MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як пестити дівчину рукою?
Як пестити дівчину рукою?
OlenkaДата: Субота, 09.07.2016, 20:49 | Сообщение # 1
Постів: 3286

Якщо ви хочете бути хорошим коханцем, одна з перших речей, які ви повинні запам'ятати-це те, що немає двох однакових жінок. Кращий спосіб дізнатися, як зробити жінці приємно з допомогою рук, просто запит її про це. Проблема, однак, у тому, що не всі жінки відчувають себе комфортно, говорячи про свої сексуальні уподобання. Таким чином, ви повинні бути впевнені, що у вас є декілька своїх навичок, завдяки яким ти можеш доставити жінці задоволення.

1  В першу чергу, потрібно витратити багато часу на прелюдію. Ви не можете просто торкнутися жіночих статевих органів, без їх попередньої підготовки і очікувати, що завдавало їй це задоволення. Витратьте багато часу на поцілунки і грати з її грудьми і на масаж всього тіла. Шукайте інших ерогенних зон, наприклад, ззаду, під коліном або на шиї. Чим довше ви працюєте над тим, щоб збудити жінку, тим більшого успіху досягнете.

2 Якщо вам цікаво, як доставити жінці задоволення рукою, ви повинні навчитися слідувати за її сигналами. Більшість ваших дій буде ґрунтуватися на методі проб і помилок. Ви повинні торкатися різних частин його тіла в різні способи, щоб побачити, що її більше збуджує. Ви повинні бути в змозі прочитати її поведінку, коли вона схвильована і збуджена. Під час прелюдії, зверніть особливу увагу на видавані жінкою звуки і її дихання. При натисканні на потрібне місце, дихання жінки буде пришвидшуватися і, можливо, вона почне стогнати.

3 Коли ви помітите, що ви обидва вже готові до переходу на наступний етап, почніть з повільного досліджувати її статеих органів. Шукайте невеликого горбика, розташованого в її околицях інтимних. Це клітор, швидше за все, найбільш чутлива частина тіла жінки. Більшість жінок любить стимулювати клітор без проникнення. Тому дуже важливо, щоб відповідне її чіпати і порушувати.

4 Почніть з легкого тертя пальцями навколо її клітора. Так як клітор дуже чутливий, легко тобі буде це зробити, особливо, якщо жінка ще не цілком розвинута. На початку будьте дуже ніжні. Ви помітили, що під час стимуляції клітор стає все більш і більшим а вона  мокрішою, ви рухаєтеся в правильному напрямі. Коли ви помітите, що жінка починає все важче і важче дихати, чи ти чуєш її стогін, ви можете прискорити рух або змінити техніку.

5 Ви повинні розуміти, що для того, щоб дати жінці задоволення, потрібно створити якийсь ритм. Звичайно, спочатку вам потрібно дізнатися, як він повинен виглядати. Почніть з виконання пальцями рук кругових рухів навколо її клітора. Коли жінка починає стогнати, це яскравий знак того, що те, що ви робите приносить їй задоволення. Почніть пестити її клітор зверху вниз або з боку в бік. Пробуй нові методи, поки не помітите, що жінка, переміщує тіло в твою сторону, просить вас більше або просто починає стогнати від задоволення.

6 Коли ви будете мати повну впевненість, що ти жінці задоволення, з допомогою кругових рухів вгору і вниз, або з боку в бік, стабілізація ритму. Коли ви помітите, що жінка стає все більш і більш стривожена, ви можете прискорити ритм, але ні в якому разі не міняйте техніку, і не відпускайте. Щоб довести жінку до оргазму, потрібно акуратно будувати все напруження. Якщо ви помітили, що жінка збуджена і раптом змінили спосіб рухів то ймовірно, напруга зникне, і вам доведеться починати з початку.
 
OlenkaДата: Середа, 13.07.2016, 18:28 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Головне прислуховуватися до ритму її тіла!
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як пестити дівчину рукою?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом