на тобі під час перегляду фільму в кінотеатрі. Цей вираз обличчя - найкраще, що тільки може бути. Можливо, це занадто банальний вчинок і нічого особливого в ньому немає, але це тільки початок. Тепер для мене цей вираз обличчя, як мета. Я хочу дивувати і захоплювати свого чоловіка ще більше ...
 
OlenochkaДата: Вівторок, 26.06.2018, 22:04 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Шальна імператриця
 
OlenochkaДата: Середа, 12.12.2018, 22:09 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Як називати ніжно дівчину? 

Те що дівчина особлива, вона побачить за вчинками, ніякі слова тут не потрібні. Телячі ніжності - це все маячня невпевнених у собі, бо бояться, що вдруг вона не бачить, не розуміє ітд. Сам факт того, що ти з нею - вже говорить про багато що. А найстрашніше, що може статися від таких пояснень і, як правило, трапляється - це те, що вона зрозуміє, що ти належиш їй повністю без залишку.
 
knopaДата: Пятниця, 24.07.2020, 09:15 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 763
Я, на щастя, запам'ятав її їм'я, тому можу обійтися без зоопарку.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Якими приємними словами можна називати дівчину?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом