MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » За свою дівчину, треба всіх валитити!!!
За свою дівчину, треба всіх валитити!!!
girlorgДата: Вівторок, 17.12.2013, 21:56 | Пост # 1
Постів: 1730
За свою дівчину, треба всіх валитити!!!
будь мужиком...

7tanusha7Дата: Середа, 11.03.2015, 19:54 | Пост # 2
l)))
Постів: 37
Дивлячись як дівчина ставиться до хлопця. Бо деколи хлопець за неї горою, а вона користується цим і веде себе як с*ка!

OlenkaДата: Середа, 25.03.2015, 23:29 | Пост # 3
Постів: 3307
Друзі, якщо ви розумієте, що вона ваша половинка боріться за неї до останнього. Зрозумів це тільки зараз, хоч пройшло доволі багато часу, але досі не можу думати про когось іншого. Вже другий рік думки зводяться неї одну. Звісно з'являться коменти типу скільки класних навколо, але це не так...

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » За свою дівчину, треба всіх валитити!!!
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::