MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Стосунки на відстані. Боюсь що дівчина зрадить...
Стосунки на відстані. Боюсь що дівчина зрадить...
knopaДата: Понеділок, 19.10.2015, 00:36 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Раніше ,не було потреби про це говорити.Але, зараз не хочу бути, заручником своїх думок.
Просто, коли я був у тому місті де ми вчились то ми, бачились на тиждень 3-4 рази. Якось було лекше тебе відчувати...
Зараз коля я поїду, і ми будемо на відстані. Боюсь, що ти мені зрадиш фізично.(
Звісно я тобі довіряю,просто кєруюся тим що:

А) Ну в тебе вже"давно не було" і просто хочеться. # в тебе нема часу навить відпочити не то щоб про це думати.
В) Так я в тебе перший,і думки про те що ти завжди "любиш щось нове" дають привід логічно мислити що захочеш спробувати з кимось іншим.
# бо я наприклад не хочу,і протягом всього часу не хотів і не зраджував.

Ти скажеш,щоб про це не дував. Я стараюсь, про це не думати звісно....я просто форматую свій мозок від зайвих думок які приносять негатив.
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:11 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
В мене така історія,зустрічаюсь з дівчиною більше 3-х років,в плані стосунків в нас все чудово,а вот як діло доходить до сексу то піпец!
Все починається добре,ласки поцілунки куні(мінєт дуже рідко) і як тільки вона починає отримувати задоволення в будь-якій позі,то зразу хоче свою одну улюблену позу((( 
Бо так як вона об'яснила в такій позі я її до яєчників дістаю і її дуже добре!! А для мене це те саме що дивитись один і той самий фільм і знати вже кінцівку((
Можливо хтось стикався з подібним?
Чекаю адекватних порад)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Стосунки на відстані. Боюсь що дівчина зрадить...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом