MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поради для хлопців
OlenochkaДата: Понеділок, 03.06.2024, 17:49 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 4548
Toshiba A200 1M8

https://www.njuskalo.hr/image-w....077.jpg
 
OlenochkaДата: Субота, 27.07.2024, 23:29 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 4548
Stacje lutownicze WISDOMSHOW - Profesjonalne stacje lutownicze BGA - Professional BGA Rework Stations (stacjebga.pl)
 
OlenochkaДата: Середа, 31.07.2024, 21:12 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 4548
в нашому житті з усім потрібно бути обережним. Особливо з жінками, кажуть "раз і без зобов'язань", а потім ні разу, лише одні зобов'язання . @user-lt1ik9ox8u
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.08.2024, 10:23 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 4548
https://dou.ua/forums/topic/49826/?from=fpcomments#2862544
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.08.2024, 13:07 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 4548
формально. але всі тоді погодилися, що Україна у "зоні інтересів московії". що тривало до 2004. і коли почався дрейф у протилежний бік, посилюючись з кожним роком, це московію та прутіна вибісило.
московія у тому папірці завжди на першому місціА сейчас все понимают, что дрейф должен быть туда, где тебя ждут...
И не позволять нужно себе голову морочить.
Или мы вам друзья, мы идём в вашу сторону, и в случае чего вы нас спасаете по максимуму, и принимаете.
Или если вы не собираетесь нас к себе принимать, и ссытесь как огня кацапию, то ненужно и надежды никакие давать, чтоб не получалось потом никаких казусов.
Это урок для всех остальных, который покажет всем соседям кацапии и не только, что с западом нужно дружить, но верить им нельзя тоже.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.08.2024, 13:13 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 4548
Гарантії безпеки україни це формально давали сша. Але всі тоді погодилися, що Україна у "зоні інтересів московії". Що тривало до 2004. І коли почався дрейф у протилежний бік, посилюючись з кожним роком, це московію та прутіна вибісило.
Московія у тому папірці завжди на першому місці!
Азараз всірозуміють, що дрейф повинен бути туди, де тебе чекають...І не дозволяти потрібно собі голову морочити.Абоми Вам друзі, ми йдемо в вашу сторону, і в разі чого ви нас рятуєте по максимуму, і приймаєте.Або якщо ви не збираєтеся нас до себе приймати, і ситесь як вогню кацапію, то не потрібно і надії ніякі давати, щоб не виходило потім ніяких казусів.Цеурокдлявсіх інших, який покаже всім сусідам кацапії і не тільки, що з Заходом потрібно дружити, але вірити їм не можна теж. kharkovforum
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.08.2024, 16:59 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 4548
Від 1 серпня на довготривалий термін здається кімната в будинку для ОДНІЄЇ особи (бажано щоб був саме чоловік)Знаходиться на Lawica біля Аеропорту.Ціна 1000 zł за місяць без додаткових оплат.Кауція 500zł .Всі питання в пп.Це не хостел , тут немає поганої атмосфери.
 
OlenochkaДата: Субота, 10.08.2024, 15:37 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 4548
ще років 10 і може зрозумієш чого більшість дорослих чоловіків хочуть сім’ю, дітей а неТак, рано чи пізно зрозумію, коли тетесторон впаде і захочеться якір кинути. Але поки гормони кажуть що треба гуляти поки можеш. Женитися завжди встигнеш, для чоловіків це не проблема, особливо забезпечених.
Просто зараз не можу уявити себе до кінця життя з однією людиною. Як по вулиці ходити, подорожувати, дивитися на інших дівчат і жалкувати що тобі вже не можна.
 
OlenochkaДата: Субота, 10.08.2024, 15:37 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 4548
ще років 10 і може зрозумієш чого більшість дорослих чоловіків хочуть сім’ю, дітей а неТак, рано чи пізно зрозумію, коли тетесторон впаде і захочеться якір кинути. Але поки гормони кажуть що треба гуляти поки можеш. Женитися завжди встигнеш, для чоловіків це не проблема, особливо забезпечених.
Просто зараз не можу уявити себе до кінця життя з однією людиною. Як по вулиці ходити, подорожувати, дивитися на інших дівчат і жалкувати що тобі вже не можна. Ну так а я про що, а витрачати час на себе, на свої хобі, коли з тобою живе дівчина яка потребує твоєї уваги — набагато важче. Треба приділяти їй час, синхронізувати свої плани з її планами, свої побажання з її побажаннями. А з дітьми взагалі не уявляю як. Я дивлюсь на знайомі пари, у яких з’явилися діти, так мужики перетворилися в скуфів.
Звісно якщо з дівчиною душа в душу, абсолютно такі ж хобі і захоплення і погляди на життя, тоді буде простіше. Но таку ще не знайшов і не думаю що таке взагалі буває. Із всіх знайомих, родичів, колег можу згадати лише одного хто дійсно щасливий з дітьми.
У всіх інших, рівень щастя спочатку виростає в перші пару місяців, а потім, коли отримали всі привітання, коли мімішні фоточки менше лайкають і коментують так як всім насрати на твоїх дітей крім тебе самого, наступають будні, і рівень щастя падає. Більшість із них старішають на очах і виглядають зай*ні, частина розводиться рано чи пізно, і майже всі на питання: «ну що, коли другого/третього?», відповідають: «дякую, поки не треба».
Так, більшість з них раді дітям, но щасливіші ніж були раніше одиниці. Особливо якщо до дітей у них було активне життя. А той, який одружився, у якого секс або відсутній взагалі або по святам, так як за роки життя разом збудження і страсть до одного ж і того ж жіночого тіла пропали, да і тіло втратило форму а шкіра еластичність, особливо після родів — не гей, тому що свідоцтво про одруження має, так? )
 
OlenochkaДата: Субота, 10.08.2024, 15:38 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 4548
Никакие хобби,/развлечения и близко не способны дать те эмоции и счастье которые дают твои любимые дети. Естественно есть люди которые ничего подобного к детям никогда не испытывают, но не надо преподносить подобную эмоциональную незрелость/недоразвитость как вариант нормы.
Аргументы которые ты приводишь в стиле ’девушка/семья отбирают много времени/усилий/средств, а я могу делать что хочу и трахать кого хочу и когда хочу’ звучат как если бы к тебе пришел девственник-задрот и начал доказывать что маструбировать это гораздо эффективнее чем вот эти все твои развлечения з девушками — левая ручонка доступна в любое время, не надо тратить вообще никаких усилий/средств чтобы её заполучить, а конечный эффект один и тотже. Ну а на каком-то тревел-блоге на ютубе он увидит больше чем ты за все свои путешествия. smile
 
OlenochkaДата: Вівторок, 13.08.2024, 20:40 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 4548
https://www.olx.pl/d....listing
 
OlenochkaДата: Середа, 14.08.2024, 10:32 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 4548
а до «ідейності», давайте перестанемо розганяти цей міф про те що айтівці це якись «над розум». Ті самі люди як і решта. Було класне відео на ютубі де 1 подруга з силіконової долини вимахувалась, що у неї там 3 диплома і вона топчик, а коли порівняли її IQ тест з військовим з інженерних військ то він був на 30-40 поділок нижчий. Я думав, що цей феномен «сирів» і зарплат в долларах вже пройшов але бачу люди далі думають про те що після курсів по HTML і 3х місяців досвіду вони одразу відкрили нову гілку еволюції.
 
knopaДата: Пятниця, 16.08.2024, 11:16 | Повідомлення # 43
Повідомлень: 766
https://www.facebook.com/share/p/GGgdFdDcoTm2JWQQ/
 
knopaДата: Пятниця, 16.08.2024, 20:50 | Повідомлення # 44
Повідомлень: 766
https://www.facebook.com/share/p/S17iri6iAjkyAxmd/
 
OlenochkaДата: Четвер, 22.08.2024, 11:42 | Повідомлення # 45
Повідомлень: 4548
https://photos.app.goo.gl/VaqhEAkbkSk1qRP4A
 
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом