MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Кароч піздец був я дрищом 19 років 55 кг був середній член 1
Кароч піздец був я дрищом 19 років 55 кг був середній член 1
OlenkaДата: Неділя, 22.02.2015, 15:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Кароч піздец був я дрищом 19 років 55 кг був середній член 15-16 см ніхто не жалівся всьо норм і тут я пішов в зал набрав маси(в основному м'язи) кароч за півтора року важу 75 кг і тіпа девок більше стало але блять замітив шас відносно мого тіла дивлюсь член якісь малий тепер виглядає( стрьмно(((
 
7tanusha7Дата: Понеділок, 02.03.2015, 12:19 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
15-16 см це нормальна довжина!!! Навіть 10 см то є добре, головне вміти їм користуватись.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Кароч піздец був я дрищом 19 років 55 кг був середній член 1
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом