MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Рік пройшов як розійшлись з дівчиною.зустрічались приблизно
Рік пройшов як розійшлись з дівчиною.зустрічались приблизно
OlenkaДата: Неділя, 01.03.2015, 23:46 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Рік пройшов як розійшлись з дівчиною.зустрічались приблизно півтори роки які були найщасливішими в моєму житті.все робили разом, жили як одне ціле, мріяли втілювали наповнювали одне одного собою. Нажаль все закінчилось. Для неї. Бо я і далі живу нею. Мріяли разом відкрити спільний бізнес, і створити щасливу сімю. Пройшов рік, я сам відкрив бізнес, все іде як і планувалося..ніби все вже маю, але для чого мені це все самому. Вона за рік вже встигла вийти заміж і народити дитину. Зустрічався з іншими дівчатами, але так як з нею вже не можу поводити себе. Всьо не то..відчуваю себе повністю потопленим і бажання немає ні до чого..порадьте щось..Сам політеховець. .Ніколи не був нитиком і не жалівся ні на що, тому й пишу анонімно. .підтримки зараз ноль.дякую за розумні поради
 
7tanusha7Дата: Понеділок, 02.03.2015, 11:06 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
По-перше якщо вона з іншим, якщо вона має дитину, то у тебе немає шансів її повернути! Ця думка повинна тебе штовхнути вперед, ВИ НІКОЛИ НЕ БУДЕТЕ РАЗОМ! Потрібно забути. Як забути? Не цікався її життям, уникай її і балачок про неї, видали все, що нагадує про неї, якщо є друзі то я незнаю як ти до цих пір не відійшов, а якщо немає друзів, то тоді зрозуміло чому ти неможеш її забути, знайди друзів, відправся в подорож або займись чимось цікавим для себе, відкрий щось нове для себе. А з дівчатами не виходить, бо ти дивишся на дівчиу а згадуєш ту саму, такого робити не треба, як зустрінеш нову дівчину, шукай в ній щось нове для себе, звертай увагу на її жести, на всякі дрібнички, щось нове. І тоді буде тобі кохання і тоді будуть в тебе діти і ви будете щасливі! good
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Рік пройшов як розійшлись з дівчиною.зустрічались приблизно
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом