MENU

Сторінка 2 з 2«12
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для хлопців
Поради для хлопців
OlenochkaДата: Четвер, 14.09.2017, 15:27 | Пост # 16
Постів: 837
Хочу будь ласка поради, моя дівчина зустрічається зі мною два роки, і тут вона виклала сторі в інста хто хоче в кіно сходити, напишіть в
дірект, і до неї написав хлопець, її однокласник, і вона погодилась
Як ви вважаєте чи добре вона поступила по відношенню до мене чи ні?

А чому ти її зводити не можеш? якщо ти не водиш свою дівчину в кіно, то хтось інший буде її водити

Я думаю що ні,якщо ви зустрічаєтесь,з тобою повинна ходити,а не з іншим. Може з тобою хотіла піти,а до тебе це не доходить

Хм... Тут, що всі настільки ревниві? Хіба десь конкретно написано, що має бути тільки так і не інакше? Тільки зі своїм хлопцем чи своєю
дівчиною? Які плюси з цього всього? На мою думку, ніхто нікого не
повинен обмежувати в комунікації з іншою статтю. Має бути місце на усе, і
на кохання і на дружбу.

Не нормально, якщо вже так сильно хотіла в кіно, то могла з подругою піти.
Думаю, ти не всю історію розказав, можливо і за тобою є якись косяк, через який вона так вчинила.
Не факт, але варіант можливий.
Прикрепления: 3319424.jpg(27Kb)

OlenochkaДата: Пятниця, 03.11.2017, 10:16 | Пост # 17
Постів: 837
Хлопець 20р дуже комплексую на рахунок довжини 11см дуже мало і через це досі небуло сексу. Та ще й повненький схуднути неможу гавантаження протипоказані, ростом 165 см і тіло досить волохате. В сумі виходить нехилий жосткий такий комплекс. Навіть незнаю що робити.

Ріст це ніяк не проблема, ростимість на тілі - викликаєш смерть вона косою 2 рази махне і ти гарно вибритий, маса - кажеш вагу не можна піднімати? Є безліч інших варіантів! Короче проснись!!!!!! Щось роби! Прочитай ці всі коментарі і дій, а жаліти себе то такі думки доведуть не до хорошого, а Танечка Невашедело також правильно сказала - дівчата люблять слухом! Роби щось і не пропадай. Риба яка не пливе - тоне, смішно бо десь в серіалі було але факт!!Витягуй його екстендером плюс помпою мабуть) отут є один штріх-якщо ти повний то є така штука в медицині як зменшення пеніса, за рахунок жирового фундаменту біля ствола) може він довший просто ти повний? і ще одне- головне не довжина а товщина. Головне навчися лапшу вішати.

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для хлопців
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::