MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Коротко. Колись був нормальним врівноваженим хлопцем, але зу
Коротко. Колись був нормальним врівноваженим хлопцем, але зу
OlenkaДата: Субота, 21.02.2015, 15:10 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Коротко. Колись був нормальним врівноваженим хлопцем, але зустрів одну дівчину, закохався, кинула. Важко це пережив, тепер більше заводять легкі знущання над дівчатами і через це не можу нормально спілкуватись з дівчатами. Коли стараюсь розмовляти, в голові виникають різні сцени збочення і насилля
 
7tanusha7Дата: Понеділок, 02.03.2015, 12:22 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
У багатьох так. Зараз краще з дівчатами не май справ. Погуляй з друзями на дискотеках повідривайсь, почни заробляти, і коли зрозумієш шо нагулявся, гроші є, тоді й можеш і дівчину шукати і сім'ю створювати.
 
OlenkaДата: Субота, 14.03.2015, 14:39 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
мені 19 років і у мене не було ше дівчини , ну і само собою сексу, але у мене є своя кохана "травка")) вона допомагає у складні ситуації , вона завжди зі мною , але тепер мабуть я розлучуся з нею ((
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Коротко. Колись був нормальним врівноваженим хлопцем, але зу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом