MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Стосунки на відстані. Боюсь що дівчина зрадить...
Стосунки на відстані. Боюсь що дівчина зрадить...
knopaДата: Понеділок, 19.10.2015, 00:36 | Пост # 1
Постів: 669
Раніше ,не було потреби про це говорити.Але, зараз не хочу бути, заручником своїх думок.
Просто, коли я був у тому місті де ми вчились то ми, бачились на тиждень 3-4 рази. Якось було лекше тебе відчувати...
Зараз коля я поїду, і ми будемо на відстані. Боюсь, що ти мені зрадиш фізично.(
Звісно я тобі довіряю,просто кєруюся тим що:

А) Ну в тебе вже"давно не було" і просто хочеться. # в тебе нема часу навить відпочити не то щоб про це думати.
В) Так я в тебе перший,і думки про те що ти завжди "любиш щось нове" дають привід логічно мислити що захочеш спробувати з кимось іншим.
# бо я наприклад не хочу,і протягом всього часу не хотів і не зраджував.

Ти скажеш,щоб про це не дував. Я стараюсь, про це не думати звісно....я просто форматую свій мозок від зайвих думок які приносять негатив.

OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:11 | Пост # 2
Постів: 3287
В мене така історія,зустрічаюсь з дівчиною більше 3-х років,в плані стосунків в нас все чудово,а вот як діло доходить до сексу то піпец!
Все починається добре,ласки поцілунки куні(мінєт дуже рідко) і як тільки вона починає отримувати задоволення в будь-якій позі,то зразу хоче свою одну улюблену позу((( 
Бо так як вона об'яснила в такій позі я її до яєчників дістаю і її дуже добре!! А для мене це те саме що дивитись один і той самий фільм і знати вже кінцівку((
Можливо хтось стикався з подібним?
Чекаю адекватних порад)

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Стосунки на відстані. Боюсь що дівчина зрадить...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::