MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Дівчина змінилась,більше не така як колись! (Як написати що розходимось.)
Дівчина змінилась,більше не така як колись!
knopaДата: Четвер, 22.10.2015, 22:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Я не дозволю більше так поводитися зі мною. Ти не стараєшся заради нас двох. Сподіваюсь, одного дня я прокинусь і мені стане на тебе похуй. Щоб нарешті було взаємно все. Проявляючи свою любов ,я роблю себе вразлимим. Іди геть від мене. Я нещасний.Залиш мене на самоті я відпускаю тебе. Ти мені нічого не винна. Ти доросла і маєш починати стосунки з кимось дорослим. (тоді ти не розчаровуватимешся)
Перше коханна завжди нещасне. Доведеться з цим змиритись. Нам просто треба було зустрітись пізніше. Як оксана у них все вийшло. Пообіцяй мені що будеш щаслива.дякую
 
OlenkaДата: Четвер, 02.03.2017, 10:16 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Я здається зрозумів як треба себе поводити з дівчатами і жінками!!!
Секрет простий, треба точно слідкувати за її циклом. В період овуляції їм всім потрібні качки, мачо, альфачі та реальні пацанчики. А в період самих критичних днів треба старатись бути порядочним сім'янином, пузо не втягувати, але водночас не розслаблятись до стану тряпки чи маминого синочка.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.12.2017, 18:27 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Майже рік живу з хлопцем, стосунки чудові, секс ідеальний, але останнім часом він змінився. Зривається на мені, каже що я його дратую. Влаштовує сцени ревнощів, хоча приводів нема. Минулого місяця дізналась, що він переписується з дівчиною з якою намагався будувати стосунки до мене, обіцяв що не буде більше, але все рівно продовжує. Минулого тижня ми роз'їхались через нестачу грошей. Практично не спілкуємось і не бачимось, постійно якісь виправдання. Позавчора, коли випадково зустрісь з ним на вулиці, він просто сказав "привіт", потім передзвонив через годину і сказав, що просто не сподівався мене побачити.
Так от... Ваша думка : він мене зраджує чи я накручую себе, як типова істеричка???
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Дівчина змінилась,більше не така як колись! (Як написати що розходимось.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом