MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для хлопців
Поради для хлопців
OlenochkaДата: Четвер, 14.09.2017, 15:27 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4504
Хочу будь ласка поради, моя дівчина зустрічається зі мною два роки, і тут вона виклала сторі в інста хто хоче в кіно сходити, напишіть в
дірект, і до неї написав хлопець, її однокласник, і вона погодилась
Як ви вважаєте чи добре вона поступила по відношенню до мене чи ні?



 
А чому ти її зводити не можеш? якщо ти не водиш свою дівчину в кіно, то хтось інший буде її водити

Я думаю що ні,якщо ви зустрічаєтесь,з тобою повинна ходити,а не з іншим. Може з тобою хотіла піти,а до тебе це не доходить

Хм... Тут, що всі настільки ревниві? Хіба десь конкретно написано, що має бути тільки так і не інакше? Тільки зі своїм хлопцем чи своєю
дівчиною? Які плюси з цього всього? На мою думку, ніхто нікого не
повинен обмежувати в комунікації з іншою статтю. Має бути місце на усе, і
на кохання і на дружбу.


Не нормально, якщо вже так сильно хотіла в кіно, то могла з подругою піти.
Думаю, ти не всю історію розказав, можливо і за тобою є якись косяк, через який вона так вчинила.
Не факт, але варіант можливий.
Прикріплення: 3319424.jpg (26.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 03.11.2017, 10:16 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4504
Хлопець 20р дуже комплексую на рахунок довжини 11см дуже мало і через це досі небуло сексу. Та ще й повненький схуднути неможу гавантаження протипоказані, ростом 165 см і тіло досить волохате. В сумі виходить нехилий жосткий такий комплекс. Навіть незнаю що робити.

Ріст це ніяк не проблема, ростимість на тілі - викликаєш смерть вона косою 2 рази махне і ти гарно вибритий, маса - кажеш вагу не можна піднімати? Є безліч інших варіантів! Короче проснись!!!!!! Щось роби! Прочитай ці всі коментарі і дій, а жаліти себе то такі думки доведуть не до хорошого, а Танечка Невашедело також правильно сказала - дівчата люблять слухом! Роби щось і не пропадай. Риба яка не пливе - тоне, смішно бо десь в серіалі було але факт!!Витягуй його екстендером плюс помпою мабуть) отут є один штріх-якщо ти повний то є така штука в медицині як зменшення пеніса, за рахунок жирового фундаменту біля ствола) може він довший просто ти повний? і ще одне- головне не довжина а товщина. Головне навчися лапшу вішати.
 
OlenochkaДата: Середа, 23.05.2018, 09:07 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4504
Всім здоров, короче в мене проблема, є в мене дівчина, скромна, тиха, не матюкається, вчиться добре, з другими не гуляє, не куре, і тд, а я пошлий роспіздяй пошлячу жеколи по телефону з нею кажу що чи не хоче вона до мене на ніч вона каже що подумає, але коли я з нею гуляю, я неможу бути пошляком, я боюся через те що вона така скромна, і боюся не там мацнути її, або поцілувати, таке в мене перший раз, вчора гуляли, цілував вже в шию, лапав за дупу, але бля до цицьок не наблизився, що за хрінь твориться зі мною? Раніше з дівчиною в електричкі сиділи і вона дрочила мені хрін а я теребонькав їй, і це при повному вагоні людей ( накрились її курточкою), а тут так не виходить)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 10.08.2018, 14:34 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4504
Хлопець, 20 років, девственнік. Якось на хаті познайомився з дівчиною, їй 18, спробували зайнятись сексом, роздяглись і я просто сидів і тремтів, ясна річ я нервувався... вона спитала чому, і я їй сказав, що сексу не було. Вона поржала, одяглась і пішла, і потім на тій тусовці з іншим переспала. Тепер взагалі нічого не хочу, я в повній депресії...
 
OlenochkaДата: Субота, 18.08.2018, 11:17 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4504
П 17 р. Зустрічався з дівчиною 3 тижні було класно, потім вона почала гуляти з пацанами, казала що це друзі я ревнував пздц боявся її втратити і в один день вона пішла гуляти з своїм другом і замутила з ним, я про це не знав( на другий день я узнав що вона зустрічається з ним і зі мною, я її назвав шлюхою і кинув її потім її другий пацан пише до мене нащо шлюхою назвав і т.д. крч стали ми з ним один на один я йому дав тягла і він після того її кинув, і піся того вона почала мені писати вибач з ним то була помилка і т.д. Сука люблю я ту шкуру і без неї не можу( Напишіть в коменті що робити в такій ситуації! Зустрічатись чи нє?

17 років, зустрічався 3 тижні, люблю.....бля.....не страдай ...., вот що можу сказати
 
OlenochkaДата: Середа, 29.08.2018, 09:45 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4504
Вчора я трахнув 42річну жінку мені 23р вмене 21см вона сказала що хоче ще і ще так я 5 раз трахнув її потім втік вона ще хотіла раз я вже не зміг.Сказала щохотілаб мене 5-6 раз надень.Вона нині знов дзвонила я не пішов.Правильно зробив чи ні я?

То не твоя коханка писала пост недавно,але там було її коханцю 20,ну да ладно,так може в неї давно не було,а ще сама по собі темпераментна,то вже ти сам вирішуй чи правильно чи ні,можливо вона зробить тебе більш виносливим,якщо ти вільний то чому б не ходити,стабільно по 6 палок кидати ти не зможеш але натрахаєшся набагато наперед
 
OlenochkaДата: Четвер, 10.01.2019, 22:04 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4504
Цитата
Привіт,мені майже 16 років.Навчаюся у школі,ходжу у художню школу і т.д. 
Можливо це банальна проблема у моєму віці,але все ж таки в мене немає такої людини якій я міг би відкритись.Тож справа у тому що мені подобається дівчина яка старша від мене на декілька місяців,зустрів я її уходожній,в нас з нею дуже багато спільного(музика,фільми,серіали та подібне).Вона мені сниться,інколи привижається,у мене до неї дуже сильні почуття,я думаю це кохання,а не захопленість(можливо) 
В думках завжди тільки вона,через неї я мучу себе,почав курити(що я не хотів робити ніколи)у спорті перенавантажую себе що ледве стою та дихаю.Дуже сильно ревную її до інших коли вона в соц.мережі постить будь що.Ревність призводить до душевної болі.Незнаю чи зміг би подружитися з її друзями.І в душі я знаю що між нами може нічого не бути.Через неї я хочу робити страшні речі.В деяких моментах я її ненавиджу,через те що відчуваю,що я не хочу відчувати.Я так хочу доторкнутися до неї,обійняти,провести рукою по її щоці,нічого інтимного,просто хочу бути біля неї,знати що вона моя.Хоча я думаю що це не взаємно.Я переставав з нею спілкуватись,ігнорив,не допомагав,був бед боєм,думаючи що вона більше буде звертати на мене увагу,марно.Я зізнався їй що вона мені подобаЛАСЬ,але реакції не було ніякої,хоча знаю що вона розповіла деяким особам,і вона була зніяковіла?Це все триває майже 3 роки.Біля неї я не можу бути тим хто є насправді ((,без неї я не можу...Що мені робити?
 
OlenochkaДата: Четвер, 13.06.2019, 21:53 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 4504
Як правильно поводитися під час повільного танцю.

Мене одна жінка вчила, що під час повільних танців добре однією рукою її обійняти за спину на рівні грудей ("вона відчує, що в твоїй владі"), іншу покласти трохи вище попи, на поперек по центру. У них там, виявляється якась дуже чутлива зона, багатьом дуже подобається.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для хлопців
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом