MENU
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для хлопців
Поради для хлопців
OlenochkaДата: Четвер, 14.09.2017, 15:27 | Пост # 16
Постів: 2030
Хочу будь ласка поради, моя дівчина зустрічається зі мною два роки, і тут вона виклала сторі в інста хто хоче в кіно сходити, напишіть в
дірект, і до неї написав хлопець, її однокласник, і вона погодилась
Як ви вважаєте чи добре вона поступила по відношенню до мене чи ні?

А чому ти її зводити не можеш? якщо ти не водиш свою дівчину в кіно, то хтось інший буде її водити

Я думаю що ні,якщо ви зустрічаєтесь,з тобою повинна ходити,а не з іншим. Може з тобою хотіла піти,а до тебе це не доходить

Хм... Тут, що всі настільки ревниві? Хіба десь конкретно написано, що має бути тільки так і не інакше? Тільки зі своїм хлопцем чи своєю
дівчиною? Які плюси з цього всього? На мою думку, ніхто нікого не
повинен обмежувати в комунікації з іншою статтю. Має бути місце на усе, і
на кохання і на дружбу.

Не нормально, якщо вже так сильно хотіла в кіно, то могла з подругою піти.
Думаю, ти не всю історію розказав, можливо і за тобою є якись косяк, через який вона так вчинила.
Не факт, але варіант можливий.
Прикрепления: 3319424.jpg(26.9 Kb)

OlenochkaДата: Пятниця, 03.11.2017, 10:16 | Пост # 17
Хлопець 20р дуже комплексую на рахунок довжини 11см дуже мало і через це досі небуло сексу. Та ще й повненький схуднути неможу гавантаження протипоказані, ростом 165 см і тіло досить волохате. В сумі виходить нехилий жосткий такий комплекс. Навіть незнаю що робити.

Ріст це ніяк не проблема, ростимість на тілі - викликаєш смерть вона косою 2 рази махне і ти гарно вибритий, маса - кажеш вагу не можна піднімати? Є безліч інших варіантів! Короче проснись!!!!!! Щось роби! Прочитай ці всі коментарі і дій, а жаліти себе то такі думки доведуть не до хорошого, а Танечка Невашедело також правильно сказала - дівчата люблять слухом! Роби щось і не пропадай. Риба яка не пливе - тоне, смішно бо десь в серіалі було але факт!!Витягуй його екстендером плюс помпою мабуть) отут є один штріх-якщо ти повний то є така штука в медицині як зменшення пеніса, за рахунок жирового фундаменту біля ствола) може він довший просто ти повний? і ще одне- головне не довжина а товщина. Головне навчися лапшу вішати.

OlenochkaДата: Середа, 23.05.2018, 09:07 | Пост # 18
Всім здоров, короче в мене проблема, є в мене дівчина, скромна, тиха, не матюкається, вчиться добре, з другими не гуляє, не куре, і тд, а я пошлий роспіздяй пошлячу жеколи по телефону з нею кажу що чи не хоче вона до мене на ніч вона каже що подумає, але коли я з нею гуляю, я неможу бути пошляком, я боюся через те що вона така скромна, і боюся не там мацнути її, або поцілувати, таке в мене перший раз, вчора гуляли, цілував вже в шию, лапав за дупу, але бля до цицьок не наблизився, що за хрінь твориться зі мною? Раніше з дівчиною в електричкі сиділи і вона дрочила мені хрін а я теребонькав їй, і це при повному вагоні людей ( накрились її курточкою), а тут так не виходить)

OlenochkaДата: Пятниця, 10.08.2018, 14:34 | Пост # 19
Хлопець, 20 років, девственнік. Якось на хаті познайомився з дівчиною, їй 18, спробували зайнятись сексом, роздяглись і я просто сидів і тремтів, ясна річ я нервувався... вона спитала чому, і я їй сказав, що сексу не було. Вона поржала, одяглась і пішла, і потім на тій тусовці з іншим переспала. Тепер взагалі нічого не хочу, я в повній депресії...

OlenochkaДата: Субота, 18.08.2018, 11:17 | Пост # 20
П 17 р. Зустрічався з дівчиною 3 тижні було класно, потім вона почала гуляти з пацанами, казала що це друзі я ревнував пздц боявся її втратити і в один день вона пішла гуляти з своїм другом і замутила з ним, я про це не знав( на другий день я узнав що вона зустрічається з ним і зі мною, я її назвав шлюхою і кинув її потім її другий пацан пише до мене нащо шлюхою назвав і т.д. крч стали ми з ним один на один я йому дав тягла і він після того її кинув, і піся того вона почала мені писати вибач з ним то була помилка і т.д. Сука люблю я ту шкуру і без неї не можу( Напишіть в коменті що робити в такій ситуації! Зустрічатись чи нє?

17 років, зустрічався 3 тижні, люблю.....бля.....не страдай ...., вот що можу сказати

OlenochkaДата: Середа, 29.08.2018, 09:45 | Пост # 21
Вчора я трахнув 42річну жінку мені 23р вмене 21см вона сказала що хоче ще і ще так я 5 раз трахнув її потім втік вона ще хотіла раз я вже не зміг.Сказала щохотілаб мене 5-6 раз надень.Вона нині знов дзвонила я не пішов.Правильно зробив чи ні я?

То не твоя коханка писала пост недавно,але там було її коханцю 20,ну да ладно,так може в неї давно не було,а ще сама по собі темпераментна,то вже ти сам вирішуй чи правильно чи ні,можливо вона зробить тебе більш виносливим,якщо ти вільний то чому б не ходити,стабільно по 6 палок кидати ти не зможеш але натрахаєшся набагато наперед

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для хлопців
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::