MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » ХЛОПЦІ ЯКЩО МАЄТЕ СИМПАТІЮ ДО ДІВЧИНИ...ПІДІЙДІТЬ І ОБІЙМІТЬ
ХЛОПЦІ ЯКЩО МАЄТЕ СИМПАТІЮ ДО ДІВЧИНИ...ПІДІЙДІТЬ І ОБІЙМІТЬ
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 22:17 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ХЛОПЦІ ЯКЩО МАЄТЕ СИМПАТІЮ ДО ДІВЧИНИ...ПІДІЙДІТЬ І ОБІЙМІТЬ...А НЕ ПРОСТО ПОСМІХАЙТЕСЬ ЇЙ!
 
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:31 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Вони сплять в наших майках, і виглядають у них дуже смішно. Вони люблять, коли їх цілують без зайвих слів. Вони збираються дві години, а потім кажуть: "Ось бачиш, я сьогодні швидко". Вони люблять, коли ми одягаємо на їх ніжки носочки. Вони не вміють битися, але завжди відчувають себе в безпеці поряд з нами. Вони запитують у нас, в який колір їм пофарбувати нігті. Вони вміють засипати від масажу в самий невідповідний момент. Вони люблять, коли ми гладимо їх волосся. Вони із задоволеним виглядом тягають нас по магазинах, прекрасно знаючи, що це мука. Вони люблять, коли їх носять на руках, хоча завжди кажуть: "Постав мене, я важка". Вони кричать, і їх дратує, якщо ми мовчимо в цей момент. Скандалістки дрібні. =) Вони люблять, коли ми купуємо їм білизну. Вони пам'ятають, коли буде 147 днів вашої зустрічі. Вони завжди хочуть, щоб ми повернулися через 5 хвилин після сварки, і ніколи в цьому не зізнаються. Вони постійно копаються в наших телефонах і ревно запитують: "А хто така?" Вони завжди чекають наших SMS на ніч. Вони дуже люблять, коли ми прибираємо в квартирі, миємо посуд і готуємо вечерю. Вони завжди чекають допомоги від нас. Вони ходять в клуби з подружками, щоб ми нервували і дзвонили кожні пів години. Вони люблять каву в ліжко і душ удвох. Вони вважають смертним гріхом, якщо ми заїкаємося про їх вагу. Вони ВСЕ розповідають про нас подружкам. Вони хапаються за нас і закривають очі, коли дивляться фільми жахів. Вони завжди приймають ванну тільки з піною. Вони включають голосно музику, бігають по квартирі в трусиках і майці, трясуть волоссям, стрибають і співають в гребінець, коли ніхто не бачить. Вони іноді не беруть телефон, а потім кажуть, що спали або не чули. Вони не зможуть жити без фену і праски для вирівнювання волосся. Вони знають, що ми без них не зможемо. Вони це вони. Спасибі їм.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » ХЛОПЦІ ЯКЩО МАЄТЕ СИМПАТІЮ ДО ДІВЧИНИ...ПІДІЙДІТЬ І ОБІЙМІТЬ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом